TA3
|
Spektrum
|
TVP 1
|
TVP 2
|
CBS Reality
|
16:00
Žurnál
16:30
Ekonomika
16:45
Motoring
17:00
Správy
17:30
Sladkovodné ryby
18:00
Správy
18:30
Hlavné správy
19:00
Správy
19:40
Ekonomika
|
16:00
Sedm divů sluneční soustavy (2) Chaos
17:00
Nejdrsnější kamioňáci světa (2) Outback, Austrálie
18:00
Jurské bojiště (1)
19:00
Zvířecí rekordmani (4) Zvířecí mýty
|
17:25
MS v lehké atletice (6) Moskva
19:30
Zprávy, Sport, Cesta do Ria, Lehká atlet...
|
18:50
MS v lehké atletice (6) Moskva
|
16:00
Městská nemocnice Dok. seriál
16:50
Zázračná zvířata Dok. seriál
17:40
Zločin a spravedlnost Dok. seriál
18:05
Akutní případy Dok. seriál
18:55
Hledá se nezvěstný: USA Dok. seriál
19:20
Auto jako léčka Dok. seriál
19:45
Auto jako léčka Dok. seriál
|
TA3
20:00
Portrét
20:30
Správy
21:00
24 hodín vo svete
21:30
Analýzy a trendy
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
22:45
Golf
23:00
Správy
|
Spektrum
VesmírDalší díl/opakování: 02.09.2024 v 23:30 (Prima ZOOM) 05.09.2024 v 17:05 (Prima ZOOM) 09.09.2024 v 23:35 (Prima ZOOM)
(3)
20:55
Planeta Země po vymření lidstva (9) Cesta do nikam
21:55
Raději se bojte (10)
22:50
10 věcí, které nevíte (7)
23:20
10 věcí, které nevíte (8)
23:50
Tajemství křesťanství (4)
|
TVP 1
20:25
Varšavská bitva 1920 Válečný film Pol. (2011).
22:30
Protiúder (1/3) Akční seriál USA/VB
|
TVP 2
20:25
Tenkrát na východě Akční komedie USA (2000).
22:25
Souboj tenorů na růže
|
CBS Reality
20:10
Soudkyně Judy Dok. seriál
20:35
Soudkyně Judy Dok. seriál
21:00
Temné vody zločinu Dok. seriál
21:50
Lékařští detektivové Dok. seriál
22:15
Lékařští detektivové Dok. seriál
22:40
Nevyjasněné záhady Dok. seriál
23:30
Dobrodružná kriminalistika Dok. seriál
23:55
Dobrodružná kriminalistika Dok. seriál
|
TA3
00:00
24 hodín vo svete
00:30
Žurnál a ekonomika
01:00
Záver vysielania
|
Spektrum
00:50
Oddělení dopravních nehod (3)
01:20
Oddělení dopravních nehod (4)
01:50
Planeta Země po vymření lidstva (9) Cesta do nikam
02:50
Raději se bojte (10)
03:45
10 věcí, které nevíte (7)
04:15
Co se děje ve světě : Mosambik
04:30
10 věcí, které nevíte (8)
|
TVP 1
00:10
Dáma s kaméliemi Drama Pol. (1994).
02:05
Mistři hrůzy Horor. seriál USA
03:10
Protiúder (2/3) Akční seriál USA/VB
|
TVP 2
00:25
Fuks Krimikomedie Pol. (1999).
02:00
Partyzáni třech lesů Dok. film Pol.
02:35
Příběhy italských žen (4/4) Komed. seriál It.
|
CBS Reality
00:25
Lékařští detektivové Dok. seriál
00:50
Vztah přes mříže Dok. seriál
01:40
Temné vody zločinu Dok. seriál
02:35
Lékařští detektivové Dok. seriál
03:00
Lékařští detektivové Dok. seriál
03:25
Nevyjasněné záhady Dok. seriál
04:15
Dobrodružná kriminalistika Dok. seriál
04:40
Dobrodružná kriminalistika Dok. seriál
|