3SAT
|
PRO7
|
History Channel
|
History Channel HD
|
06:00
Zahraniční žurnál extra
06:30
Kolumbie - Touha po bezpečí
07:00
Extra en francais (3)
|
Jak jsem poznal vaši matkuDalší díl/opakování: 15.03.2024 v 12:40 (Prima Cool) 16.03.2024 v 01:35 (Prima Cool) 17.03.2024 v 01:45 (Prima Cool) 18.03.2024 v 02:35 (Prima Cool) 19.03.2024 v 00:20 (Prima Cool) 20.03.2024 v 00:40 (Prima Cool) 21.03.2024 v 00:35 (Prima Cool) 22.03.2024 v 01:25 (Prima Cool)
Zábavný seriál
07:15
Talk, Talk, Talk Show
|
05:30
Dinosaur Secrets Armageddon
06:20
Mega Movers Strange Structures
07:10
Cities of the Underworld Secret Sin City: Las Vegas
|
05:30
Cities of the Underworld 2 Stalin's Secret Lair
06:20
The Crusades: Crescent & The Cross (1)
07:10
Surviving History (1)
|
3SAT
09:45
Rozhlasový pořad Gugelhupf Dokument
10:20
Malý okresní soud Komedie N 1939,
|
PRO7
09:15
Nejlepší reklamy Show
10:10
Tohle chci vědět Zábavný pořad
11:10
Tramitz a přátelé Zábavná show
11:40
Bully & Rick Zábavný seriál
|
History Channel
08:00
Ax Men The Ax Falls
08:55
Tunnellers Meltdown
09:50
The Universe Constellations
10:40
Mega Disasters New York Earthquake
11:30
Dinosaur Secrets Armageddon
|
History Channel HD
08:00
How the Earth Was Made 2 Iceland
08:55
How Life Began
10:40
Rome: Rise and Fall of an Empire Dacian Wars
11:30
Cities of the Underworld 2 Stalin's Secret Lair
|
|
3SAT
12:00
Obrázky z jižního Tyrolska
12:30
Jörg Thadeusz a host Rozhovor
13:15
Napříč týdnem s Ch. Süssem
14:00
Změna perpektivy Dokument
15:05
Hudba pro miliony Film USA 1945,
|
PRO7
Family GuyDalší díl/opakování: 17.06.2024 v 22:35 (Nova Fun) 18.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 19.06.2024 v 03:30 (Nova Fun) 20.06.2024 v 03:15 (Nova Fun) 21.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 22.06.2024 v 03:25 (Nova Fun) 23.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 24.06.2024 v 03:30 (Nova Fun)
Kresl. seriál
FuturamaDalší díl/opakování: 25.05.2024 v 11:50 (Prima Cool) 26.05.2024 v 02:20 (Prima Cool) 27.05.2024 v 03:55 (Prima Cool) 28.05.2024 v 01:15 (Prima Cool) 29.05.2024 v 01:40 (Prima Cool) 30.05.2024 v 01:40 (Prima Cool) 31.05.2024 v 01:45 (Prima Cool) 01.06.2024 v 02:00 (Prima Cool)
Kresl. seriál
Jak jsem poznal vaši matkuDalší díl/opakování: 15.03.2024 v 12:40 (Prima Cool) 16.03.2024 v 01:35 (Prima Cool) 17.03.2024 v 01:45 (Prima Cool) 18.03.2024 v 02:35 (Prima Cool) 19.03.2024 v 00:20 (Prima Cool) 20.03.2024 v 00:40 (Prima Cool) 21.03.2024 v 00:35 (Prima Cool) 22.03.2024 v 01:25 (Prima Cool)
Zábavný seriál
14:25
Malcolm v nesnázích Zábavný seriál
15:20
Začátečníci Zábavný seriál
|
History Channel
12:20
Mega Movers Strange Structures
13:10
Cities of the Underworld Secret Sin City: Las Vegas
14:00
Ax Men The Ax Falls
14:55
Tunnellers Meltdown
15:50
The Universe Constellations
|
History Channel HD
12:20
The Crusades: Crescent & The Cross (1)
13:10
Surviving History (1)
14:00
How the Earth Was Made 2 Iceland
14:55
How Life Began
|
3SAT
17:30
Ve Švýcarsku Magazín
19:20
2000 mil do Oregonu Dokument
|
PRO7
16:15
WiXXer Komedie N 2004
SimpsonoviDalší díl/opakování: 08.07.2024 v 18:20 (Prima Cool) 09.07.2024 v 00:10 (Prima Cool) 10.07.2024 v 00:05 (Prima Cool) 11.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 12.07.2024 v 00:25 (Prima Cool) 13.07.2024 v 00:50 (Prima Cool) 14.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 15.07.2024 v 00:50 (Prima Cool)
Kresl. seriál
19:10
Talk, Talk, Talk Show
|
History Channel
16:40
Mega Disasters New York Earthquake
17:30
Dinosaur Secrets Armageddon
18:20
Mega Movers Strange Structures
19:10
Cities of the Underworld Secret Sin City: Las Vegas
|
History Channel HD
16:40
Rome: Rise and Fall of an Empire Dacian Wars
17:30
Cities of the Underworld 2 Stalin's Secret Lair
18:20
The Crusades: Crescent & The Cross (1)
19:10
Surviving History (1)
|
3SAT
20:15
P. I. Čajkovskij: Evžen Oněgin Záznam opery
22:55
Lidé u Maischbergerové Rozhovory se zajímavými lidmi
|
|
History Channel
20:00
Specials 2 hrs First Invasion: War of 1812
21:50
Ancient Discoveries Impossible Army Machines
22:40
Battles BC Judgement Day at Marathon
23:30
Mummy Forensics The Missing Body
|
History Channel HD
20:00
Dogfights of the Future
21:50
Mystery Quest Rise of the Fourth Reich
22:40
Ax Men Series 2 Fresh Meat
23:30
Deep Sea Salvage Final Battle
|
3SAT
00:10
Baden je něco zvláštního Městské divadlo v Badenu
00:40
Starý testament v Tyrolsku - divadelní p... Dokument
|
PRO7
00:15
Vím, co jsi dělal minulý pátek 13. Komedie USA 2000,
01:45
Poslední zkouška Thriller USA 2003,
03:20
Vím, co jsi dělal minulý pátek 13. Komedie USA 2000
04:40
Svátost manželská Komedie USA 1994,
|
History Channel
00:20
Cities of the Underworld Mob Underground: Chicago
01:10
Egypt: Land of the Gods Death & Rebirth
02:00
Specials 2 hrs First Invasion: War of 1812
03:50
Ancient Discoveries Impossible Army Machines
04:40
Battles BC Judgement Day at Marathon
|
History Channel HD
00:20
How the Earth Was Made 2 Iceland
01:10
Nostradamus Effect Doomsday Hieroglyphs
02:00
Dogfights of the Future
03:50
Mystery Quest Rise of the Fourth Reich
04:40
Ax Men Series 2 Fresh Meat
|