3SAT
|
PRO7
|
History Channel
|
History Channel HD
|
06:00
Zahraniční žurnál extra
07:00
Extra en espaňol (13)
|
06:30
Talk, Talk, Talk Show
|
05:30
Dinosaur Secrets Hunter Becomes Hunted
06:20
Mega Movers America Moves
07:10
Monster Quest Gigantic Killer Fish
|
05:30
Cities of the Underworld 2 Maya Underground: Belize
06:20
Ancient Discoveries 2 Chinese Superships
|
3SAT
09:40
Kulinární cesta neobjeveným Waldviertele... Dokument
10:25
Dolce vita a spol. TV seriál Rak.
|
PRO7
08:30
Nejlepší reklamy Show
09:30
Tohle chci vědět Zábavný pořad
10:40
Tramitz a přátelé Zábavná show
11:10
Bully & Rick Zábavný seriál
Family GuyDalší díl/opakování: 17.06.2024 v 22:35 (Nova Fun) 18.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 19.06.2024 v 03:30 (Nova Fun) 20.06.2024 v 03:15 (Nova Fun) 21.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 22.06.2024 v 03:25 (Nova Fun) 23.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 24.06.2024 v 03:30 (Nova Fun)
Kresl. seriál
|
History Channel
08:00
Ax Men Moby Dick Strikes
08:55
Tunnellers It Is What It Is
09:50
The Universe Dark Matter, Dark Energy
10:40
Mega Disasters Mega Drought
11:30
Dinosaur Secrets Hunter Becomes Hunted
|
History Channel HD
08:00
2hr Special The Next Nostradamus
09:50
How the Earth Was MadeAsteroids
10:40
Rome: Rise and Fall of an Empire Spartacus
11:30
Cities of the Underworld 2Maya Underground: Belize
|
|
3SAT
12:00
Obrázky z jižního Tyrolska
12:30
Jörg Thadeusz a host Rozhovor
13:15
Napříč týdnem s Ch. Süssem
14:00
Würzburg, 16.3. 1945 Dokument
15:20
Pochybná sláva Film USA 1944,
|
PRO7
FuturamaDalší díl/opakování: 25.05.2024 v 11:50 (Prima Cool) 26.05.2024 v 02:20 (Prima Cool) 27.05.2024 v 03:55 (Prima Cool) 28.05.2024 v 01:15 (Prima Cool) 29.05.2024 v 01:40 (Prima Cool) 30.05.2024 v 01:40 (Prima Cool) 31.05.2024 v 01:45 (Prima Cool) 01.06.2024 v 02:00 (Prima Cool)
Kresl. seriál
Jak jsem poznal vaši matkuDalší díl/opakování: 15.03.2024 v 12:40 (Prima Cool) 16.03.2024 v 01:35 (Prima Cool) 17.03.2024 v 01:45 (Prima Cool) 18.03.2024 v 02:35 (Prima Cool) 19.03.2024 v 00:20 (Prima Cool) 20.03.2024 v 00:40 (Prima Cool) 21.03.2024 v 00:35 (Prima Cool) 22.03.2024 v 01:25 (Prima Cool)
Zábavný seriál
14:00
Malcolm v nesnázích Zábavný seriál
14:55
Začátečníci Zábavný seriál
15:55
Naše hvězda pro Oslo
|
History Channel
12:20
Mega Movers America Moves
13:10
Monster Quest Gigantic Killer Fish
14:00
Ax Men Moby Dick Strikes
14:55
Tunnellers It Is What It Is
15:50
The Universe Dark Matter, Dark Energy
|
History Channel HD
12:20
Ancient Discoveries 2 Chinese Superships
14:00
2hr Special The Next Nostradamus
15:50
How the Earth Was MadeAsteroids
|
3SAT
17:30
Hora a duch: Ueli Steck Rozhovor
19:20
Africká páteř - Mosambické ženy Dokument
|
PRO7
SimpsonoviDalší díl/opakování: 08.07.2024 v 18:20 (Prima Cool) 09.07.2024 v 00:10 (Prima Cool) 10.07.2024 v 00:05 (Prima Cool) 11.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 12.07.2024 v 00:25 (Prima Cool) 13.07.2024 v 00:50 (Prima Cool) 14.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 15.07.2024 v 00:50 (Prima Cool)
Kresl. seriál
19:10
Talk, Talk, Talk Show
|
History Channel
16:40
Mega Disasters Mega Drought
17:30
Dinosaur Secrets Hunter Becomes Hunted
18:20
Mega Movers America Moves
19:10
Monster Quest Gigantic Killer Fish
|
History Channel HD
16:40
Rome: Rise and Fall of an Empire Spartacus
17:30
Cities of the Underworld 2Maya Underground: Belize
18:20
Ancient Discoveries 2 Chinese Superships
|
3SAT
20:15
G. Donizetti: Marie, dcera pluku Záznam komické opery
23:10
Lidé u Maischbergerové Rozhovory se zajímavými lidmi
|
PRO7
20:15
Armádní akademie Komedie N 2007,
22:00
Elita armády Akční film USA 2006,
|
History Channel
20:00
Specials 2 hrs Life After People
21:50
Ancient Discoveries Death Weapons Of The East
22:40
Battles BC Joshua: Epic Slaughter
23:30
Mummy Forensics The Sealed Coffin
|
History Channel HD
20:00
Dinosaur Secrets Armageddon
20:55
Universe 1 Search for ET
21:50
Seven Deadly Sins Sloth
22:40
Ax Men 2 The King Crumbles
23:30
Deep Sea Salvage Heavy Metal
|
3SAT
00:25
Životní styl Magazín
|
PRO7
00:00
Showgirls Erot. film USA 1995,
02:20
Elita armády Akční film USA 2006
04:10
Démon pomsty: Krvavá lázeň Fantast. film USA/VB 2007
|
History Channel
00:20
Cities of the Underworld A-Bomb Underground
01:10
Desperate Crossing: The Mayflower (2)
02:00
Specials 2 hrs Life After People
03:50
Ancient Discoveries Death Weapons Of The East
04:40
Battles BC Joshua: Epic Slaughter
|
History Channel HD
00:20
Cities of the Underworld New York
01:10
Life After People Waters of Death
02:00
Dinosaur Secrets Armageddon
02:55
Universe 1 Search for ET
03:50
Seven Deadly Sins Sloth
04:40
Ax Men 2 The King Crumbles
|