Film | Stanice | Datum | Čas | Poznámka |
Sociální síť (2010) | AXN | 01.08.2020 | 11:45 | |
Soudce Dredd (1995) | RTL2 | 01.08.2020 | 03:55 | |
Soudce Dredd (1995) | RTL2 | 31.07.2020 | 22:30 | |
Kapitán Phillips (2013) | AMC | 29.07.2020 | 06:30 | |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | HBO3 | 27.07.2020 | 06:00 | |
Dlouhý polibek na dobrou noc (1996) | Dajto | 26.07.2020 | 00:10 | |
Kapitán Phillips (2013) | AMC | 25.07.2020 | 11:35 | |
Dlouhý polibek na dobrou noc (1996) | Dajto | 25.07.2020 | 01:55 | |
Guru lásky (2008) | HBO | 24.07.2020 | 17:45 | |
Don Juan DeMarco (1995) | AMC | 24.07.2020 | 07:35 | |
Dlouhý polibek na dobrou noc (1996) | Dajto | 23.07.2020 | 20:15 | |
Kapitán Phillips (2013) | AMC | 22.07.2020 | 18:15 | |
Don Juan DeMarco (1995) | AMC | 22.07.2020 | 14:35 | |
Guru lásky (2008) | HBO2 | 22.07.2020 | 11:20 | |
Drive Angry (2010) | Nova Cinema | 21.07.2020 | 23:55 | |
Guru lásky (2008) | HBO2 | 21.07.2020 | 18:05 | |
Don Juan DeMarco (1995) | AMC | 20.07.2020 | 11:15 | |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | SAT1 | 19.07.2020 | 14:10 | |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | HBO | 19.07.2020 | 06:00 | |
Blade II (2002) | Dajto | 19.07.2020 | 01:15 | |
Drive Angry (2010) | NOVA | 18.07.2020 | 23:15 | |
Drive Angry (2010) | NOVA HD | 18.07.2020 | 23:15 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | AMC | 18.07.2020 | 10:00 | |
Blade II (2002) | Dajto | 17.07.2020 | 23:55 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | AMC | 15.07.2020 | 06:00 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | AMC | 13.07.2020 | 16:00 | |
Ženich na útěku (1999) | Doma | 12.07.2020 | 17:35 | |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | HBO3 | 12.07.2020 | 07:40 | |
Kokain (2001) | Nova Cinema | 10.07.2020 | 01:35 | |
Guru lásky (2008) | HBO | 08.07.2020 | 12:30 | |
Kazatel (2011) | Film+ | 08.07.2020 | 04:15 | |
Kokain (2001) | Nova Cinema | 07.07.2020 | 22:10 | |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | HBO | 07.07.2020 | 14:25 | |
Blade II (2002) | Nova Cinema | 07.07.2020 | 02:05 | |
Kazatel (2011) | Film+ | 05.07.2020 | 23:30 | |
Ghost Rider 2 (2012) | Dajto | 05.07.2020 | 00:00 | |
Blade II (2002) | Nova Cinema | 04.07.2020 | 23:55 | |
Ghost Rider 2 (2012) | Dajto | 04.07.2020 | 02:10 | |
Kult hákového kříže (1998) | Nova Cinema | 03.07.2020 | 23:50 | |
Guru lásky (2008) | HBO2 | 03.07.2020 | 10:10 | |
Kult hákového kříže (1998) | Nova Cinema | 02.07.2020 | 22:00 | |
Kazatel (2011) | Film+ | 02.07.2020 | 20:40 | |
Ghost Rider 2 (2012) | Dajto | 02.07.2020 | 20:15 | |
Guru lásky (2008) | HBO2 | 02.07.2020 | 15:40 | |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | HBO3 | 01.07.2020 | 09:15 | |
Bratři (2009) | Filmbox Premium | 30.06.2020 | 21:00 | |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 30.06.2020 | 11:20 | (7) |
Guru lásky (2008) | HBO | 27.06.2020 | 11:00 | |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 26.06.2020 | 19:05 | (7) |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 26.06.2020 | 11:00 | (7) |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 25.06.2020 | 19:10 | (7) |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 25.06.2020 | 11:05 | (6) |
Flákači (2001) | AMC | 25.06.2020 | 02:40 | |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 24.06.2020 | 19:00 | (6) |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 24.06.2020 | 11:25 | (5) |
Ghost Rider (2007) | HBO3 | 24.06.2020 | 09:35 | |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | HBO2 | 24.06.2020 | 04:20 | |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 23.06.2020 | 19:05 | (5) |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 23.06.2020 | 11:00 | (4) |
