TA3
|
Spektrum
|
TVP 1
|
TVP 2
|
CBS Reality
|
07:00
Ranné správy
|
06:00
Dunaj - Modrá stuha Evropy (1) Nelehký start
06:35
Dunaj - Modrá stuha Evropy (2) Prosakování a průlom
07:10
Laos (1)
07:45
Laos (2)
|
|
06:00
Kriminální úřad II 2 – seriál Pol.
06:30
Ptát se na Boha Magazín
06:55
Mazurský svět Reportáž
07:30
V dobrém i ve zlém Seriál Pol.
|
|
TA3
09:00
Správy
09:30
Šport Repríza
10:00
Správy - TB naživo
11:30
Týždeň Repríza
|
Spektrum
08:20
Zvířecí rekordmani (51) Neúprosní dobyvatelé
09:20
Zelené nápady pro modrou planetu (31) Umění
10:00
Buď já, nebo pes (79)
10:55
Nejpřísnější rodiče na světě (22)
11:50
Mravenci vědí všechno (7)
|
TVP 1
ŠmoulovéDalší díl/opakování: 27.07.2024 v 15:05 (ČT :D / ČT art) 28.07.2024 v 14:45 (ČT :D / ČT art) 29.07.2024 v 12:50 (ČT :D / ČT art) 30.07.2024 v 12:50 (ČT :D / ČT art) 31.07.2024 v 12:50 (ČT :D / ČT art) 01.08.2024 v 12:55 (ČT :D / ČT art) 02.08.2024 v 12:50 (ČT :D / ČT art) 03.08.2024 v 15:05 (ČT :D / ČT art)
Anim. seriál Belg. (1988)
09:35
Potápěj se Olly! (17) Anim. seriál USA (2007)
10:10
Hurá za Kájou! (13) Anim. seriál Kan. (2008)
10:40
Star Wars: Klonové války (17) Anim. seriál USA (2008)
11:10
Bulionisté 3/75 – seriál Pol.
11:35
Projekt: Evropa 17 – telenovela Pol.
|
TVP 2
08:30
Otázka k snídani - léto
|
|
|
TA3
12:00
Poludňajší žurnál
12:45
Svet technológií Repríza
13:00
Správy - TB naživo
14:30
Týždeň vo filme
15:00
Správy
|
Spektrum
12:10
Planeta Země po vymření lidstva (16)
13:05
Zvířecí rekordmani (52) Flirtování
14:10
Technika nemožného (4)
15:15
Objevy starověku (6)
|
TVP 1
12:45
Klan Telenovela Pol.
13:15
Klan Telenovela Pol.
13:45
Heidi (9) Anim. seriál Šp./Fr. (2007)
14:20
Čest pro nepokročilé 7/14 – seriál Pol.
15:20
Fara Telenovela Pol.
15:50
Deník sloní rodiny Dokument VB (2005)
|
TVP 2
13:30
Pruhovaní bratři 6 – dok. seriál VB (2009)
14:10
Obyvatelé (34) Komed. seriál Pol.
14:45
Čtyřicátník. Dvacet let poté (13/15) Komed. seriál Pol.
|
|
TA3
16:45
Motoring Repríza
17:00
Správy - Zostrihy TB
18:00
Bankový magazín
18:30
Hlavné správy a šport
19:00
Také bolo Slovensko
19:30
Správy
19:45
Bez komentára
|
Spektrum
16:10
Zmizelé světy (15)
17:05
Co nám prospívá (39)
17:35
Vášnivý jedlík (14) Los Angeles
18:05
Mistři švindlu (29)
18:45
Mistři švindlu (30)
19:25
Nejpřísnější rodiče na světě (23)
|
TVP 1
17:30
Sestry 6/13 – seriál Pol.
18:25
Londýňané II 3/16 – seriál Pol.
19:30
Zprávy, Sport, Cesta na Euro - Kronika, ...
|
TVP 2
18:30
Na potíže... Bednarski 5/7 – seriál Pol.
19:40
Sousedi (93) Komed. seriál Pol.
|
|
TA3
20:00
Téma dňa
20:30
Správy
20:45
Peňaženka
21:00
Správy
21:30
Dokument
22:00
Nočný žurnál
22:30
Šport
23:00
Nočný žurnál +
|
Spektrum
20:20
Odkrytý Egypt (1)
21:20
Záchrana pro Hubble
22:20
Prvních 48 hodin (30)
23:20
Objevy starověku (6)
|
TVP 1
20:25
Narozeniny Komedie Pol. (1984).
22:05
Tajemství šifrovací věže 9/13 – seriál Pol.
23:05
Byl to tichý muž Drama USA (2007).
|
TVP 2
20:10
V zahrádce pána Boha (8/12) Komed. seriál Pol.
21:10
Van Veeteren Seriál Švéd. (2005)
22:55
Life (8/11) Seriál USA (2007)
23:50
Třetí důstojník 9 – krimiseriál Pol.
|
|
TA3
00:00
Záver vysielania
|
Spektrum
00:20
Zmizelé světy (14)
01:20
Impéria (19)
02:30
Prvních 48 hodin (30)
03:20
Zmizelé světy (15)
04:10
Odkrytý Egypt (1)
|
TVP 1
00:50
Dva měsíce Drama Pol. (1993).
03:15
Serenite Drama Pol. (1988).
|
TVP 2
00:50
Třetí důstojník 10 – krimiseriál Pol.
01:45
Oni strhli železnou oponu Dok. cyklus N (2008)
02:55
Pravdivé příběhy Dok. cyklus
03:35
Polská kuchyně 3/6 – seriál Pol.
|
|