TV Paprika
|
Spektrum Home
|
TV Noe
|
Doma
|
05:30
Nigella vaří narychlo
06:00
Hodný kuchař, zlý kuchař
|
05:00
Byt či nebyt Seriál Maď.
05:30
12 pokojů Seriál Maď.
06:00
Design od 9 do 5 Seriál Maď.
06:30
My jsme malí řemeslníci... Uvádí Réka Acél
|
06:05
Zpravodajské Noeviny Dobré zprávy pro všechny
06:20
Noční univerzita Eucharistie, plod kříže - P. Vojtěch Kodet, ThD., OCarm
07:00
Noekreace aneb Vandrování (140) Soutěžní pořad
07:10
Cvrlikání (9) Lada Šimíčková & Ivo Cicvárek
|
05:25
Julie - Cesty za štěstím (95, 96/191) Romant. seriál N (2005)
07:20
Macecha (37/120) Telenovela Šp./Mex. (2005)
|
TV Paprika
10:05
Mlýnek na recepty - Laci Hornáček
|
Spektrum Home
09:00
Dekorace dámské trojice Seriál Maď.
09:30
Tak se pěstí domácí štěstí Seriál VB
10:30
Chtělo by to změnu Francouzský seriál
11:00
Green Team Seriál Maď.
11:15
Green Team Seriál Maď.
11:30
Tak se vám to líbí? Seriál VB
|
TV Noe
08:20
Sedmihlásky (63) Zpíváme s dětmi
08:25
Noeland (54) Noeland je studiové městečko, kde děti dovádějí,
08:55
Na druhé straně zdi Situace křesťanů v dnešním Betlémě
09:25
Bol som mimo Jan Eriksen
10:30
Přímý přenos generální audience papeže B... Přímý přenos promluvy Sv. otce Benedikta XVI. z Náměstí sv. Petra
|
Doma
VeronikaDalší díl/opakování: 28.09.2013 v 19:00 (TV FOOOR) 29.09.2013 v 11:50 (TV FOOOR) 30.09.2013 v 12:30 (TV FOOOR)
III (18/22)Sitcom USA (1999-2000)
EzelDalší díl/opakování: 05.08.2014 v 23:45 (Doma) 06.08.2014 v 23:35 (Doma)
(31/142)
Velkolepé stoletíDalší díl/opakování: 26.11.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 29.11.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 30.11.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 01.12.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 02.12.2021 v 17:55 (Kino Barrandov) 03.12.2021 v 18:00 (Kino Barrandov) 06.12.2021 v 18:00 (Kino Barrandov)
(77)
|
|
TV Paprika
13:10
Rosemary - hajdy do kuchyně
15:15
Miguelova rajská kuchyně
|
Spektrum Home
12:30
Ve dvou se to lépe táhne? Seriál USA
13:00
Přestavba snů Kanadský seriál
13:30
Pokojové metamorfózy Seriál USA
14:00
Pokojové metamorfózy Seriál USA
14:30
Tak se vám to líbí? Seriál VB
|
TV Noe
12:00
Polední modlitba Zveme vás k polední modlitbě
12:05
Klapka s ... (42) Pořad o amatérském filmu a jeho autorech
13:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika (38) Autor a průvodce Marek Orko Vácha
13:30
Čteme z křesťanských periodik Upoutávky na aktuální křesťansky orientovaná periodika, která vycházejí v České republice
13:40
Post Scriptum s P. Janem Šímou Duchovní promluva
14:00
Škola tmou Příběh nevidomého chlapce ze školních lavic
14:20
Na koberečku (127) Pořad o knihách, spisovatelích, vydavatelích, ilustrátorech a o dalších zajímavých lidech
14:30
Octava dies (672) Týdenní zpravodajství z Vatikánu
15:00
Poselství svatých: Ignác z Loyoly Uč nás dávat a nečekat odměnu
15:10
Godzone magazín Magazín slovenského projektu Godzone o společenstvích a životě v nich
15:40
Zpravodajské Noeviny Dobré zprávy pro všechny
|
Doma
13:05
Druhý dech (76/80) Romant. seriál SR (2011)
14:15
Rebelové (194/215) Seriál Mex. (2004)
15:10
Mladí, krásní, zkažení (16/131) Seriál Kol. (2009)
|
TV Paprika
16:55
I Gordon Ramsay se nechá poučit
17:55
Mlýnek na recepty extra
19:30
Nigella vaří narychlo
|
Spektrum Home
16:30
Vítejte na svatební hostině Seriál VB
17:00
Green Team Seriál Maď.
17:15
Green Team Seriál Maď.
17:30
Chtělo by to změnu Francouzský seriál
18:00
Od podlahy s Debbie Travisovou Seriál USA
19:00
Maminka stávkuje Seriál VB
19:30
Maminka stávkuje Seriál VB
|
TV Noe
16:00
NOEparáda (165) Jediná křesťanská hitparáda v České republice!