Ghost Rider (2007) | Nova Cinema | 22.06.2020 | 15:55 | |
Flákači (2001) | AMC | 22.06.2020 | 01:15 | |
Ghost Rider (2007) | Nova Cinema | 22.06.2020 | 00:05 | |
Ghost Rider (2007) | AXN HD | 21.06.2020 | 00:20 | |
Ghost Rider (2007) | AXN | 20.06.2020 | 23:10 | |
Ghost Rider (2007) | NOVA | 20.06.2020 | 22:45 | |
Ghost Rider (2007) | HBO3 | 20.06.2020 | 04:05 | |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 19.06.2020 | 19:05 | (4) |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 19.06.2020 | 11:10 | (3) |
Guru lásky (2008) | HBO | 19.06.2020 | 04:30 | |
Guru lásky (2008) | HBO | 18.06.2020 | 20:00 | |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 18.06.2020 | 19:00 | (3) |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 18.06.2020 | 11:05 | (2) |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | HBO2 | 18.06.2020 | 08:25 | |
Ghost Rider (2007) | AXN HD | 18.06.2020 | 01:05 | |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 17.06.2020 | 19:10 | (2) |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | HBO2 | 17.06.2020 | 14:05 | |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 17.06.2020 | 10:10 | (1) |
Inferno (2016) | AXN | 17.06.2020 | 00:45 | |
Ghost Rider (2007) | AXN | 16.06.2020 | 21:00 | |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 16.06.2020 | 18:55 | (1) |
Sociální síť (2010) | AXN | 16.06.2020 | 03:50 | |
Ghost Rider (2007) | AXN | 15.06.2020 | 22:40 | |
Ghost Rider (2007) | HBO3 | 15.06.2020 | 13:50 | |
Ghost Rider (2007) | AXN HD | 14.06.2020 | 19:00 | |
Inferno (2016) | AXN | 14.06.2020 | 14:30 | |
Inferno (2016) | AXN | 14.06.2020 | 03:05 | |
Ghost Rider (2007) | AXN | 13.06.2020 | 20:00 | |
Inferno (2016) | AXN | 13.06.2020 | 17:50 | |
Kapitán Phillips (2013) | AMC | 13.06.2020 | 12:25 | |
Sociální síť (2010) | AXN | 13.06.2020 | 00:30 | |
Sociální síť (2010) | AXN | 12.06.2020 | 09:25 | |
Kapitán Phillips (2013) | AMC | 11.06.2020 | 18:00 | |
Kapitán Phillips (2013) | AMC | 08.06.2020 | 20:00 | |
Ghost Rider (2007) | HBO3 | 05.06.2020 | 16:20 | |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | HBO2 | 31.05.2020 | 17:45 | |
Kapitán Phillips (2013) | AXN HD | 31.05.2020 | 00:05 | |
Blade II (2002) | Dajto | 30.05.2020 | 01:40 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 29.05.2020 | 14:35 | |
Kapitán Phillips (2013) | AXN HD | 28.05.2020 | 01:00 | |
Blade II (2002) | Dajto | 27.05.2020 | 22:25 | |
Smrtihlav (1998) | Film+ | 25.05.2020 | 04:30 | |
Kapitán Phillips (2013) | AXN HD | 24.05.2020 | 18:30 | |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | HBO | 24.05.2020 | 06:00 | |
Smrtihlav (1998) | Film+ | 19.05.2020 | 01:05 | |
Osamělý mstitel (2003) | Dajto | 18.05.2020 | 22:05 | |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | HBO | 18.05.2020 | 10:30 | |
Drákula: Neznámá legenda (2014) [2k digital] | Nova Cinema | 18.05.2020 | 00:10 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 17.05.2020 | 04:05 | |
Osamělý mstitel (2003) | Markíza | 16.05.2020 | 22:35 | |
Drákula: Neznámá legenda (2014) [2k digital] | NOVA | 16.05.2020 | 22:30 | |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | HBO | 13.05.2020 | 12:35 | |
Křižovatka smrti 2 (2001) | KABEL1 | 12.05.2020 | 00:00 | |
Bratři (2009) | Filmbox Premium | 11.05.2020 | 22:35 | |
Křižovatka smrti 2 (2001) | KABEL1 | 11.05.2020 | 20:15 | |
Don Juan DeMarco (1995) | Film+ | 11.05.2020 | 17:25 | |
Kapitán Phillips (2013) | Film+ | 11.05.2020 | 11:25 | |
Kazatel (2011) | AMC | 11.05.2020 | 02:50 | |
Ghost Rider (2007) | AXN | 09.05.2020 | 15:40 | |
Kapitán Phillips (2013) | Film+ | 09.05.2020 | 13:30 | |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | HBO | 09.05.2020 | 12:35 | |
