3SAT
|
PRO7
|
History Channel
|
History Channel HD
|
06:00
Zahraniční žurnál extra
07:00
Extra en francais (1)
|
Jak jsem poznal vaši matkuDalší díl/opakování: 15.03.2024 v 12:40 (Prima Cool) 16.03.2024 v 01:35 (Prima Cool) 17.03.2024 v 01:45 (Prima Cool) 18.03.2024 v 02:35 (Prima Cool) 19.03.2024 v 00:20 (Prima Cool) 20.03.2024 v 00:40 (Prima Cool) 21.03.2024 v 00:35 (Prima Cool) 22.03.2024 v 01:25 (Prima Cool)
Zábavný seriál
06:55
Talk, Talk, Talk Show
|
05:30
Dinosaur Secrets Raptor's Last Stand
06:20
Mega Movers Space Machines
07:10
Monster Quest The Swamp Creature
|
05:30
Cities of the Underworld 2Prophecies from Below
06:20
Ancient Discoveries 2 Ancient New York
|
3SAT
09:40
Štýrská vinařská oblast Dokument
10:25
Dolce vita a spol. TV seriál Rak.
|
PRO7
08:55
Nejlepší reklamy Show
09:50
Tohle chci vědět Zábavný pořad
10:50
Tramitz a přátelé Zábavná show
11:20
Bully & Rick Zábavný seriál
Family GuyDalší díl/opakování: 17.06.2024 v 22:35 (Nova Fun) 18.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 19.06.2024 v 03:30 (Nova Fun) 20.06.2024 v 03:15 (Nova Fun) 21.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 22.06.2024 v 03:25 (Nova Fun) 23.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 24.06.2024 v 03:30 (Nova Fun)
Kresl. seriál
|
History Channel
08:00
Ax Men The King Crumbles
08:55
Tunnellers The End of An Era
09:50
The Universe Astrobiology
10:40
Mega Disasters Alien Infection
11:30
Dinosaur Secrets Raptor's Last Stand
|
History Channel HD
08:00
How the Earth Was Made 2 The Alps
08:55
Journey to 10.000 B.C.
10:40
Rome: Rise and Fall of an Empire Julius Caesar
11:30
Cities of the Underworld 2Prophecies from Below
|
|
3SAT
12:00
Obrázky z jižního Tyrolska
12:30
Jörg Thadeusz a host Rozhovor
13:15
Napříč týdnem s Ch. Süssem
14:00
B2 (1) Z Mittenwaldu do Mnichova
15:30
Loutka Film USA 2002,
|
PRO7
FuturamaDalší díl/opakování: 25.05.2024 v 11:50 (Prima Cool) 26.05.2024 v 02:20 (Prima Cool) 27.05.2024 v 03:55 (Prima Cool) 28.05.2024 v 01:15 (Prima Cool) 29.05.2024 v 01:40 (Prima Cool) 30.05.2024 v 01:40 (Prima Cool) 31.05.2024 v 01:45 (Prima Cool) 01.06.2024 v 02:00 (Prima Cool)
Kresl. seriál
Jak jsem poznal vaši matkuDalší díl/opakování: 15.03.2024 v 12:40 (Prima Cool) 16.03.2024 v 01:35 (Prima Cool) 17.03.2024 v 01:45 (Prima Cool) 18.03.2024 v 02:35 (Prima Cool) 19.03.2024 v 00:20 (Prima Cool) 20.03.2024 v 00:40 (Prima Cool) 21.03.2024 v 00:35 (Prima Cool) 22.03.2024 v 01:25 (Prima Cool)
Zábavný seriál
14:05
Malcolm v nesnázích Zábavný seriál
15:05
Začátečníci Zábavný seriál
|
History Channel
12:20
Mega Movers Space Machines
13:10
Monster Quest The Swamp Creature
14:00
Ax Men The King Crumbles
14:55
Tunnellers The End of An Era
15:50
The Universe Astrobiology
|
History Channel HD
12:20
Ancient Discoveries 2 Ancient New York
14:00
How the Earth Was Made 2 The Alps
14:55
Journey to 10.000 B.C.
|
3SAT
17:30
Oslepující bída Červený kříž v boji proti šedému zákalu v Ghaně
19:20
Plavba do důchodu: Udo Albers Dokument
|
PRO7
16:00
Muzikál ze střední Hudební film USA 2006,
SimpsonoviDalší díl/opakování: 08.07.2024 v 18:20 (Prima Cool) 09.07.2024 v 00:10 (Prima Cool) 10.07.2024 v 00:05 (Prima Cool) 11.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 12.07.2024 v 00:25 (Prima Cool) 13.07.2024 v 00:50 (Prima Cool) 14.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 15.07.2024 v 00:50 (Prima Cool)
Kresl. seriál
19:10
Talk, Talk, Talk Show
|
History Channel
16:40
Mega Disasters Alien Infection
17:30
Dinosaur Secrets Raptor's Last Stand
18:20
Mega Movers Space Machines
19:10
Monster Quest The Swamp Creature
|
History Channel HD
16:40
Rome: Rise and Fall of an Empire Julius Caesar
17:30
Cities of the Underworld 2Prophecies from Below
18:20
Ancient Discoveries 2 Ancient New York
|
3SAT
20:15
New York, New York Broadwayské melodie s A. S. von Otterovou a P. Matteiem
21:30
Lipská knižní noc Diskuze
23:00
Jak se stát bestsellerem? Dokument
23:45
Lidé u Maischbergerové Rozhovory se zajímavými lidmi
|
PRO7
20:15
Těžké váhy Komedie N 2007,
22:00
Zabiják Akční film USA 2003,
23:40
Pět prstů Thriller USA 2006,
|
History Channel
20:00
Specials 2 hrs Sahara
21:50
Ancient Discoveries Ancient Tank Tech
22:40
Battles BC Moses: Death Chase
23:30
Mummy Forensics The Misfit
|
History Channel HD
20:00
Crap: A Short History
21:50
Seven Deadly Sins Envy
22:40
Ax Men Series 2 Lost in the Fog
23:30
Deep Sea Salvage Brink of Disaster
|
3SAT
01:00
Životní styl Magazín
01:30
Umění pokleslé literatury Dokument
|
PRO7
01:20
Zabiják Akční film USA 2003
02:50
Pět prstů Thriller USA 2006
|
History Channel
00:20
Cities of the Underworld Hitler's Last Secret: Prague
01:10
Desperate Crossing: The Mayflower (3)
02:00
Specials 2 hrs Sahara
03:50
Ancient Discoveries Ancient Tank Tech
04:40
Battles BC Moses: Death Chase
|
History Channel HD
00:20
How the Earth Was Made 2 The Alps
01:10
Nostradamus Effect The Apocalypse Code
02:00
Crap: A Short History
03:50
Seven Deadly Sins Envy
04:40
Ax Men Series 2 Lost in the Fog
|