TA3
|
Spektrum
|
TVP 1
|
TVP 2
|
CBS Reality
|
|
06:00
Po stopách divoké zvěře x01
07:00
Mravenci vědí všechno (1)
07:15
Příroda stále živá
|
06:05
Báječní a bohatí Seriál USA
06:30
Báječní a bohatí Seriál USA
07:00
Přenos mše svaté z Krakova
|
06:10
Neznámá země Dok. cyklus Pol.
06:40
Neznámá země Dok. cyklus Pol.
07:10
Útočiště Přírodovědecký magazín
07:45
L jako láska Seriál Pol.
|
|
TA3
08:00
Správy
09:00
Správy
09:30
Šport + Súhrn športových udalostí, reportáže, rozhovory, analýzy problémov v športe, repríza
10:00
Správy
10:30
Spektrum Premiéra
10:45
Svet technológií Premiéra
11:00
V politike Premiéra
|
Spektrum
08:15
Podzemí měst III (5)
09:10
Dítě naší doby: Příběhy dětí (5)
09:50
Jamieho revoluce ve stravování (3)
10:45
Jamieho revoluce ve stravování (4)
11:45
Nejpřísnější rodiče na světě (8)
|
TVP 1
08:25
Les blíže nás Magazín
08:50
Dora poznává svět (26) Anim. seriál Kan./USA
09:20
Tučňáci z Madagaskaru (3) Anim. seriál USA
09:50
Big Time Rush (2) Komed. seriál USA
10:25
To jsem nevěděl Dok. seriál VB
11:30
Reportáže na téma Euro
|
TVP 2
08:45
Barvy štěstí Seriál Pol.
09:15
Barvy štěstí Seriál Pol.
09:50
Klan surikat Dok. film VB (2010)
10:55
Wojciech Cejrowski - naboso světem
11:25
Maklowicz na cestách Kulinářský magazín
|
|
|
TA3
12:00
Poludňajší žurnál
12:30
Portrét Premiéra
13:00
Správy
13:30
Showbiz Repríza
14:00
Správy
14:30
Správy
15:00
Správy
15:30
13 komnata Repríza
|
Spektrum
12:55
Utajený šéf - Austrálie II (4)
13:55
Jak žijí Jonesovi (5)
14:25
Jak žijí Jonesovi (6)
14:55
Zvířecí rekordmani II (7) Zabijáci
15:55
Život (7)
|
TVP 1
12:15
Mezi nebem a zemí Magazín
12:55
EURO podle Gesslera
13:25
Daniec s hvězdami čili Euroshow
14:00
Madagaskar (2) Dok. seriál VB
15:05
Fotbal - Zápas celebrit: Polsko - Ukraji...
|
TVP 2
12:05
Souboj hlasů Představení
14:35
Mám to ale štěstí! (16) Komed. seriál Pol.
15:15
Šance na úspěch - Písně Jacka Skubikowsk...
|
|
TA3
16:00
Správy
16:45
Motoring Premiéra
17:00
Správy
18:00
Zdravie Premiéra
18:15
Bez komentára
18:30
Hlavné správy a šport
19:10
Bez komentára + TA3 dnes
19:30
Svet + Repríza
|
Spektrum
16:55
Vítejte v Lagosu (2)
18:05
Hostina se smrtí (1)
19:05
Deratizátor (5)
19:35
Deratizátor (6)
|
TVP 1
17:25
Komisař Alex (9/13) Krimiseriál Pol.
18:20
Jaká je to melodie? - finále Soutěž
19:30
Zprávy, Sport, WRC LOTOS, Počasí
|
TVP 2
16:15
V dobrém i ve zlém Seriál Pol.
17:15
Kultura, hlupáku Kulturně-společenský magazín
18:50
Tak to letělo! Soutěž
|
|
TA3
20:00
V politike Repríza
21:00
Správy
22:00
Nočný žurnál
22:30
Šport + Súhrn športových udalostí, reportáže, rozhovory, analýzy problémov v športe, repríza
23:00
Nočný žurnál +
|
Spektrum
20:05
Sběrači II (7)
21:00
Největší loupeže Británie (2)
22:00
Pravdivé příběhy (2)
Smrtící válečníciDalší díl/opakování: 31.03.2015 v 00:40 (FANDA) 01.04.2015 v 01:10 (FANDA) 02.04.2015 v 00:35 (FANDA) 03.04.2015 v 00:40 (FANDA) 07.04.2015 v 00:40 (FANDA)
II (3)
23:55
Oživlé dějiny (3)
|
TVP 1
20:20
RančDalší díl/opakování: 25.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 26.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 29.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 30.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 31.10.2018 v 08:55 (TVP 1) 02.11.2018 v 08:55 (TVP 1) 05.11.2018 v 08:55 (TVP 1)
(74)Seriál Pol.
21:20
Určitě, možná Romant. komedie USA (2008).
23:20
Tudorovci II Hist. seriál Irs./Kan./USA
|
TVP 2
20:05
Kabaretní klub Dvojky Zábavné představení
21:10
Aida (8) Komed. seriál Pol.
22:05
Jaké je být mojí matkou Drama Pol. (2007).
22:45
V polském kině Magazín
23:15
WOK - Všechno o kultuře Magazín
|
|
TA3
00:00
Záver vysielania
|
Spektrum
00:55
Okamžik smrti
02:00
Podzemí měst III (5)
02:55
Zvířecí rekordmani II (7) Zabijáci
03:50
Nejpřísnější rodiče světa (3)
04:55
Život (7)
|
TVP 1
00:25
Tudorovci II Hist. seriál Irs./Kan./USA
01:30
Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí Akční thriller USA (2009).
|
TVP 2
00:05
Inferno Drama Pol. (2001).
01:15
Císařský řez Romant. komedie Pol. (1987).
02:40
V polském kině Magazín
|
|