3SAT
|
PRO7
|
History Channel
|
History Channel HD
|
06:00
Zahraniční žurnál extra
07:00
Extra en francais (5)
|
06:10
Dobrodružství na letadlové lodi Rodinný film USA 2004,
|
05:30
Engineering Disasters (7)
06:20
Mega Movers Tall Structures
07:10
Cities of the Underworld London: City of Blood
|
05:30
Cities of the Underworld 2Katrina Underground
06:20
The Crusades: Crescent & The Cross (3)
07:10
Surviving History (3)
|
3SAT
09:45
Příběhy ze severu východního Štýrska Dokument
10:30
Ideální kandidát (1) TV film Rak. 1997,
|
PRO7
08:55
Nejlepší reklamy Show
09:50
Tohle chci vědět Zábavný pořad
10:50
Tramitz a přátelé Zábavná show
11:15
Bully & Rick Zábavný seriál
Family GuyDalší díl/opakování: 17.06.2024 v 22:35 (Nova Fun) 18.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 19.06.2024 v 03:30 (Nova Fun) 20.06.2024 v 03:15 (Nova Fun) 21.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 22.06.2024 v 03:25 (Nova Fun) 23.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 24.06.2024 v 03:30 (Nova Fun)
Kresl. seriál
|
History Channel
08:00
Ax Men Clash of the Titans
08:55
Tunnellers A Band of Brothers
09:50
The Universe Cosmic Collisions
10:40
Extreme Trains Coal Train
11:30
Engineering Disasters (7)
|
History Channel HD
08:00
How the Earth Was Made 2 San Adreas Fault
08:55
Lost Worlds Knights Templar
09:50
Tunnellers Punching Through
10:40
Rome: Rise and Fall of an Empire Wrath of the Gods
11:30
Cities of the Underworld 2Katrina Underground
|
|
3SAT
12:00
Obrázky z jižního Tyrolska
12:30
Jörg Thadeusz a host Rozhovor
13:10
Napříč týdnem s Ch. Süssem
13:55
Když myslím na Německo - Rodinná cesta Dokument
15:25
Romance v moll Film N 1943,
|
PRO7
FuturamaDalší díl/opakování: 25.05.2024 v 11:50 (Prima Cool) 26.05.2024 v 02:20 (Prima Cool) 27.05.2024 v 03:55 (Prima Cool) 28.05.2024 v 01:15 (Prima Cool) 29.05.2024 v 01:40 (Prima Cool) 30.05.2024 v 01:40 (Prima Cool) 31.05.2024 v 01:45 (Prima Cool) 01.06.2024 v 02:00 (Prima Cool)
Kresl. seriál
Jak jsem poznal vaši matkuDalší díl/opakování: 15.03.2024 v 12:40 (Prima Cool) 16.03.2024 v 01:35 (Prima Cool) 17.03.2024 v 01:45 (Prima Cool) 18.03.2024 v 02:35 (Prima Cool) 19.03.2024 v 00:20 (Prima Cool) 20.03.2024 v 00:40 (Prima Cool) 21.03.2024 v 00:35 (Prima Cool) 22.03.2024 v 01:25 (Prima Cool)
Zábavný seriál
14:10
Malcolm v nesnázích Zábavný seriál
15:05
Začátečníci Zábavný seriál
|
History Channel
12:20
Mega Movers Tall Structures
13:10
Cities of the Underworld London: City of Blood
14:00
Ax Men Clash of the Titans
14:55
Tunnellers A Band of Brothers
15:50
The Universe Cosmic Collisions
|
History Channel HD
12:20
The Crusades: Crescent & The Cross (3)
13:10
Surviving History (3)
14:00
How the Earth Was Made 2 San Adreas Fault
14:55
Lost Worlds Knights Templar
15:50
Tunnellers Punching Through
|
3SAT
17:30
Ve Švýcarsku Magazín
19:20
Mezi bohy a démony Šamanismus na Bali
|
PRO7
16:00
Galaxy Quest Komedie USA 1999
SimpsonoviDalší díl/opakování: 08.07.2024 v 18:20 (Prima Cool) 09.07.2024 v 00:10 (Prima Cool) 10.07.2024 v 00:05 (Prima Cool) 11.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 12.07.2024 v 00:25 (Prima Cool) 13.07.2024 v 00:50 (Prima Cool) 14.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 15.07.2024 v 00:50 (Prima Cool)
Kresl. seriál
19:10
Talk, Talk, Talk Show
|
History Channel
16:40
Extreme Trains Coal Train
17:30
Engineering Disasters (7)
18:20
Mega Movers Tall Structures
19:10
Cities of the Underworld London: City of Blood
|
History Channel HD
16:40
Rome: Rise and Fall of an Empire Wrath of the Gods
17:30
Cities of the Underworld 2Katrina Underground
18:20
The Crusades: Crescent & The Cross (3)
19:10
Surviving History (3)
|
3SAT
20:15
Hudební trienále 2010 Zahajovací koncert Kolínské filharmonie
22:05
Barva ve světle - Sonia a Robert Delauna... Dokument
23:35
Lidé u Maischbergerové Rozhovory se zajímavými lidmi
|
PRO7
20:15
Stealth: Přísně tajná mise Akční film USA 2004,
22:25
Létající zabiják Akční film USA/VB/Rum. 2007,
|
History Channel
20:00
Specials 2 hrs Hubble, 15 Years of Discovery - 20th anniversary, The Tech EffectHiroshima - start time 21:20
21:50
Ancient Discoveries The Ancient Mega-Fort
22:40
Night of the Long Knives
|
History Channel HD
20:00
Underwater Universe
21:50
Mystery Quest Amityville
22:40
Ax Men 2 The Reckoning - Part 1
23:30
Mega Disasters Krakatoa's Revenge
|
3SAT
00:50
Životní styl Magazín
|
PRO7
00:20
Vražedný computer Fantast. film USA 1993,
02:05
Stealth: Přísně tajná mise Akční film USA 2004
04:05
Létající zabiják Akční film USA/VB/Rum. 2007
|
History Channel
00:20
Cities of the Underworld Prophecies from Below
01:10
Ancient Discoveries Super Navies
02:00
Specials 2 hrs Hubble, 15 Years of Discovery The Tech EffectHiroshima - start time 03:20
03:50
Ancient Discoveries The Ancient Mega-Fort
04:40
Night of the Long Knives
|
History Channel HD
00:20
How the Earth Was Made 2 San Adreas Fault
01:10
Nostradamus Effect Fatima's Lost Prophecy
02:00
Underwater Universe
03:50
Mystery Quest Amityville
04:40
Ax Men 2 The Reckoning - Part 1
|