TA3
|
Spektrum
|
TVP 1
|
TVP 2
|
CBS Reality
|
|
Prehistorický parkDalší díl/opakování: 31.08.2013 v 03:35 (Prima ZOOM) 01.09.2013 v 00:05 (Prima ZOOM) 02.09.2013 v 07:45 (Prima ZOOM) 03.09.2013 v 11:35 (Prima ZOOM) 04.09.2013 v 15:45 (Prima ZOOM) 07.09.2013 v 03:30 (Prima ZOOM) 08.09.2013 v 00:10 (Prima ZOOM) 09.09.2013 v 07:45 (Prima ZOOM)
(2)
07:00
Mravenci vědí všechno (2)
07:20
Muž divočiny (19) Studenokrevní Australané
|
06:00
NSP2011 Pro budoucnost
06:30
Markétka a botičky Anim. seriál Kan.
07:00
Přenos mše svaté z Krakova
|
05:35
Bílý dům od kuchyně Dok. film Niz. (2009)
07:00
L jako láska Seriál Pol.
|
|
TA3
08:00
Zprávy
09:00
Zprávy
09:30
Sport
10:00
Zprávy
10:30
Svět+
11:00
Zprávy
11:30
Golf
11:45
Svět technologií
|
Spektrum
08:25
Unášen divokou vodou (3)
09:20
Na chalupě den za dnem (7)
10:20
Buď já, nebo pes (87)
11:15
Nejpřísnější rodiče na světě (22)
|
TVP 1
08:00
Káva, nebo čaj? - Moje neděle
ŠmoulovéDalší díl/opakování: 27.07.2024 v 15:05 (ČT :D / ČT art) 28.07.2024 v 14:45 (ČT :D / ČT art) 29.07.2024 v 12:50 (ČT :D / ČT art) 30.07.2024 v 12:50 (ČT :D / ČT art) 31.07.2024 v 12:50 (ČT :D / ČT art) 01.08.2024 v 12:55 (ČT :D / ČT art) 02.08.2024 v 12:50 (ČT :D / ČT art) 03.08.2024 v 15:05 (ČT :D / ČT art)
Anim. seriál USA/Belg.
11:45
Mezi nebem a zemí Magazín
|
TVP 2
08:00
Barvy štěstí Seriál Pol.
08:40
Barvy štěstí Seriál Pol.
09:40
Wajrak na stopě Dok. cyklus
10:05
Wojciech Cejrowski - naboso světem
|
|
|
TA3
12:00
Polední žurnál
12:30
Portrét
13:00
Zprávy
13:30
Zprávy
14:30
Showbiz
15:00
Zprávy
|
Spektrum
12:10
Zhýčkaní (11)
12:45
Zhýčkaní (12)
13:15
Muzeum života (5)
14:30
Předměstské příšery
15:30
Zvířecí rekordmani (50) Superpsi
|
TVP 1
12:15
Mezi nebem a zemí Magazín
13:20
Crusoe (4) Seriál VB/USA (2008)
14:50
SP ve skocích na lyžích
|
TVP 2
12:20
SP v běhu na lyžích
14:45
Rodinka. pl (4) Komed. seriál Pol.
|
|
TA3
16:30
Třináctá komnata
18:10
Slováci
18:15
Zdraví
18:40
Hlavní zprávy
19:00
Sport
19:15
Made In Japan
19:45
Bez komentáře
19:55
V politike
|
Spektrum
16:30
Mistři švindlu (77)
17:05
Mistři švindlu (78)
17:40
Lonely Planet (1) Rozený cestovatel
18:10
Vraky snů (17)
18:40
Vraky snů (18)
19:10
Budování říše (13)
|
TVP 1
17:30
Otec Matouš Seriál Pol.
18:25
Jaká je to melodie?
19:30
Zprávy, Sport, Běh na lyžích - Kronika S...
|
TVP 2
16:25
V dobrém i ve zlém Seriál Pol.
|
|
TA3
21:00
Zprávy
21:30
Týden
22:00
Noční žurnál
22:30
Sport
23:00
Zprávy
23:30
Noční žurnál +
|
Spektrum
20:05
Ztracené světy (2) Speciál
21:00
Vzestup a pád Římské říše (10)
21:55
Divoký západ (1)
22:55
Z deníku uprchlíka (7)
23:55
Forenzní faktor (3)
|
TVP 1
20:20
RančDalší díl/opakování: 25.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 26.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 29.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 30.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 31.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 02.11.2018 v 08:55 (TVP 1) 05.11.2018 v 08:55 (TVP 1)
Seriál Pol.
|
TVP 2
20:05
Kabaretní klub Dvojky
21:10
Leon Akční film Fr./USA (1994).
23:10
Magazín Extratřídy - Rychlý míč
|
|
TA3
00:00
Závěr vysílání
|
Spektrum
00:55
Bitevní lodě (1)
01:55
Unášen divokou vodou (3)
02:45
Předměstské příšery
03:40
Ztracené světy (2) Speciál
04:35
Mravenci vědí všechno (1)
04:55
Cristiano Ronaldo Portugalský zázrak
|
TVP 1
01:55
Wilbur se chce zabít Komedie VB/Dán./Švéd./Fr. (2002).
|
TVP 2
01:30
Jak jsem rozpoutal 2. světovou válku (2) Válečná komedie Pol. (1970).
02:55
To je vražda, napsala: Konečně na svobod... Dobr. film USA (2001).
|
|