Kazatel (2011) | AMC | 08.05.2020 | 23:55 | |
Don Juan DeMarco (1995) | Film+ | 07.05.2020 | 13:55 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | AMC | 07.05.2020 | 07:45 | |
Kazatel (2011) | AMC | 06.05.2020 | 20:40 | |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | HBO2 | 06.05.2020 | 08:10 | |
Kapitán Phillips (2013) | Film+ | 05.05.2020 | 19:55 | |
Don Juan DeMarco (1995) | Film+ | 05.05.2020 | 18:15 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | AMC | 05.05.2020 | 12:55 | |
Ghost Rider (2007) | AXN | 05.05.2020 | 09:00 | |
Sociální síť (2010) | AXN | 05.05.2020 | 03:25 | |
Spratci na zabití (2011) | JOJ | 04.05.2020 | 00:15 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | AMC | 03.05.2020 | 18:50 | |
Sociální síť (2010) | AXN | 03.05.2020 | 01:40 | |
Ghost Rider (2007) | AXN | 02.05.2020 | 17:55 | |
Sociální síť (2010) | AXN | 01.05.2020 | 13:10 | |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | HBO | 30.04.2020 | 20:00 | |
Maska (1994) | Nova Cinema | 29.04.2020 | 07:00 | |
Máslo (2011) | Prima MAX | 28.04.2020 | 15:20 | |
Máslo (2011) | Prima MAX | 27.04.2020 | 20:00 | |
Ghost Rider (2007) | HBO | 27.04.2020 | 08:05 | |
Maska (1994) | Nova Cinema | 26.04.2020 | 10:45 | |
Maska (1994) | NOVA | 26.04.2020 | 02:35 | |
Maska (1994) | NOVA | 25.04.2020 | 15:25 | |
Kult hákového kříže (1998) | Jednotka | 18.04.2020 | 02:35 | |
Kult hákového kříže (1998) | Jednotka | 17.04.2020 | 23:10 | |
Ghost Rider (2007) | HBO | 16.04.2020 | 11:55 | |
Ghost Rider (2007) | HBO | 13.04.2020 | 04:05 | |
Inferno (2016) | AXN | 13.04.2020 | 02:35 | |
Inferno (2016) | AXN | 12.04.2020 | 16:30 | |
Inferno (2016) | AXN | 11.04.2020 | 20:00 | |
Ghost Rider 2 (2012) | Prima MAX | 10.04.2020 | 22:45 | |
Křižovatka smrti 2 (2001) | Nova Cinema | 01.04.2020 | 23:55 | |
Křižovatka smrti 2 (2001) | NOVA | 29.03.2020 | 22:45 | |
Ghost Rider (2007) | AXN | 28.03.2020 | 14:55 | |
Don Juan DeMarco (1995) | AMC | 27.03.2020 | 09:10 | |
Don Juan DeMarco (1995) | AMC | 25.03.2020 | 14:30 | |
Ghost Rider (2007) | HBO3 | 25.03.2020 | 06:00 | |
Ghost Rider (2007) | AXN | 24.03.2020 | 23:45 | |
Inferno (2016) | RTL | 23.03.2020 | 00:40 | |
Inferno (2016) | RTL | 22.03.2020 | 20:15 | |
Ghost Rider (2007) | AXN | 22.03.2020 | 18:50 | |
Don Juan DeMarco (1995) | AMC | 22.03.2020 | 18:05 | |
Ghost Rider (2007) | HBO3 | 19.03.2020 | 12:25 | |
Blade II (2002) | Nova Cinema | 18.03.2020 | 02:05 | |
Poslední zůstává (1996) | Film+ | 17.03.2020 | 04:15 | |
Blade II (2002) | Nova Cinema | 16.03.2020 | 23:55 | |
Kazatel (2011) | Film+ | 15.03.2020 | 23:35 | |
Blade II (2002) | Nova Cinema | 15.03.2020 | 22:55 | |
Kapitán Phillips (2013) | AMC | 15.03.2020 | 13:20 | |
Kazatel (2011) | Film+ | 15.03.2020 | 03:10 | |
Kazatel (2011) | Film+ | 13.03.2020 | 20:30 | |
Kapitán Phillips (2013) | AMC | 13.03.2020 | 18:15 | |
Ghost Rider (2007) | HBO3 | 13.03.2020 | 13:15 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | Film+ | 13.03.2020 | 06:30 | |
Poslední zůstává (1996) | Film+ | 13.03.2020 | 00:55 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | Film+ | 11.03.2020 | 13:35 | |
Kapitán Phillips (2013) | AMC | 10.03.2020 | 19:50 | |
Ghost Rider (2007) | HBO3 | 10.03.2020 | 04:10 | |
Inferno (2016) | AXN White | 08.03.2020 | 23:25 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | Film+ | 08.03.2020 | 18:55 | |
Inferno (2016) | AXN White | 07.03.2020 | 20:40 | |
Ghost Rider (2007) | AXN HD | 06.03.2020 | 21:55 | |
Ghost Rider (2007) | AXN HD | 05.03.2020 | 02:05 | |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | Film+ | 04.03.2020 | 20:30 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | KABEL1 | 04.03.2020 | 01:50 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | KABEL1 | 03.03.2020 | 20:15 | |
