3SAT
|
PRO7
|
History Channel
|
History Channel HD
|
06:45
Televizní přednášky: Prof. dr. W. Hankel
|
Jak jsem poznal vaši matkuDalší díl/opakování: 15.03.2024 v 12:40 (Prima Cool) 16.03.2024 v 01:35 (Prima Cool) 17.03.2024 v 01:45 (Prima Cool) 18.03.2024 v 02:35 (Prima Cool) 19.03.2024 v 00:20 (Prima Cool) 20.03.2024 v 00:40 (Prima Cool) 21.03.2024 v 00:35 (Prima Cool) 22.03.2024 v 01:25 (Prima Cool)
Zábavný seriál
06:30
Malcolm v nesnázích Zábavný seriál
07:25
Začátečníci Zábavný seriál
|
05:30
Mummy Forensics The Sealed Coffin
06:20
Cities of the Underworld A-Bomb Underground
07:10
Desperate Crossing: The Mayflower (2)
|
05:30
Deep Sea Salvage Heavy Metal
06:20
Cities of the Underworld New York
07:10
Life After People Waters of Death
|
3SAT
11:30
8. německá cena pro knižní nahrávky
|
PRO7
08:30
Budoucí německé modelky u Heidi Klumové
10:35
Stars, Lifestyle & More
11:35
Super drbna Romantický seriál
|
History Channel
08:00
Specials 2 hrs Life After People
09:50
Ancient Discoveries Death Weapons Of The East
10:40
Battles BC Joshua: Epic Slaughter
11:30
Mummy Forensics The Sealed Coffin
|
History Channel HD
08:00
Dinosaur Secrets Armageddon
08:55
Universe 1 Search for ET
09:50
The Universe The Moon
10:40
Ax Men 2 The King Crumbles
11:30
Deep Sea Salvage Heavy Metal
|
|
3SAT
13:05
Vyhnáni a zapomenuti Židé z Burgenlandu
13:30
Těžký vzduch Film N 1962,
14:55
Ti Drombuschovi Zábavný seriál
|
PRO7
12:30
Řečtina Zábavný seriál
13:25
Sladký život na Ibize Komedie N 2003,
15:05
Žraloci útočí Akční film USA 2005,
|
History Channel
12:20
Cities of the Underworld A-Bomb Underground
13:10
Desperate Crossing: The Mayflower (2)
14:00
Specials 2 hrs Life After People
15:50
Ancient Discoveries Death Weapons Of The East
|
History Channel HD
12:20
Cities of the UnderworldNew York
13:10
Life After People Waters of Death
14:00
Dinosaur Secrets Armageddon
14:55
Universe 1 Search for ET
15:50
The Universe The Moon
|
3SAT
16:00
Závod nadzvukových letadel budoucnosti
16:30
novinky Počítačový magazín
17:00
Expedice do mořských hlubin S polárníky v Arktidě
17:30
Archa Noemova Magazín
18:00
Královo světlo Dokument
18:30
Žít jako v dávných dobách Dokument
|
PRO7
16:40
Legend of the Seeker - Meč pravdy Fantast. seriál
Family GuyDalší díl/opakování: 17.06.2024 v 22:35 (Nova Fun) 18.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 19.06.2024 v 03:30 (Nova Fun) 20.06.2024 v 03:15 (Nova Fun) 21.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 22.06.2024 v 03:25 (Nova Fun) 23.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 24.06.2024 v 03:30 (Nova Fun)
Kresl. seriál
SimpsonoviDalší díl/opakování: 08.07.2024 v 18:20 (Prima Cool) 09.07.2024 v 00:10 (Prima Cool) 10.07.2024 v 00:05 (Prima Cool) 11.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 12.07.2024 v 00:25 (Prima Cool) 13.07.2024 v 00:50 (Prima Cool) 14.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 15.07.2024 v 00:50 (Prima Cool)
Kresl. seriál
19:10
Galileo speciál Kletba Karibiku
|
History Channel
16:40
Battles BC Joshua: Epic Slaughter
17:30
Mummy Forensics The Sealed Coffin
18:20
Cities of the Underworld A-Bomb Underground
19:10
Desperate Crossing: The Mayflower (2)
|
History Channel HD
16:40
Ax Men 2 The King Crumbles
17:30
Deep Sea Salvage Heavy Metal
18:20
Cities of the UnderworldNew York
19:10
Life After People Waters of Death
|
3SAT
20:15
Alpský princ Dokument
21:00
Eisenwurzen - Tajemný kraj Dokument
21:50
Monica - Královna kondomů Dokument
23:10
Volejte policii 110 Krim. řada NDR
|
PRO7
20:15
Piráti z Karibiku - Na konci světa Dobr. film USA 2007,
23:45
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Str... Fantast. film USA 2008,
|
History Channel
20:00
Rudolf Hess: The Man Who Died Twice
21:50
Life After People The Bodies Left Behind
22:40
Ax Men Moby Dick Strikes
23:30
Extreme Trains Circus Trains
|
History Channel HD
20:00
Nostradamus Effect The Apocalypse Code
22:40
Dogfights 2 The Bloodiest Day
23:30
Ice Road Truckers 2 Lost on the Ice
|
3SAT
00:20
Zakázaná tajemství Film Kan./USA 2005,
01:45
Vyhnáni a zapomenuti
02:10
Žít jako v dávných dobách
|
PRO7
02:00
Ong-Bak 2 Akční film Thaj. 2005
03:25
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Str... Fantast. film USA 2008
|
History Channel
00:20
Dogfights Tuskegee Airmen
01:10
Engineering Disasters (9)
02:00
Rudolf Hess: The Man Who Died Twice
03:50
Life After People The Bodies Left Behind
04:40
Ax Men Moby Dick Strikes
|
History Channel HD
01:10
Battle 360 Bloody Santa Cruz
04:40
Dogfights 2 The Bloodiest Day
|