TA3
|
Spektrum
|
TVP 1
|
TVP 2
|
CBS Reality
|
07:00
Ranní zprávy
|
05:00
Zvířecí rekordmani (53) Páry k pohledání
06:00
Příběh o Indii (6) Svoboda
07:05
Místa ve Středomoří (16) Chorvatská pobřeží
|
|
06:20
Popelka (43) Seriál Pol.
06:40
Sloni bornejští (2) Dok. film Niz. 2007
07:10
Sladký život Zacka a Codyho (18) Komed. seriál USA 2005
07:40
Anim. seriál pro děti
07:55
Zlatopolští Seriál Pol.
|
|
TA3
09:30
Sport
10:00
Zprávy
10:55
V politike
|
Spektrum
08:15
Zvířecí rekordmani (37)
09:15
Buď já, nebo pes (24) Bumble a Doogle
09:45
Buď já, nebo pes (25) Teo
10:15
Skryté možnosti (57)
10:40
Skryté možnosti (58)
11:10
Zelené nápady pro modrou planetu (9) Děti
11:40
Zelené nápady pro modrou planetu (10) Papír
|
TVP 1
08:10
Čtvrthodinka po osmé
08:45
Anim. seriál pro děti
09:10
Budík Pořad pro děti
09:50
Velké události přírody (6) Dok. cyklus USA/VB 2009
|
TVP 2
11:50
Sto tisíc čápů Dok. seriál Pol.
|
|
|
TA3
12:00
Polední žurnál
12:30
Týden
13:00
Zprávy
14:30
Portrét
15:00
Zprávy
|
Spektrum
12:10
Dítě naší doby (15)
13:20
Impéria (10)
14:20
Králové a královny (8) Karel I.
14:50
Do muzea zadním vchodem (8) Nedáme si něco k jídlu?
15:25
Obchodník s delfíny
|
TVP 1
12:30
Probouzíme k životu
12:45
Jaká je to melodie? TV soutěž
14:30
Báječní a bohatí Seriál USA
15:20
Báječní a bohatí Seriál USA
|
TVP 2
12:45
V dobrém i ve zlém Seriál Pol.
13:45
McLeodovy dcery (88) Seriál Austr. 2004
14:45
Hit desetiletí Zábavný pořad
|
|
TA3
18:00
Sport +
18:40
Hlavní zprávy
19:00
Sport
19:15
Showbiz
19:55
Téma dne
|
Spektrum
16:15
Buď já, nebo pes (26) Jimi a Duke ještě jednou
16:45
Buď já, nebo pes (27) Widget a Gizmo
17:15
Zelené nápady pro modrou planetu (11) Sport
17:45
Zelené nápady pro modrou planetu (12) Práce
18:15
Zvířecí rekordmani (38) Stavitelé a návrháři
19:15
Znovuobjevitelé (1) Záchranná vesta
19:45
Znovuobjevitelé (2) Únikový padák
|
TVP 1
16:40
S reakcí Publicistika
18:35
Jaká je to melodie? TV soutěž
19:30
Zprávy, Sport, Počasí
|
TVP 2
16:30
Nová (10) Krimiseriál Pol. 2010
17:25
Jeden z deseti TV soutěž
18:25
Na žhavé téma Pátrací magazín
19:00
Chuť do života Seriál Pol.
19:35
Bulionisté Komed. seriál Pol.
|
|
TA3
20:30
Zprávy
20:45
Firmy
21:00
Zprávy
21:30
Management / Reality
21:45
Motoring
22:00
Noční žurnál
22:30
Sport
23:00
Zprávy
23:30
Noční žurnál +
|
Spektrum
20:15
Když se Země zatřese (3) Úder hyperkánu
21:10
Venku v zimě (6) Ledovcoví kovbojové
21:40
Piráti silnic (6)
Smrtící válečníciDalší díl/opakování: 31.03.2015 v 00:40 (FANDA) 01.04.2015 v 01:10 (FANDA) 02.04.2015 v 00:35 (FANDA) 03.04.2015 v 00:40 (FANDA) 07.04.2015 v 00:40 (FANDA)
(1)Gladiátor vs. Apač
23:05
Anatomie přírodní katastrofy (3) Zemětřesení
|
TVP 1
20:25
Škola žen Divadelní představení, r. J. Stuhr, hr. J. Stuhr, K. Chapkoová
21:50
Agent, který mě miloval Akční film VB/USA 1977,
|
TVP 2
20:05
Barvy štěstí Seriál Pol.
20:45
L jako láska Seriál Pol.
21:45
Tomasz Lis „živě“ Talk show
22:50
Ostrá zatáčka Akční film USA 2008,
|
|
TA3
00:00
Závěr vysílání
|
Spektrum
00:05
Impéria - Impéria (6) Řekové
01:15
On The Spot (6) Reportéři v akci: Srí Lanka
02:15
Evropská velkoměsta (9) Řím
03:25
Udržitelnost v praxi (1) Výroba
03:40
Místa ve Středomoří (16) Chorvatská pobřeží
04:50
Impéria - Impéria (6) Řekové
|
TVP 1
00:40
Pořádek musí být Drama N 2004,
02:15
Zahraj si na kabaret
|
TVP 2
00:25
Rodina, která zvítězila nad Hitlerem Dok. film VB 2007
|
|