Flákači (2001) | Film+ | 03.03.2020 | 03:10 | |
Ghost Rider 2 (2012) | Dajto | 02.03.2020 | 20:15 | |
Inferno (2016) | RTL | 02.03.2020 | 02:05 | |
Ženich na útěku (1999) | Doma | 02.03.2020 | 01:50 | |
Inferno (2016) | ORF1 | 02.03.2020 | 01:30 | |
Inferno (2016) | ORF1 | 01.03.2020 | 20:15 | |
Inferno (2016) | RTL | 01.03.2020 | 20:15 | |
Ghost Rider (2007) | AXN HD | 01.03.2020 | 18:55 | |
Ženich na útěku (1999) | Doma | 01.03.2020 | 17:40 | |
Osamělý mstitel (2003) | Dajto | 01.03.2020 | 02:00 | |
Osamělý mstitel (2003) | Dajto | 27.02.2020 | 22:20 | |
Bratři (2009) | Filmbox Premium | 22.02.2020 | 02:15 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 17.02.2020 | 13:05 | |
Blade II (2002) | Dajto | 17.02.2020 | 01:05 | |
Oko bere (2008) | AXN HD | 16.02.2020 | 02:00 | |
Dlouhý polibek na dobrou noc (1996) | Dajto | 16.02.2020 | 00:15 | |
Blade II (2002) | Dajto | 14.02.2020 | 22:30 | |
Dlouhý polibek na dobrou noc (1996) | Dajto | 13.02.2020 | 20:15 | |
Oko bere (2008) | AXN HD | 13.02.2020 | 02:05 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 12.02.2020 | 02:05 | |
Oko bere (2008) | AXN HD | 09.02.2020 | 21:00 | |
Drákula: Neznámá legenda (2014) [2k digital] | Dajto | 09.02.2020 | 20:15 | |
Drákula: Neznámá legenda (2014) [2k digital] | Markíza | 09.02.2020 | 01:00 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 08.02.2020 | 00:55 | |
Drákula: Neznámá legenda (2014) [2k digital] | Markíza | 07.02.2020 | 22:45 | |
Kazatel (2011) | AMC | 06.02.2020 | 02:40 | |
Sociální síť (2010) | AXN | 04.02.2020 | 23:45 | |
Kazatel (2011) | AMC | 04.02.2020 | 23:35 | |
Sociální síť (2010) | AXN | 03.02.2020 | 00:50 | |
Sociální síť (2010) | AXN | 01.02.2020 | 15:35 | |
Kazatel (2011) | AMC | 31.01.2020 | 20:40 | |
Soudce Dredd (1995) | Nova Cinema | 30.01.2020 | 00:30 | |
Soudce Dredd (1995) | NOVA | 26.01.2020 | 22:15 | |
Ghost Rider (2007) | HBO | 25.01.2020 | 02:35 | |
Kokain (2001) | Nova Cinema | 15.01.2020 | 02:25 | |
Dlouhý polibek na dobrou noc (1996) | Nova Cinema | 14.01.2020 | 09:35 | |
Kokain (2001) | Nova Cinema | 14.01.2020 | 01:50 | |
Inferno (2016) | Polsat | 13.01.2020 | 20:10 | |
Dlouhý polibek na dobrou noc (1996) | Nova Cinema | 13.01.2020 | 14:10 | |
Inferno (2016) | Polsat | 13.01.2020 | 00:10 | |
Kokain (2001) | Nova Cinema | 12.01.2020 | 22:15 | |
Dlouhý polibek na dobrou noc (1996) | Nova Cinema | 12.01.2020 | 20:00 | |
Maska (1994) | Markíza | 11.01.2020 | 10:50 | |
Kapitán Phillips (2013) | Film+ | 07.01.2020 | 11:05 | |
Ženich na útěku (1999) | Nova Cinema | 06.01.2020 | 07:20 | |
Smrtihlav (1998) | AMC | 05.01.2020 | 23:50 | |
Sociální síť (2010) | Prima MAX | 04.01.2020 | 23:40 | |
Sociální síť (2010) | Prima Cool | 04.01.2020 | 22:20 | |
Kapitán Phillips (2013) | Film+ | 04.01.2020 | 16:10 | |
Ghost Rider (2007) | HBO | 04.01.2020 | 14:40 | |
Ženich na útěku (1999) | Doma | 04.01.2020 | 12:45 | |
Ženich na útěku (1999) | NOVA | 04.01.2020 | 10:00 | |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | Markíza | 03.01.2020 | 08:50 | |
Kapitán Phillips (2013) | Film+ | 02.01.2020 | 20:00 | |
Ženich na útěku (1999) | Doma | 02.01.2020 | 12:35 | |
Smrtihlav (1998) | AMC | 02.01.2020 | 01:45 | |
Ženich na útěku (1999) | Doma | 01.01.2020 | 17:55 | |
Osamělý mstitel (2003) | Dajto | 01.01.2020 | 03:20 | |
Osamělý mstitel (2003) | Dajto | 01.01.2020 | 00:25 | |
Smrtihlav (1998) | AMC | 30.12.2019 | 22:00 | |
Inferno (2016) | AXN | 30.12.2019 | 17:25 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 30.12.2019 | 11:05 | |
Kapitán Phillips (2013) | AXN HD | 29.12.2019 | 16:10 | |
Inferno (2016) | AXN | 27.12.2019 | 19:30 | |
Kapitán Phillips (2013) | AXN HD | 27.12.2019 | 18:15 | |
Inferno (2016) | AXN | 25.12.2019 | 22:00 | |
