TV Paprika
|
Spektrum Home
|
TV Noe
|
Doma
|
05:10
Ze dne na den Smažené hřiby se sýrovou omáčku
06:00
Hodný kuchař, zlý kuchař
06:30
Gastrofanatici - Skandinávie
|
05:00
Kutiholka Seriál Maď.
05:30
My jsme malí řemeslníci... Hrnčířka
06:00
Design od 9 do 5 Seriál Maď.
06:30
Klub designérů Seriál Maď.
|
06:05
Hornolidečsko - Valašské Příkazy Televizní pohlednice obce mikroregionu Hornolidečsko
06:10
J. S. Bach: Matoušovy pašije 2.část - Záznam koncertu z kostela sv. Václava v Opavě konaného v rámci Svatováclavského hudebního f...2.část - Záznam koncertu z kostela sv. Václava v Opavě konaného v rámci Svatováclavského hudebního festivalu
07:45
Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidi... Dokument o přípravách a průběhu mezinárodní výstavy dětských výtvarných prací
|
05:15
Julie - Cesty za štěstím (33, 34/191) Romant. seriál N (2005).
06:45
Macecha (6/120) Telenovela Mex./Šp. (2005).
|
TV Paprika
11:10
Miguelova rajská kuchyně
11:45
Rachel Allen: U domácího stolu
|
Spektrum Home
09:00
1 byt 3 plány Seriál Maď.
09:30
Ve dvou se to lépe táhne? Seriál USA
10:30
Nejzelenější domy světa Kanadský seriál
11:00
Green Team Seriál Maď.
11:15
Green Team Seriál Maď.
11:30
Nechali vás ve štychu? Seriál VB
|
TV Noe
08:05
Cesta k andělům (62) Kardinál Miloslav Vlk
09:15
Člun Katolická církev ve Vietnamu
09:30
Celostátní fórum mládeže - Žďár nad Sáza... Dokument seznamuje s průběhem a závěry IV. Celostátního fóra mládeže
09:40
Divadélko Bubáček (23) Pohádka o výletě na hrad
10:00
Octava dies (666) Týdenní zpravodajství z Vatikánu
10:30
Noční univerzita P. ThLic. Roman Czudek - Eucharistie jako život, život jako eucharistie
11:30
Bratr Prem Bhai Jeden z prvních misionářů v Arunachal Pradesh v Indii
11:40
Sedmihlásky (58) Zpíváme s dětmi
11:45
Klaunský pohádkový kufřík (22) O trpělivosti
|
Doma
08:25
Dr. Oz (98/174) Talkshow
VeronikaDalší díl/opakování: 28.09.2013 v 19:00 (TV FOOOR) 29.09.2013 v 11:50 (TV FOOOR) 30.09.2013 v 12:30 (TV FOOOR)
II (9/22)Komed. seriál USA (1998)
09:55
Věštírna Problémy s láskou, vztahy, v práci vám pomohou vyřešit naši renomovaní věštci
10:55
Jak být trendy III Dvě světoznámé stylistky vám každý týden ukážou, jak vypadat dobře a stylově
|
|
TV Paprika
13:20
Donna Hay: Lehce, rychle, čerstvě
15:15
Donna Hay: Lehce, rychle, čerstvě
15:50
Nigella vaří narychlo
|
Spektrum Home
12:30
Tak se pěstí domácí štěstí Seriál VB
13:00
Přestavba snů Kanadský seriál
13:30
Pokojové metamorfózy Seriál USA
14:00
Pokojové metamorfózy Seriál USA
14:30
V partě s Debbie Travisovou Seriál USA
15:30
Podzim na chalupě Seriál VB
|
TV Noe
12:00
Polední modlitba Zveme vás k polední modlitbě
12:05
Platinové písničky (73) Dechovka
12:35
Putování modrou planetou Island
13:20
Dana & Přátelé (10) Křesťanští hudebníci
13:50
Podobenství (10) Soudce a vdova
14:25
Kulatý stůl Celostátní setkání mládeže Žďár nad Sázavou 2012
|
Doma
Velkolepé stoletíDalší díl/opakování: 26.11.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 29.11.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 30.11.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 01.12.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 02.12.2021 v 17:55 (Kino Barrandov) 03.12.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 06.12.2021 v 18:00 (Kino Barrandov)
(60)
13:05
Druhý dech (57/80) Romant. seriál SR (2011).
14:10
Rebelové (162/215) Seriál Mex. (2004).
|
TV Paprika
16:20
Miguelova rajská kuchyně
16:55
Rachel Allen: U domácího stolu
|
Spektrum Home
16:30
Zahradníkův svět Seriál VB
17:00
Green Team Seriál Maď.
17:15
Green Team Seriál Maď.
17:30
Nejzelenější domy světa Kanadský seriál
18:00
Renovace Debbie Travisové Seriál USA
19:00
Buď já nebo pes Seriál VB
|
TV Noe
16:00
Hornolidečsko - Valašské Příkazy Televizní pohlednice obce mikroregionu Hornolidečsko
16:10
Přejeme si... Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
16:25
Síla evangelia Dokument o setkáních mládeže
17:05
BET LECHEM - vnitřní domov (14) Richard Čemus, SJ
17:20
Boromejky pod Petřínem Festivalový snímek o práci sester Boromejek
17:35
JuniorTV Kopřivnice (24) Telka pro mladé
17:55
Noeland (53) Noeland je studiové městečko, kde děti dovádějí,
18:25
Sedmihlásky (58) Zpíváme s dětmi
18:30
Klaunský pohádkový kufřík (23) O věrnosti
18:40
Hermie a Stanley na táboře Příběhy obyčejně neobyčejné housenky Hermie a jejích přátel
19:15
Noekreace aneb Vandrování (134) Soutěžní pořad
19:30
Poselství svatých: František z Assisi Hlásejte evangelium, ale slova používejte, jen když to bude nutné
19:40
Zpravodajské Noeviny Dobré zprávy pro všechny
|
Doma
16:00
Cikánské srdce (182/218) Romant. seriál Rum. (2007).