17:00
Exit 316 MISE Z pasti do propasti
17:20
Godzone in the streets 2010 Behind the scene
17:35
Bubnování s Čtyřlístkem Dokument o muzikoterapii
17:55
Hlubinami vesmíru s dr. Ivanou Markovou Hlubinami vesmíru s dr. Ivanou Markovou o pedagogických rozměrech astronomie
18:35
Mašinky (3) Jak se kluci učili pískat
18:45
Sedmihlásky (63) Zpíváme s dětmi
18:50
Pražská Loreta Dokument o historii a současnosti světoznámého pražského poutního místa
19:40
Přejeme si... Využijte příležitosti a potěšte své blízké netradičním dárkem
|
Doma
16:05
Cikánské srdce (211/218) Romant. seriál Rum. (2007)
17:00
Když budeš moje (95/238) Telenovela Šp./Mex. (2001)
Gilmorova děvčataDalší díl/opakování: 15.05.2024 v 18:25 (Nova Lady) 16.05.2024 v 03:05 (Nova Lady) 17.05.2024 v 03:05 (Nova Lady) 18.05.2024 v 03:00 (Nova Lady) 19.05.2024 v 02:55 (Nova Lady) 20.05.2024 v 03:00 (Nova Lady) 21.05.2024 v 08:10 (Nova Lady) 22.05.2024 v 08:00 (Nova Lady)
V (12/22)
Dharma a GregDalší díl/opakování: 22.06.2014 v 01:25 (Smíchov) 23.06.2014 v 01:45 (Smíchov) 24.06.2014 v 01:15 (Smíchov) 25.06.2014 v 01:15 (Smíchov)
IV (9/24)
FrasierDalší díl/opakování: 23.12.2016 v 08:30 (Doma) 27.12.2016 v 08:35 (Doma) 28.12.2016 v 08:35 (Doma) 29.12.2016 v 08:35 (Doma) 30.12.2016 v 08:35 (Doma) 31.12.2016 v 08:35 (Doma) 01.01.2017 v 10:20 (Doma) 02.01.2017 v 08:30 (Doma)
VIII (23, 24/24)
|
TV Paprika
20:35
Hodujeme s Nigellou
22:25
Rosemary - hajdy do kuchyně
23:30
Miguelova rajská kuchyně
|
Spektrum Home
20:00
Ve dvou se to lépe táhne? Seriál USA
20:30
Přestavba snů Kanadský seriál
21:00
Pokojové metamorfózy Seriál USA
21:30
Chtělo by to změnu Francouzský seriál
22:00
Green Team Seriál Maď.
22:15
Green Team Seriál Maď.
22:30
Maminka stávkuje Seriál VB
23:00
Maminka stávkuje Seriál VB
23:30
Tak se pěstí domácí štěstí Seriál VB
|
TV Noe
20:00
BET LECHEM - vnitřní domov (23) Domácí hospicová péče - Jana Sieberová
20:15
Noční univerzita P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
21:15
Krásy Čech a Moravy (13) Pražské Jezulátko
21:50
Historie československého vojenského let... (3) Mezinárodní úspěchy
22:15
Polabský lužní les Čtyři roční období v zanikajících biotopech původních lužních lesů
22:30
Večer chval Chvála Boha modlitbou a zpěvem
23:45
Noekreace aneb Vandrování (140) Soutěžní pořad
|
Doma
Osm dní životaDalší díl/opakování: 30.03.2014 v 00:00 (Doma)
Thriller Kan./USA (2006).
EzelDalší díl/opakování: 05.08.2014 v 23:45 (Doma) 06.08.2014 v 23:35 (Doma)
(32/142)
Bolesti slavnýchDalší díl/opakování: 30.06.2019 v 08:30 (Doma) 06.07.2019 v 08:45 (Doma) 07.07.2019 v 08:45 (Doma) 13.07.2019 v 08:40 (Doma)
(3/11)Seriál USA (2009)
|
TV Paprika
00:30
Annabel Langbein - U mě na zahrádce
01:00
Mlýnek na recepty - Laci Hornáček
03:30
I Gordon Ramsay se nechá poučit
|
|
TV Noe
00:00
O Mariánskej púti v Levoči Dokument Vlado Semana o historii a současnosti nejnavštěvovanějšího poutního místa na Slovensku
00:30
Generální audience papeže Benedikta XVI Promluva Sv. otce Benedikta XVI. z Náměstí sv. Petra
01:00
Poslech Radia Proglas Přestávka do 06.00 hodin
|
Doma
00:05
Adéla showDalší díl/opakování: 05.01.2022 v 01:00 (Markíza International) 05.01.2022 v 04:35 (Doma) 06.01.2022 v 01:10 (Markíza International) 06.01.2022 v 04:40 (Doma) 07.01.2022 v 00:45 (Markíza International) 07.01.2022 v 04:35 (Doma) 08.01.2022 v 00:55 (Markíza International) 08.01.2022 v 05:10 (Doma)
FrasierDalší díl/opakování: 23.12.2016 v 08:30 (Doma) 27.12.2016 v 08:35 (Doma) 28.12.2016 v 08:35 (Doma) 29.12.2016 v 08:35 (Doma) 30.12.2016 v 08:35 (Doma) 31.12.2016 v 08:35 (Doma) 01.01.2017 v 10:20 (Doma) 02.01.2017 v 08:30 (Doma)
VIII (23, 24/24)
Dharma a GregDalší díl/opakování: 22.06.2014 v 01:25 (Smíchov) 23.06.2014 v 01:45 (Smíchov) 24.06.2014 v 01:15 (Smíchov) 25.06.2014 v 01:15 (Smíchov)
IV (9/24)
Předčasné vydáníDalší díl/opakování: 27.02.2020 v 01:45 (Jednotka) 28.02.2020 v 01:00 (Jednotka)
IV (13/22)
UliceDalší díl/opakování: 03.08.2024 v 05:30 (Nova Lady) 04.08.2024 v 05:05 (Nova Lady) 05.08.2024 v 04:50 (Nova Lady) 06.08.2024 v 05:15 (Nova Lady) 07.08.2024 v 05:05 (Nova Lady) 08.08.2024 v 05:30 (Nova Lady) 09.08.2024 v 05:25 (Nova Lady) 10.08.2024 v 05:20 (Nova Lady)
III (228/259)
|