Dlouhý polibek na dobrou noc (1996) | Dajto | 25.12.2019 | 03:25 | |
Dlouhý polibek na dobrou noc (1996) | Dajto | 24.12.2019 | 01:30 | |
Dlouhý polibek na dobrou noc (1996) | Dajto | 23.12.2019 | 20:15 | |
Ghost Rider 2 (2012) | Prima Cool | 22.12.2019 | 20:00 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 19.12.2019 | 14:15 | |
Osamělý mstitel (2003) | KABEL1 | 17.12.2019 | 02:15 | |
Osamělý mstitel (2003) | KABEL1 | 16.12.2019 | 22:05 | |
Kapitán Phillips (2013) | RTL2 | 16.12.2019 | 00:40 | |
Dlouhý polibek na dobrou noc (1996) | SAT1 | 15.12.2019 | 01:55 | |
Dlouhý polibek na dobrou noc (1996) | SAT1 | 14.12.2019 | 22:00 | |
Kazatel (2011) | Film+ | 09.12.2019 | 23:35 | |
Padesát odstínů temnoty (2017) | PLUS | 08.12.2019 | 23:05 | |
Kazatel (2011) | Film+ | 08.12.2019 | 03:00 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 08.12.2019 | 02:05 | |
Padesát odstínů temnoty (2017) | JOJ | 06.12.2019 | 22:40 | |
Kazatel (2011) | Film+ | 06.12.2019 | 20:45 | |
Kapitán Phillips (2013) | AMC | 06.12.2019 | 18:05 | |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | Film+ | 06.12.2019 | 11:25 | |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | Film+ | 03.12.2019 | 12:40 | |
Kapitán Phillips (2013) | AMC | 03.12.2019 | 12:20 | |
Kapitán Phillips (2013) | AMC | 01.12.2019 | 20:00 | |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | Film+ | 01.12.2019 | 16:45 | |
Ghost Rider (2007) | HBO3 | 29.11.2019 | 13:35 | |
Kokain (2001) | KABEL1 | 26.11.2019 | 03:40 | |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | SAT1 | 17.11.2019 | 13:30 | |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | SAT1 | 16.11.2019 | 22:15 | |
John Q (2002) | Nova Cinema | 16.11.2019 | 05:25 | |
John Q (2002) | Nova Cinema | 14.11.2019 | 17:50 | |
Ghost Rider (2007) | HBO3 | 11.11.2019 | 04:00 | |
Bratři (2009) | Filmbox Premium | 11.11.2019 | 00:25 | |
Padesát odstínů šedi (2015) | PLUS | 10.11.2019 | 22:55 | |
Inferno (2016) | Filmbox Premium | 09.11.2019 | 22:45 | |
Padesát odstínů šedi (2015) | JOJ | 08.11.2019 | 23:00 | |
Ghost Rider (2007) | HBO3 | 05.11.2019 | 06:00 | |
Spratci na zabití (2011) | JOJ | 02.11.2019 | 22:50 | |
Kult hákového kříže (1998) | Nova Cinema | 28.10.2019 | 22:00 | |
Padesát odstínů šedi (2015) | Nova Cinema | 27.10.2019 | 23:35 | |
Drive Angry (2010) | Markíza | 27.10.2019 | 02:40 | |
Inferno (2016) | AXN HD | 27.10.2019 | 02:05 | (1) |
Padesát odstínů šedi (2015) | NOVA | 26.10.2019 | 22:55 | |
Drive Angry (2010) | Markíza | 26.10.2019 | 22:40 | |
Bratři (2009) | Filmbox Premium | 26.10.2019 | 02:10 | |
Inferno (2016) | AXN HD | 25.10.2019 | 23:20 | (1) |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | AMC | 25.10.2019 | 08:40 | |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | AMC | 22.10.2019 | 13:15 | |
Kapitán Phillips (2013) | Film+ | 21.10.2019 | 16:55 | |
Inferno (2016) | AXN HD | 20.10.2019 | 21:00 | (1) |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | AMC | 20.10.2019 | 16:50 | |
Kapitán Phillips (2013) | Film+ | 19.10.2019 | 12:55 | |
Kapitán Phillips (2013) | Film+ | 16.10.2019 | 20:00 | |
Ghost Rider (2007) | HBO | 14.10.2019 | 07:45 | |
Osamělý mstitel (2003) | Dajto | 10.10.2019 | 22:30 | |
Ghost Rider (2007) | HBO | 08.10.2019 | 04:05 | |
Kazatel (2011) | AMC | 04.10.2019 | 22:00 | |
Ghost Rider (2007) | HBO3 | 26.09.2019 | 06:00 | |
Oko bere (2008) | HBO3 | 24.09.2019 | 13:00 | |
Bratři (2009) | Filmbox Premium | 23.09.2019 | 02:10 | |
Kapitán Phillips (2013) | AMC | 19.09.2019 | 17:35 | |
Sociální síť (2010) | Dajto | 18.09.2019 | 20:15 | |
Kapitán Phillips (2013) | AMC | 17.09.2019 | 12:45 | |
Ghost Rider (2007) | HBO3 | 17.09.2019 | 07:45 | |
Oko bere (2008) | HBO3 | 17.09.2019 | 04:00 | |
