TA3
|
Spektrum
|
TVP 1
|
TVP 2
|
CBS Reality
|
06:00
Ranné správy
06:30
Ranné správy
07:00
Ranné správy
07:30
Ranné správy
|
06:00
Univerzita vševědoucna (1) Data dělají člověka - věda o lidské dynamice
07:00
Top 10 (1)
07:30
Top 10 (2)
|
06:00
V labyrintu Seriál Pol.
06:30
V labyrintu Seriál Pol.
|
06:10
Zlatopolští Seriál Pol.
06:45
Muddle Earth Anim. seriál VB
07:05
L jako láska Seriál Pol.
|
05:05
Opravdové příběhy z pohotovosti Dok. seriál
06:00
Zázračná zvířata Dok. seriál
06:50
Lékař v boji s tukem Dok. seriál
07:40
Lékařští detektivové Dok. seriál
|
TA3
08:00
Ranné správy
08:30
Ranné správy
09:00
Správy
09:30
Šport+ Repríza
10:00
Správy
10:30
Správy
11:00
Správy
11:20
Téma dňa Repríza
|
Spektrum
08:00
Jimova továrna na jídlo II (3) Dobrá snídaně
08:35
Jimova továrna na jídlo II 4 – Láska, nebo nenávist?
09:10
Zvláštní jedlíci II (8)
10:15
Sběrači (5) Jennifer a Ron a Jill
11:05
Utajený šéf - Austrálie (4)
|
TVP 1
08:25
Kocour Billy Anim. seriál Fr.
09:30
Příroda na Jedničce Dok. film
10:35
Rádio Svobodná Evropa
11:05
Rádio Svobodná Evropa
|
TVP 2
10:40
Barvy štěstí Seriál Pol.
11:15
V dobrém i ve zlém Seriál Pol.
|
CBS Reality
08:05
Lékařští detektivové Dok. seriál
08:30
Rychlá záchranka Dok. seriál
08:55
Městská nemocnice Dok. seriál
09:45
Je to zázrak! Dok. seriál
10:35
Policejní jednotky Dok. seriál
11:00
Soudkyně Judy Dok. seriál
11:25
Soudkyně Judy Dok. seriál
11:50
Inspektoři Dok. seriál
|
|
TA3
12:00
Žurnál
12:30
Ekonomika
12:45
Biznis Repríza
13:00
Správy
13:30
Správy
13:40
Ekonomika a šport
14:00
Správy
14:30
Debata Repríza
15:00
Správy
15:30
Správy
15:40
Ekonomika a šport
|
Spektrum
12:00
Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců (15)
12:30
Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců (16)
13:00
Predátoři pod lupou (9)
13:35
Predátoři pod lupou (10)
14:10
Jak vznikla Země (10)
15:05
Objevy starověku (13)
|
TVP 1
12:55
Příroda na Jedničce
14:00
Jaká je to melodie? Soutěž
|
TVP 2
12:45
Mám to ale štěstí Oblíbené skeče
13:00
Wojciech Cejrowski - naboso světem Cyklus reportáží
13:35
Vsaď si na milion Soutěž
14:35
Mám to ale štěstí Komed. seriál Pol.
15:10
Rodinka.pl Komed. seriál Pol.
|
CBS Reality
12:15
Hledá se nezvěstný Dok. seriál
12:40
Hledá se nezvěstný Dok. seriál
13:05
Lékař v boji s tukem Dok. seriál
13:55
Rychlá záchranka Dok. seriál
14:20
Lékařští detektivové Dok. seriál
14:45
Lékařští detektivové Dok. seriál
15:10
Soudkyně Judy Dok. seriál
15:35
Soudkyně Judy Dok. seriál
|
TA3
16:00
Žurnál
16:30
Ekonomika
16:45
Labyrint Repríza
17:00
Správy
17:30
Správy
18:00
Správy
18:30
Hlavné správy a Šport
19:00
Správy
19:30
Ekonomika
19:50
Téma dňa Premiéra
|
Spektrum
16:00
Objevy starověku (14)
16:55
Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců (17)
17:30
Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců (18)
18:05
Podzemí měst III (3)
19:00
Zvířecí rekordmani III (10)
|
TVP 1
17:25
Jaká je to melodie? Soutěž
18:25
Skutečný život Dok. cyklus
18:40
Komparz Komed. seriál VB/USA
19:30
Zprávy, Sport, Počasí
|
TVP 2
16:10
V dobrém i ve zlém Seriál Pol.