16:55
Když budeš moje (54/238) Telenovela Mex./Šp. (2001).
Gilmorova děvčataDalší díl/opakování: 15.05.2024 v 18:25 (Nova Lady) 16.05.2024 v 03:05 (Nova Lady) 17.05.2024 v 03:05 (Nova Lady) 18.05.2024 v 03:00 (Nova Lady) 19.05.2024 v 02:55 (Nova Lady) 20.05.2024 v 03:00 (Nova Lady) 21.05.2024 v 08:10 (Nova Lady) 22.05.2024 v 08:00 (Nova Lady)
IV (5/22)
Dharma a GregDalší díl/opakování: 22.06.2014 v 01:25 (Smíchov) 23.06.2014 v 01:45 (Smíchov) 24.06.2014 v 01:15 (Smíchov) 25.06.2014 v 01:15 (Smíchov)
III (4/24)
FrasierDalší díl/opakování: 23.12.2016 v 08:30 (Doma) 27.12.2016 v 08:35 (Doma) 28.12.2016 v 08:35 (Doma) 29.12.2016 v 08:35 (Doma) 30.12.2016 v 08:35 (Doma) 31.12.2016 v 08:35 (Doma) 01.01.2017 v 10:20 (Doma) 02.01.2017 v 08:30 (Doma)
VI (17, 18/24)
|
TV Paprika
20:40
Přebory mezi příbory
21:10
Krásný nový biosvět
22:00
Šéfkuchař bez čepice
23:10
Hodný kuchař, zlý kuchař
23:45
Gastrofanatici - Skandinávie
|
Spektrum Home
20:00
Tak se pěstí domácí štěstí Seriál VB
20:30
Přestavba snů Kanadský seriál
21:00
Pokojové metamorfózy Seriál USA
21:30
Nejzelenější domy světa Kanadský seriál
22:00
Green Team Seriál Maď.
22:15
Green Team Seriál Maď.
22:30
Buď já nebo pes Seriál VB
23:30
Ve dvou se to lépe táhne? Seriál USA
|
TV Noe
20:00
Misie na živo Kola pro Afriku
21:05
Odkaz předků (3) Ročov
21:20
Zpravodajské Noeviny Dobré zprávy pro všechny
21:40
Outdoor Films (2) Richard Konkolski
23:15
P.S. Mons. František Radkovský - Sdělovací prostředky
23:40
Přejeme si... Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
|
Doma
Velkolepé stoletíDalší díl/opakování: 26.11.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 29.11.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 30.11.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 01.12.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 02.12.2021 v 17:55 (Kino Barrandov) 03.12.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 06.12.2021 v 18:00 (Kino Barrandov)
(61)
21:20
Druhý dech (58/80) Romant. seriál SR (2011).
EzelDalší díl/opakování: 05.08.2014 v 23:45 (Doma) 06.08.2014 v 23:35 (Doma)
(1, 2/142)
|
TV Paprika
02:55
Přebory mezi příbory
03:25
Krásný nový biosvět
04:10
Šéfkuchař bez čepice
|
|
TV Noe
00:05
Restituční polemika Živý diskuzní pořad na aktuální téma restitucí církevního majetku
01:05
Poslech Radia Proglas Přestávka do 06.00 hodin
|
Doma
00:05
Sestřička Jackie (3/12) Seriál USA (2009).
00:40
Adéla showDalší díl/opakování: 05.01.2022 v 01:00 (Markíza International) 05.01.2022 v 04:35 (Doma) 06.01.2022 v 01:10 (Markíza International) 06.01.2022 v 04:40 (Doma) 07.01.2022 v 00:45 (Markíza International) 07.01.2022 v 04:35 (Doma) 08.01.2022 v 00:55 (Markíza International) 08.01.2022 v 05:10 (Doma)
FrasierDalší díl/opakování: 23.12.2016 v 08:30 (Doma) 27.12.2016 v 08:35 (Doma) 28.12.2016 v 08:35 (Doma) 29.12.2016 v 08:35 (Doma) 30.12.2016 v 08:35 (Doma) 31.12.2016 v 08:35 (Doma) 01.01.2017 v 10:20 (Doma) 02.01.2017 v 08:30 (Doma)
VI (17/24)
Předčasné vydáníDalší díl/opakování: 27.02.2020 v 01:45 (Jednotka) 28.02.2020 v 01:00 (Jednotka)
III (5/23)
UliceDalší díl/opakování: 24.07.2024 v 05:30 (Nova Lady) 25.07.2024 v 05:45 (Nova Lady) 26.07.2024 v 05:30 (Nova Lady) 27.07.2024 v 05:35 (Nova Lady) 28.07.2024 v 05:00 (Nova Lady) 29.07.2024 v 05:05 (Nova Lady) 30.07.2024 v 05:40 (Nova Lady) 31.07.2024 v 05:30 (Nova Lady)
III (197/259)
03:15
Ve stínu Problémy, které se mohou týkat i vás
04:30
Julie - Cesty za štěstím (35, 36/191) Romant. seriál N (2005).
|