Blade II (2002) | Nova Cinema | 17.09.2019 | 02:55 | |
Ghost Rider (2007) | HBO3 | 16.09.2019 | 14:55 | |
Blade II (2002) | Nova Cinema | 15.09.2019 | 22:35 | |
Kapitán Phillips (2013) | AMC | 15.09.2019 | 19:50 | |
Bratři (2009) | Polsat | 15.09.2019 | 00:10 | |
Kokain (2001) | PRO7 | 15.09.2019 | 00:10 | |
Maska (1994) | Nova Cinema | 09.09.2019 | 18:10 | |
Oko bere (2008) | HBO3 | 09.09.2019 | 09:30 | |
Maska (1994) | NOVA | 08.09.2019 | 01:20 | |
Inferno (2016) | Filmbox Premium | 07.09.2019 | 23:00 | |
Maska (1994) | NOVA | 07.09.2019 | 15:10 | |
Kazatel (2011) | Film+ | 05.09.2019 | 01:05 | |
Kazatel (2011) | Film+ | 03.09.2019 | 04:30 | |
Kazatel (2011) | Film+ | 01.09.2019 | 22:00 | |
Ghost Rider (2007) | HBO3 | 01.09.2019 | 10:15 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 31.08.2019 | 14:00 | |
Bratři (2009) | Filmbox Premium | 25.08.2019 | 02:35 | |
Drákula: Neznámá legenda (2014) [2k digital] | Nova Cinema | 20.08.2019 | 00:20 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 18.08.2019 | 02:00 | |
Drákula: Neznámá legenda (2014) [2k digital] | NOVA | 17.08.2019 | 22:45 | |
Drive Angry (2010) | Nova Cinema | 12.08.2019 | 00:05 | |
Drive Angry (2010) | NOVA | 10.08.2019 | 23:10 | |
Sociální síť (2010) | Prima MAX | 08.08.2019 | 15:25 | |
Sociální síť (2010) | Prima MAX | 07.08.2019 | 20:00 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 02.08.2019 | 07:05 | |
Soudce Dredd (1995) | KABEL1 | 30.07.2019 | 02:05 | |
Křižovatka smrti 2 (2001) | Nova Cinema | 30.07.2019 | 01:20 | |
Soudce Dredd (1995) | KABEL1 | 29.07.2019 | 22:25 | |
Křižovatka smrti 2 (2001) | NOVA | 28.07.2019 | 21:40 | |
Padesát odstínů šedi (2015) | ORF1 | 28.07.2019 | 02:25 | |
Inferno (2016) | AXN HD | 28.07.2019 | 01:05 | (1) |
Padesát odstínů šedi (2015) | ORF1 | 27.07.2019 | 20:15 | |
Inferno (2016) | AXN HD | 26.07.2019 | 22:50 | (1) |
Oko bere (2008) | HBO2 | 24.07.2019 | 07:10 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | KABEL1 | 24.07.2019 | 02:15 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | KABEL1 | 23.07.2019 | 22:35 | |
Oko bere (2008) | HBO2 | 23.07.2019 | 15:25 | |
Inferno (2016) | AXN HD | 21.07.2019 | 21:00 | (1) |
Křižovatka smrti 2 (2001) | SAT1 | 21.07.2019 | 16:10 | |
Ghost Rider (2007) | AXN HD | 21.07.2019 | 16:05 | (1) |
Ghost Rider (2007) | HBO | 21.07.2019 | 07:30 | |
Křižovatka smrti 2 (2001) | SAT1 | 20.07.2019 | 22:25 | |
Křižovatka smrti 2 (2001) | Dajto | 16.07.2019 | 20:15 | |
Křižovatka smrti 2 (2001) | Markíza | 15.07.2019 | 03:20 | |
Oko bere (2008) | HBO2 | 14.07.2019 | 17:25 | |
Křižovatka smrti 2 (2001) | Markíza | 14.07.2019 | 15:40 | |
John Q (2002) | Nova Cinema | 11.07.2019 | 21:55 | |
Oko bere (2008) | HBO2 | 11.07.2019 | 00:25 | |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | Markíza | 07.07.2019 | 09:15 | |
Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005) | Markíza | 05.07.2019 | 08:55 | |
Ghost Rider (2007) | HBO | 04.07.2019 | 06:00 | |
Inferno (2016) | Filmbox Premium | 03.07.2019 | 21:00 | |
Moneyball (2011) | PRO7 | 30.06.2019 | 15:30 | |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | Film+ | 27.06.2019 | 18:35 | |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | Film+ | 26.06.2019 | 13:15 | |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | Film+ | 23.06.2019 | 20:35 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 23.06.2019 | 14:00 | |
Oko bere (2008) | Dajto | 23.06.2019 | 00:35 | |
Kapitán Phillips (2013) | RTL2 | 22.06.2019 | 20:15 | |
Oko bere (2008) | Dajto | 21.06.2019 | 20:15 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 18.06.2019 | 04:10 | |
Ghost Rider (2007) | Nova Cinema | 09.06.2019 | 18:00 | |
Ghost Rider (2007) | NOVA | 08.06.2019 | 22:50 | |
