TA3
|
Spektrum
|
TVP 1
|
TVP 2
|
CBS Reality
|
|
06:00
Úžasná planeta (3)
07:00
Život v korunách stromů (3)
|
05:50
Kočky jsou neřádi Drama Pol. (1978).
07:00
Přenos mše svaté z Krakova
|
05:05
10 věcí, které potřebujete vědět o spaní Dokument VB (2009)
06:35
Prázdniny s duchy 7/7 – seriál Pol.
07:10
Domácí válka (12/15) Komed. seriál Pol.
07:45
Domácí válka (13/15) Komed. seriál Pol.
|
|
TA3
08:00
Správy
08:30
Svet + Repríza
09:00
Správy
09:30
Šport Repríza
10:00
Správy
11:00
V politike Repríza
|
Spektrum
08:00
Amazonka s Brucem Parrym (3)
09:00
Tři hladoví hoši (9)
09:35
Léto na chalupě (4)
10:35
Zhýčkaní (11)
11:10
Zhýčkaní (12)
11:45
Nejpřísnější rodiče na světě (10) Utah
|
TVP 1
10:55
MS v lehké atletice - DAEGU 2011
|
TVP 2
08:45
Domácí válka (14/15) Komed. seriál Pol.
09:35
Hubal Válečné drama Pol. (1973).
11:55
MS v lehké atletice - DAEGU
|
|
|
TA3
12:00
Poludňajší žurnál
12:30
Portrét
13:00
Správy
13:45
Check in Repríza
14:00
Správy
14:30
Showbiz Repríza
15:00
Správy
15:45
Svet technológií Repríza
|
Spektrum
12:55
Buď já nebo pes (71)
13:55
Rybaření na chalupě (2) Hebridy
15:00
Když ryby útočí
|
TVP 1
12:15
Mezi nebem a zemí Magazín
12:45
Milí 37 – seriál Pol.
ŠmoulovéDalší díl/opakování: 27.07.2024 v 15:05 (ČT :D / ČT art) 28.07.2024 v 14:45 (ČT :D / ČT art) 29.07.2024 v 12:50 (ČT :D / ČT art) 30.07.2024 v 12:50 (ČT :D / ČT art) 31.07.2024 v 12:50 (ČT :D / ČT art) 01.08.2024 v 12:55 (ČT :D / ČT art) 02.08.2024 v 12:50 (ČT :D / ČT art) 03.08.2024 v 15:05 (ČT :D / ČT art)
Anim. seriál Belg. (1988)
13:45
Ohněm a mečem 1/4 – seriál Pol.
14:50
Ohněm a mečem 2/4 – seriál Pol.
15:50
Mladí mušketýři (12) Seriál USA (2007)
|
TVP 2
14:35
Wojciech Cejrowski - naboso světem
15:10
Šance na úspěch - Steczkowska & Malenczu...
|
|
TA3
16:00
Správy
16:30
Trinásta komnata Repríza
17:00
Správy
18:00
Zdravie
18:15
Bez komentára
18:30
Hlavné správy a šport
19:00
Také bolo Slovensko
19:45
Bez komentára
|
Spektrum
16:00
Kdo přežije Armagedon (2)
17:00
Města v podzemí (3)
18:00
Sahara (1)
19:00
Řím: Vliv a nadvláda (2) Vzpoura
|
TVP 1
16:45
Milí 33 – seriál Pol.
17:25
Mladí mušketýři (13) Seriál USA (2007)
18:25
Superhity - Opole přidává! Koncert
19:30
Zprávy, Sport, Počasí
|
TVP 2
16:15
V dobrém i ve zlém Seriál Pol.
|
|
TA3
20:00
Týždeň
20:30
Správy
21:00
V politike Repríza
22:00
Nočný žurnál
22:30
Šport
23:00
Nočný žurnál +
|
Spektrum
20:05
Zmizelé světy (28)
21:05
Pátrání po samurajských ponorkách
22:10
Odkrytý Řím (3)
23:15
Technika nemožného (3)
|
TVP 1
20:20
Láska nad vodou 13/13 – seriál Pol.
21:20
Dům na Tara Road Drama Irs. (2005).
23:10
25. hodina Krimidrama USA (2002).
|
TVP 2
20:05
Kabaretní klub Dvojky
23:00
Poslední legie Válečné drama VB/It./Fr./Tunis. (2007).
|
|
TA3
00:00
Záver vysielania
|
Spektrum
00:15
Budování říše (3)
01:20
On The Spot Reportéři v akci: Mauritánie
02:15
On the Spot Reportéři v akci: Etiopia
03:10
Když ryby útočí
04:05
Zmizelé světy (28)
|
TVP 1
01:30
Kronika milostných nehod Drama Pol. (1986).
03:40
Poslední kolo Biografický film Pol. (1977).
04:45
Hypotéza Hist. film Pol. (1972).
|
TVP 2
00:45
Den na dostizích - Sluzewiec 2011
01:00
Koncert pro dva klavíry. Standardy Adam Makowicz i Leszek Mozdzer
02:10
Soukromé nebe Drama Pol. (1988).
03:40
Mladí Američané Krimidrama USA (1993).
|
|