3SAT
|
PRO7
|
History Channel
|
History Channel HD
|
06:00
Zahraniční žurnál extra
07:00
Extra en francais (4)
|
05:55
Útěk ze čtvrtého rozměru Fantast. film USA 2003,
|
05:30
Engineering Disasters (6)
06:20
Mega Movers Really Big Bridges
07:10
Cities of the Underworld Okinawa: Tunnels of Hell
|
05:30
Cities of the Underworld 2 Secret Soviet Bases
06:20
The Crusades: Crescent & The Cross (2)
07:10
Surviving History (2)
|
3SAT
09:45
Vídeň, město zahrad Dokument
10:20
Vídni, ty město mých snů Film Rak. 1957,
|
PRO7
08:55
Nejlepší reklamy Show
09:50
Tohle chci vědět Zábavný pořad
10:50
Tramitz a přátelé Zábavná show
11:20
Bully & Rick Zábavný seriál
Family GuyDalší díl/opakování: 17.06.2024 v 22:35 (Nova Fun) 18.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 19.06.2024 v 03:30 (Nova Fun) 20.06.2024 v 03:15 (Nova Fun) 21.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 22.06.2024 v 03:25 (Nova Fun) 23.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 24.06.2024 v 03:30 (Nova Fun)
Kresl. seriál
|
History Channel
08:00
Ax Men Fresh Meat
08:55
Tunnellers The Roadheader
09:50
The Universe Colonising Space
10:40
Extreme Trains High Speed Train
11:30
Engineering Disasters (6)
|
History Channel HD
08:00
How the Earth Was Made 2 New York
08:55
Lost Worlds Secret Cities of the A-Bomb
09:50
Tunnellers What Lies Beneath
10:40
Rome: Rise and Fall of an Empire Rebellion and Betrayal
11:30
Cities of the Underworld 2 Secret Soviet Bases
|
|
3SAT
12:00
Obrázky z jižního Tyrolska
12:30
Jörg Thadeusz a host Rozhovor
13:15
Napříč týdnem s Ch. Süssem
13:55
Babiččina kuchyně Staré francké recepty
15:25
Nashledanou, Františko Film N 1941,
|
PRO7
FuturamaDalší díl/opakování: 25.05.2024 v 11:50 (Prima Cool) 26.05.2024 v 02:20 (Prima Cool) 27.05.2024 v 03:55 (Prima Cool) 28.05.2024 v 01:15 (Prima Cool) 29.05.2024 v 01:40 (Prima Cool) 30.05.2024 v 01:40 (Prima Cool) 31.05.2024 v 01:45 (Prima Cool) 01.06.2024 v 02:00 (Prima Cool)
Kresl. seriál
Jak jsem poznal vaši matkuDalší díl/opakování: 15.03.2024 v 12:40 (Prima Cool) 16.03.2024 v 01:35 (Prima Cool) 17.03.2024 v 01:45 (Prima Cool) 18.03.2024 v 02:35 (Prima Cool) 19.03.2024 v 00:20 (Prima Cool) 20.03.2024 v 00:40 (Prima Cool) 21.03.2024 v 00:35 (Prima Cool) 22.03.2024 v 01:25 (Prima Cool)
Zábavný seriál
14:05
Malcolm v nesnázích Zábavný seriál
15:05
Začátečníci Zábavný seriál
|
History Channel
12:20
Mega Movers Really Big Bridges
13:10
Cities of the Underworld Okinawa: Tunnels of Hell
14:00
Ax Men Fresh Meat
14:55
Tunnellers The Roadheader
15:50
The Universe Colonising Space
|
History Channel HD
12:20
The Crusades: Crescent & The Cross (2)
13:10
Surviving History (2)
14:00
How the Earth Was Made 2 New York
14:55
Lost Worlds Secret Cities of the A-Bomb
15:50
Tunnellers What Lies Beneath
|
3SAT
17:30
Ve Švýcarsku Magazín
19:20
Utopie s mlékem a cukrem Telavivská kavárna Tamar
|
PRO7
16:00
Detektivové z HollywooduDalší díl/opakování: 13.01.2024 v 17:55 (Nova Cinema) 14.01.2024 v 09:40 (Nova Cinema) 17.01.2024 v 03:50 (Nova Cinema)
Akční film USA 2003,
SimpsonoviDalší díl/opakování: 08.07.2024 v 18:20 (Prima Cool) 09.07.2024 v 00:10 (Prima Cool) 10.07.2024 v 00:05 (Prima Cool) 11.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 12.07.2024 v 00:25 (Prima Cool) 13.07.2024 v 00:50 (Prima Cool) 14.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 15.07.2024 v 00:50 (Prima Cool)
Kresl. seriál
19:10
Talk, Talk, Talk Show
|
History Channel
16:40
Extreme Trains High Speed Train
17:30
Engineering Disasters (6)
18:20
Mega Movers Really Big Bridges
19:10
Cities of the Underworld Okinawa: Tunnels of Hell
|
History Channel HD
16:40
Rome: Rise and Fall of an Empire Rebellion and Betrayal
17:30
Cities of the Underworld 2 Secret Soviet Bases
18:20
The Crusades: Crescent & The Cross (2)
19:10
Surviving History (2)
|
3SAT
20:15
Garance žádného podvodu R. Häusermann a divadlo
21:10
Randolphovi dědicové Záznam divad. představení
22:40
Kdo je Helmut Käutner? Dokument
23:15
Lidé u Maischbergerové Rozhovory se zajímavými lidmi
|
PRO7
20:15
Pidihajzlík Komedie USA 2006,
22:00
Elita armády Akční film USA 2006,
|
History Channel
20:00
Specials 2 hrs Beyond the Moon: Failure is Not an Option - 40th anniversary of Apollo 13 landing
21:50
Ancient Discoveries Impossible Naval Engineering
22:40
Eliot Ness
|
History Channel HD
20:00
A Global Warning
21:50
Mystery Quest Stonehenge
22:40
Ax Men Series 2 Clash of the Titans
23:30
Mega Movers Ships on Land
|
3SAT
00:30
Životní styl Magazín
|
PRO7
00:00
Pastýř Akční film USA 2008,
01:40
Pidihajzlík Komedie USA 2006
03:15
Pastýř Akční film USA 2008
04:45
Rok prvních polibků Drama N 2002
|
History Channel
00:20
Cities of the Underworld Maya Underground: Belize
01:10
Egypt: Land of the Gods Land of Magic
02:00
Specials 2 hrs Beyond the Moon: Failure is Not an Option
03:50
Ancient Discoveries Impossible Naval Engineering
04:40
Eliot Ness
|
History Channel HD
00:20
How the Earth Was Made 2 New York
01:10
Nostradamus Effect Extinction: 2012
02:00
A Global Warning
03:50
Mystery Quest Stonehenge
04:40
Ax Men Series 2 Clash of the Titans
|