Bratři (2009) | Filmbox Premium | 04.06.2019 | 21:00 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 03.06.2019 | 07:15 | |
Ztraceni ve vesmíru (1998) | KABEL1 | 30.05.2019 | 06:50 | |
Ztraceni ve vesmíru (1998) | KABEL1 | 28.05.2019 | 22:30 | |
Ghost Rider (2007) | HBO3 | 25.05.2019 | 04:05 | |
Drive Angry (2010) | PRO7 | 24.05.2019 | 22:35 | |
Inferno (2016) | Filmbox Premium | 23.05.2019 | 21:00 | |
Kokain (2001) | KABEL1 | 22.05.2019 | 23:15 | |
Oko bere (2008) | HBO | 22.05.2019 | 01:45 | |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | AMC | 20.05.2019 | 12:00 | |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | AMC | 18.05.2019 | 18:55 | |
Bratři (2009) | Filmbox Premium | 18.05.2019 | 00:55 | |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | AMC | 16.05.2019 | 20:30 | |
Ghost Rider (2007) | HBO3 | 16.05.2019 | 17:20 | |
Ghost Rider (2007) | HBO3 | 13.05.2019 | 06:00 | |
Ghost Rider (2007) | HBO3 | 12.05.2019 | 09:55 | |
Oko bere (2008) | HBO | 09.05.2019 | 01:05 | |
Kapitán Phillips (2013) | ORF2 | 09.05.2019 | 00:10 | |
John Q (2002) | Markíza | 09.05.2019 | 00:10 | |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | KABEL1 | 01.05.2019 | 16:35 | |
Oko bere (2008) | HBO | 01.05.2019 | 03:50 | |
Bratři (2009) | Filmbox Premium | 01.05.2019 | 02:10 | |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | KABEL1 | 30.04.2019 | 01:00 | |
Oko bere (2008) | Dajto | 29.04.2019 | 22:30 | |
Inferno (2016) | RTL | 29.04.2019 | 00:30 | |
Inferno (2016) | ORF1 | 29.04.2019 | 00:30 | |
Inferno (2016) | RTL | 28.04.2019 | 20:15 | |
Inferno (2016) | ORF1 | 28.04.2019 | 20:15 | |
Ghost Rider (2007) | HBO | 26.04.2019 | 18:10 | |
Inferno (2016) | Filmbox Premium | 22.04.2019 | 23:00 | |
Inferno (2016) | Markíza | 22.04.2019 | 23:00 | |
Inferno (2016) | Markíza | 21.04.2019 | 01:50 | |
Inferno (2016) | Markíza | 20.04.2019 | 20:30 | |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | Film+ | 18.04.2019 | 13:05 | |
Ghost Rider (2007) | HBO | 15.04.2019 | 10:40 | |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | Film+ | 14.04.2019 | 18:40 | |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | Film+ | 12.04.2019 | 20:35 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | AMC | 12.04.2019 | 17:25 | |
Smrtihlav (1998) | AMC | 12.04.2019 | 04:00 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | AMC | 10.04.2019 | 12:20 | |
Smrtihlav (1998) | AMC | 10.04.2019 | 00:55 | |
Osamělý mstitel (2003) | Nova Cinema | 10.04.2019 | 00:50 | |
Don Juan DeMarco (1995) | AMC | 08.04.2019 | 11:40 | |
Oko bere (2008) | HBO3 | 08.04.2019 | 00:45 | |
Osamělý mstitel (2003) | NOVA | 07.04.2019 | 22:55 | |
Smrtihlav (1998) | AMC | 06.04.2019 | 23:45 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | AMC | 06.04.2019 | 19:00 | |
Don Juan DeMarco (1995) | AMC | 06.04.2019 | 15:25 | |
Don Juan DeMarco (1995) | AMC | 03.04.2019 | 20:30 | |
Osamělý mstitel (2003) | KABEL1 | 02.04.2019 | 02:25 | |
Osamělý mstitel (2003) | KABEL1 | 01.04.2019 | 22:30 | |
Padesát odstínů šedi (2015) | RTL | 31.03.2019 | 23:35 | |
Padesát odstínů šedi (2015) | RTL | 31.03.2019 | 20:15 | |
Drákula: Neznámá legenda (2014) [2k digital] | Dajto | 31.03.2019 | 20:15 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 31.03.2019 | 13:55 | |
Drákula: Neznámá legenda (2014) [2k digital] | Markíza | 31.03.2019 | 03:00 | |
Ghost Rider 2 (2012) | Dajto | 29.03.2019 | 22:25 | |
Drákula: Neznámá legenda (2014) [2k digital] | Markíza | 29.03.2019 | 21:40 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 26.03.2019 | 19:30 | |
Sociální síť (2010) | HBO3 | 25.03.2019 | 06:00 | |
Inferno (2016) | Filmbox Premium | 24.03.2019 | 22:25 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 22.03.2019 | 00:45 | |
