TA3
|
Spektrum
|
TVP 1
|
TVP 2
|
CBS Reality
|
07:00
Ranné správy
07:30
Ranné správy
|
06:00
Top 10 (1)
06:35
Top 10 (2)
07:10
Místa ve Středomoří (4) Ibiza
|
|
05:55
Zprávy z druhé ruky (21) Komed. seriál Pol.
06:30
Zprávy z druhé ruky (22) Komed. seriál Pol.
07:05
L jako láska (41) Seriál Pol.
|
|
TA3
08:00
Ranné správy
08:30
Ranné správy
09:00
Správy
09:30
Šport + Súhrn športových udalostí, reportáže, rozhovory, analýzy problémov v športe
10:00
Správy
10:30
Správy
10:40
24 hodín vo svete
11:00
Správy
11:30
Týždeň
|
Spektrum
08:20
Nejpřísnější rodiče světa (33)
09:30
Utajený šéf (3)
10:25
Zánik megazvířat
11:25
Sběrači II (3)
|
TVP 1
08:25
Domisie Pořad pro děti
08:55
Život (10/10) Dok. seriál VB
09:55
Cesty hvězd Cyklus reportáží
11:10
Báječní a bohatí Seriál USA
11:30
Galerie (94) Seriál Pol.
|
TVP 2
10:45
Rodinka.pl (18) Komed. seriál Pol.
11:50
Něco pro tebe Magazín
|
|
|
TA3
12:00
Žurnál
12:30
Ekonomika
12:45
Spektrum
13:00
V politike
14:00
Správy/Štúdio TA3
14:30
Týždeň v kultúre
15:00
Správy/Štúdio TA3
15:30
Správy
15:40
Ekonomika a šport
|
Spektrum
12:20
Planeta dinosaurů (3)
13:25
Zvířecí rekordmani III (2) Nejzářivější tvorové
14:30
Deratizátor II (3)
15:00
Dinosauří gangy (1)
|
TVP 1
12:40
Zvuky podvodního světa Dok. film Fr. (2012)
13:40
Jaká je to melodie? Soutěž
15:20
S nasazením života (14/18) Seriál Pol.
|
TVP 2
12:25
Miluji tě, Polsko! Kvíz
13:35
Barvy štěstí Seriál Pol.
14:15
Syndrom předčasného stárnutí Dok. film VB (2009)
15:10
Mám to ale štěstí (15) Komed. seriál Pol.
|
|
TA3
16:00
Žurnál
16:30
Ekonomika
16:45
Svet technológií
17:00
Správy
17:10
Záznam TB - Štúdio TA3
17:30
Správy
17:40
Záznam TB – Štúdio TA3
18:00
Správy
18:10
Záznam TB – Štúdio TA3
18:30
Hlavné správy a šport
19:00
Správy/Štúdio TA3
19:30
Ekonomika Záznam
19:50
Téma dňa
|
Spektrum
16:05
Nejpřísnější rodiče světa (34)
17:20
Utajený šéf (4)
18:20
Sběrači II (3)
19:20
Nechte své dítě zazářit (6)
|
TVP 1
16:25
Báječní a bohatí Seriál USA
17:20
Jaká je to melodie? Soutěž
17:50
Klan Telenovela Pol.
18:20
Všechno je před námi (1) Seriál Pol.
19:30
Zprávy, Sport, SMLT Kwidzyn, Počasí
|
TVP 2
16:10
Rodinka.pl (57) Komed. seriál Pol.
16:35
Rodinka.pl (58) Komed. seriál Pol.
17:10
Castle na zabití (16/58) Krimiseriál USA
18:50
Jeden z deseti Soutěž
19:25
Mám to ale štěstí (16) Komed. seriál Pol.
|
|
TA3
20:30
Slovensko dnes
20:45
Peňaženka
21:00
Správy
21:30
Showbiz
22:00
Žurnál
22:30
Šport + Súhrn športových udalostí, reportáže, rozhovory, analýzy problémov v športe
23:00
Správy
23:10
24 hodín vo svete
23:30
Žurnál
|
Spektrum
20:20
Zvířecí rekordmani III (3) Vůdci
21:20
Úžasná planeta (1)
22:25
Předvoj (1)
23:00
Předvoj (2)
23:35
Z deníku uprchlíka (4)
|
TVP 1
20:20
Tři sestry Divadelní představení, r. A. Glinská, hr. J. Firewicz, N. Rybická
23:20
Tudorovci II Hist. seriál Irs./Kan./USA
|
TVP 2
20:05
Barvy štěstí Seriál Pol.
20:40
L jako láska Seriál Pol.
21:45
Tomasz Lis „živě“ Talk show
LeningradDalší díl/opakování: 29.04.2018 v 23:00 (PLUS)
Válečné drama Rus./VB (2009).
|
|
|
Spektrum
00:30
Pravdivé příběhy (6)
01:30
Sběrači II (2)
02:30
Z deníku uprchlíka (4)
03:20
Předvoj (1)
04:00
Předvoj (2)
04:30
Deratizátor II (3)
|
TVP 1
00:20
Loutka 4/9 – seriál Pol.
01:45
Kdo to viděl, kdo to ví...
02:00
Našearmáda.pl Magazín
|
TVP 2
01:00
Paparazzi Dok. film Pol. (2011)
01:45
9 jamek Dok. film Pol. (2010)
02:25
Tomasz Lis „živě“ Talk show
LeningradDalší díl/opakování: 29.04.2018 v 23:00 (PLUS)
Válečné drama Rus./VB (2009).
|
|