3SAT
|
PRO7
|
History Channel
|
History Channel HD
|
07:00
Opékané klobásy Durynský kult
|
Jak jsem poznal vaši matkuDalší díl/opakování: 15.03.2024 v 12:40 (Prima Cool) 16.03.2024 v 01:35 (Prima Cool) 17.03.2024 v 01:45 (Prima Cool) 18.03.2024 v 02:35 (Prima Cool) 19.03.2024 v 00:20 (Prima Cool) 20.03.2024 v 00:40 (Prima Cool) 21.03.2024 v 00:35 (Prima Cool) 22.03.2024 v 01:25 (Prima Cool)
Zábavný seriál
06:00
Malcolm v nesnázích Zábavný seriál
06:55
Začátečníci Zábavný seriál
07:50
Všichni nenávidí Chrise Zábavný seriál
|
05:30
Deep Sea Detectives Caught in a Killer Storm
06:20
Battlefield Detectives Masada
07:10
Modern Marvels Copper
|
05:30
Ancient Discoveries 2 Super Navies
06:20
Lost Worlds Al Capone's Secret City
07:10
The American Revolution A President & his Revolution
|
3SAT
10:15
Bodamské jezero a údolí Rýna Dokument
11:35
Od pravěku k budoucnosti
|
PRO7
Jak jsem poznal vaši matkuDalší díl/opakování: 15.03.2024 v 12:40 (Prima Cool) 16.03.2024 v 01:35 (Prima Cool) 17.03.2024 v 01:45 (Prima Cool) 18.03.2024 v 02:35 (Prima Cool) 19.03.2024 v 00:20 (Prima Cool) 20.03.2024 v 00:40 (Prima Cool) 21.03.2024 v 00:35 (Prima Cool) 22.03.2024 v 01:25 (Prima Cool)
Zábavný seriál
09:35
Malcolm v nesnázích Zábavný seriál
10:30
Začátečníci Zábavný seriál
11:25
N.T.S.B. Katastrof. film USA 2001,
|
History Channel
08:00
Deep Sea Salvage Final Battle
08:55
Modern Marvels Poison
09:50
Battle Stations P38: Lighting Strikes
10:40
Battle 360 The Empire's Last Stand
11:30
Deep Sea Detectives Caught in a Killer Storm
|
History Channel HD
08:00
Mystery Quest Stonehenge
08:55
Prehistoric Monsters Revealed
10:40
How the Earth Was Made 1 Deepest Place on Earth
11:30
Ancient Discoveries 2 Super Navies
|
|
3SAT
12:00
Vlast, vzdálená vlast Magazín
13:15
Reportáž ZDF: 5 let s reformou Hartz
13:45
Prostě luxus - dvě ženy na cestách Jižní Thajsko
14:30
Vykopávky s nálezy dinosauřích pozůstatk... Divoký jih Utahu
15:00
37 stupňů: Bez bratra neodejdu Chlapec opouští Afghánistán
15:30
Moje Polsko - Běščady Dokument
|
PRO7
13:00
To je můj život Magazín
14:00
Jsme rodina! Tak se žije v Německu Magazín
|
History Channel
12:20
Battlefield Detectives Masada
13:10
Modern Marvels Copper
14:00
Deep Sea Salvage Final Battle
14:55
Modern Marvels Poison
15:50
Battle Stations P38: Lighting Strikes
|
History Channel HD
12:20
Lost Worlds Al Capone's Secret City
13:10
The American Revolution A President & his Revolution
14:00
Mystery Quest Stonehenge
14:55
Prehistoric Monsters Revealed
|
3SAT
16:00
Krakov a jeho zlatá doba Dokument
17:00
Cesty po Polsku - Neznámý severozápad
17:45
Města a krajiny: Kolem Štětína
18:30
Nano Svět budoucnosti
|
PRO7
16:00
Pracovní poradci Magazín
17:00
taff Informačně-zábavný magazín
SimpsonoviDalší díl/opakování: 08.07.2024 v 18:20 (Prima Cool) 09.07.2024 v 00:10 (Prima Cool) 10.07.2024 v 00:05 (Prima Cool) 11.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 12.07.2024 v 00:25 (Prima Cool) 13.07.2024 v 00:50 (Prima Cool) 14.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 15.07.2024 v 00:50 (Prima Cool)
Kresl. seriál
19:10
Galileo Vědecký magazín
|
History Channel
16:40
Battle 360 The Empire's Last Stand
17:30
Deep Sea Detectives Caught in a Killer Storm
18:20
Battlefield Detectives Masada
19:10
Modern Marvels Copper
|
History Channel HD
16:40
How the Earth Was Made 1 Deepest Place on Earth
17:30
Ancient Discoveries 2 Super Navies
18:20
Lost Worlds Al Capone's Secret City
19:10
The American Revolution A President & his Revolution
|
3SAT
20:15
Rozhodnutí TV film Rak. 2005,
21:45
Poklady světaDalší díl/opakování: 05.12.2021 v 19:40 (3SAT)
Dok. cyklus
22:25
Komisař Film Fr. 2005,
|
PRO7
SimpsonoviDalší díl/opakování: 08.07.2024 v 18:20 (Prima Cool) 09.07.2024 v 00:10 (Prima Cool) 10.07.2024 v 00:05 (Prima Cool) 11.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 12.07.2024 v 00:25 (Prima Cool) 13.07.2024 v 00:50 (Prima Cool) 14.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 15.07.2024 v 00:50 (Prima Cool)
Epizody z kresl. seriálu
21:15
Dva a půl chlapa Zábavný seriál USA
22:15
Začátečníci Zábavný seriál USA
|
History Channel
20:00
Hi-Tech Hitler
20:55
The American Revolution Treason & Betrayal
21:50
Secret Japanese Aircraft of WW2
22:40
Shootout! Okinawa: The Last Battle of World War II
23:30
Man Moment Machine The Great Sub Rescue
|
History Channel HD
20:00
Battles B.C. Hannibal: The Annihilator
20:55
The Universe 2 Nebulas
21:50
Cities of the Underworld 1 Istanbul
22:40
Mega Disasters Oil Apocalypse
23:30
Lost Worlds Ivan the Terrible
|
3SAT
00:45
Show Omida Djaliliho (11)
|
PRO7
00:15
Dva a půl chlapa Zábavný seriál
01:10
Začátečníci Zábavný seriál
02:00
Bully & Rick Zábavný seriál
02:25
Night-Loft Zábavný pořad
03:35
Talk, Talk, Talk - noční show
|
History Channel
00:20
Ice Road Truckers Hundred Ton Haul
01:10
Mega Disasters Comet Catastrophe
02:00
Hi-Tech Hitler
02:55
The American Revolution Treason & Betrayal
03:50
Secret Japanese Aircraft of WW2
04:40
Shootout! Okinawa: The Last Battle of World War II
|
History Channel HD
00:20
Rome: Rise and Fall of an Empire The Puppet Master
01:10
Universe 1 Life & Death of a Star
02:00
Battles B.C. Hannibal: The Annihilator
02:55
The Universe 2 Nebulas
03:50
Cities of the Underworld 1 Istanbul
04:40
Mega Disasters Oil Apocalypse
|