Dlouhý polibek na dobrou noc (1996) | Nova Cinema | 22.03.2019 | 00:10 | |
Dlouhý polibek na dobrou noc (1996) | Nova Cinema | 19.03.2019 | 20:00 | |
Kokain (2001) | Nova Cinema | 19.03.2019 | 01:55 | |
Ghost Rider 2 (2012) | RTL2 | 18.03.2019 | 02:20 | |
Kokain (2001) | Nova Cinema | 17.03.2019 | 22:15 | |
Maska (1994) | PRO7 | 17.03.2019 | 12:20 | |
Ghost Rider 2 (2012) | RTL2 | 16.03.2019 | 20:15 | |
Don Juan DeMarco (1995) | Film+ | 14.03.2019 | 16:55 | |
Don Juan DeMarco (1995) | Film+ | 12.03.2019 | 14:00 | |
Bratři (2009) | Filmbox Premium | 09.03.2019 | 21:00 | |
Ghost Rider (2007) | RTL2 | 09.03.2019 | 20:15 | |
Don Juan DeMarco (1995) | Film+ | 09.03.2019 | 15:40 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | AMC | 07.03.2019 | 12:10 | |
Sociální síť (2010) | HBO3 | 04.03.2019 | 04:00 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | AMC | 03.03.2019 | 15:35 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | AMC | 02.03.2019 | 20:30 | |
Oko bere (2008) | HBO2 | 02.03.2019 | 11:50 | |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | AMC | 01.03.2019 | 12:05 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 28.02.2019 | 13:15 | |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | AMC | 27.02.2019 | 18:55 | |
Soudce Dredd (1995) | Nova Cinema | 26.02.2019 | 23:30 | |
Ghost Rider (2007) | HBO | 26.02.2019 | 08:40 | |
Soudce Dredd (1995) | NOVA | 24.02.2019 | 22:55 | |
Austin Powers: Špión, který mě vojel (1999) | AMC | 24.02.2019 | 20:30 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 24.02.2019 | 15:35 | |
Ghost Rider (2007) | AXN HD | 22.02.2019 | 23:00 | (1) |
Smrtihlav (1998) | AMC | 20.02.2019 | 00:25 | |
Sociální síť (2010) | HBO2 | 18.02.2019 | 16:30 | |
Ghost Rider (2007) | HBO | 18.02.2019 | 12:55 | |
Smrtihlav (1998) | AMC | 18.02.2019 | 03:30 | |
Ghost Rider (2007) | AXN HD | 17.02.2019 | 21:00 | (1) |
Ghost Rider (2007) | AXN HD | 17.02.2019 | 01:20 | (1) |
Inferno (2016) | AXN HD | 15.02.2019 | 22:55 | (1) |
Smrtihlav (1998) | AMC | 15.02.2019 | 22:35 | |
Kapitán Phillips (2013) | Nova Cinema | 13.02.2019 | 23:45 | |
Sociální síť (2010) | HBO2 | 12.02.2019 | 21:25 | |
Sociální síť (2010) | HBO2 | 12.02.2019 | 03:45 | |
Inferno (2016) | AXN HD | 10.02.2019 | 21:00 | (1) |
Kapitán Phillips (2013) | Nova Cinema | 10.02.2019 | 20:00 | |
Inferno (2016) | AXN HD | 10.02.2019 | 01:15 | (1) |
Inferno (2016) | Filmbox Premium | 08.02.2019 | 21:00 | |
Ghost Rider (2007) | HBO2 | 08.02.2019 | 17:40 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | AMC | 08.02.2019 | 13:25 | |
Oko bere (2008) | HBO | 08.02.2019 | 02:00 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | AMC | 06.02.2019 | 17:20 | |
Bratři (2009) | Filmbox Premium | 05.02.2019 | 21:00 | |
Malý Nicky - Satan Junior (2000) | AMC | 03.02.2019 | 19:00 | |
Sociální síť (2010) | HBO2 | 03.02.2019 | 17:25 | |
Oko bere (2008) | HBO | 03.02.2019 | 11:50 | |
Ghost Rider 2 (2012) | Dajto | 02.02.2019 | 00:00 | |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO2 | 31.01.2019 | 22:35 | (7) |
Ghost Rider 2 (2012) | Dajto | 31.01.2019 | 20:15 | |
Blade II (2002) | KABEL1 | 30.01.2019 | 00:40 | |
Blade II (2002) | KABEL1 | 28.01.2019 | 23:00 | |
Oko bere (2008) | Dajto | 28.01.2019 | 20:15 | |
Kapitán Phillips (2013) | Polsat | 28.01.2019 | 20:10 | |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO2 | 28.01.2019 | 19:30 | (7) |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 27.01.2019 | 18:00 | (7) |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 27.01.2019 | 02:50 | (7) |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 27.01.2019 | 01:50 | (7) |
Útěk z vězení v Dannemoře (2018) [TV minisérie] | HBO3 | 27.01.2019 | 00:50 | (6) |