17:05
Castle na zabití Krimiseriál USA
18:50
Jeden z deseti Soutěž
19:30
Mám to ale štěstí Komed. seriál Pol.
|
CBS Reality
16:00
Městská nemocnice Dok. seriál
16:50
Je to zázrak! Dok. seriál
17:40
Inspektoři Dok. seriál
18:05
Hledá se nezvěstný Dok. seriál
18:30
Hledá se nezvěstný Dok. seriál
18:55
Policejní jednotky Dok. seriál
19:20
Opravdové příběhy z pohotovosti Dok. seriál
|
TA3
20:30
Správy
20:45
Motoring Repríza
21:00
24 hodín vo svete Premiéra
21:30
Analýzy a trendy Premiéra
22:00
Žurnál
22:30
Šport+ Premiéra
22:45
Golf Premiéra
23:00
Správy
|
Spektrum
20:00
Jak vznikla Země (11)
20:55
Uvnitř lidského těla (1) Stvoření
Smrtící válečníciDalší díl/opakování: 31.03.2015 v 00:40 (FANDA) 01.04.2015 v 01:10 (FANDA) 02.04.2015 v 00:35 (FANDA) 03.04.2015 v 00:40 (FANDA) 07.04.2015 v 00:40 (FANDA)
III (1)Hanibal a Čingischán
22:55
On the Spot - Reportéři v akci: Kmeny (5)
|
TVP 1
20:30
Otec Matouš Krimiseriál Pol.
21:25
Případ pro reportéra
22:15
Elzbieta Jaworowiczová. Tak bylo, tak je Magazín
Ve službách FBIDalší díl/opakování: 19.12.2018 v 22:20 (PLUS) 20.12.2018 v 02:20 (PLUS) 26.12.2018 v 11:55 (WAU) 27.12.2018 v 04:55 (WAU)
Krimiseriál USA
Ve službách FBIDalší díl/opakování: 19.12.2018 v 22:20 (PLUS) 20.12.2018 v 02:20 (PLUS) 26.12.2018 v 11:55 (WAU) 27.12.2018 v 04:55 (WAU)
Krimiseriál USA
|
TVP 2
20:05
Barvy štěstí Seriál Pol.
20:40
Dr. House VIII Lékařský seriál USA
21:35
Dr. House VIII Lékařský seriál USA
22:35
Venkovský učitel Drama ČR/Fr. (2007).
|
CBS Reality
20:10
Soudkyně Judy Dok. seriál
20:35
Soudkyně Judy Dok. seriál
21:00
Záchranáři na dvou kolech Dok. seriál
21:50
Podvodníci Zábavný dok. seriál
22:40
Nevyjasněné záhady Dok. seriál
23:30
Rekonstrukce zločinu Dok. seriál
|
TA3
00:00
24 hodín vo svete Repríza
00:30
Žurnál a ekonomika
01:00
Záver vysielania
|
Spektrum
00:00
Raději se bojte (1)
00:55
Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zl... II (5)
01:55
Uvnitř lidského těla (1) Stvoření
Smrtící válečníciDalší díl/opakování: 31.03.2015 v 00:40 (FANDA) 01.04.2015 v 01:10 (FANDA) 02.04.2015 v 00:35 (FANDA) 03.04.2015 v 00:40 (FANDA) 07.04.2015 v 00:40 (FANDA)
III (1)Hanibal a Čingischán
03:35
Archeolog bez tajemství (62)
04:05
On the Spot - Reportéři v akci: Kmeny (5)
|
TVP 1
00:10
Ztraceni VI Dobr. seriál USA
01:05
Odyseus: Cesta do temnoty Sci-fi VB/Rum./Kan. (2008).
02:40
Případ pro reportéra
|
|
CBS Reality
00:25
Lékařští detektivové Dok. seriál
00:50
Pachateli na stopě Dok. seriál
01:40
Záchranáři na dvou kolech Dok. seriál
02:35
Podvodníci Zábavný dok. seriál
03:25
Nevyjasněné záhady Dok. seriál
04:15
Rekonstrukce zločinu Dok. seriál
|