3SAT
|
PRO7
|
History Channel
|
History Channel HD
|
06:00
Návrat mořských orlů Dokument
06:45
Historické řeky: Odra
|
Jak jsem poznal vaši matkuDalší díl/opakování: 15.03.2024 v 12:40 (Prima Cool) 16.03.2024 v 01:35 (Prima Cool) 17.03.2024 v 01:45 (Prima Cool) 18.03.2024 v 02:35 (Prima Cool) 19.03.2024 v 00:20 (Prima Cool) 20.03.2024 v 00:40 (Prima Cool) 21.03.2024 v 00:35 (Prima Cool) 22.03.2024 v 01:25 (Prima Cool)
Zábavný seriál
06:05
Malcolm v nesnázích Zábavný seriál
07:05
Začátečníci Zábavný seriál
|
06:20
Cities of the Underworld Prophecies from Below
07:10
Ancient Discoveries Super Navies
|
05:30
Mega Disasters Krakatoa's Revenge
06:20
How the Earth Was Made 2 San Adreas Fault
07:10
Nostradamus Effect Fatima's Lost Prophecy
|
3SAT
10:35
Děti Evropy Pocházíme z Polska
10:45
Německo-polské gymnázium v Löcknitzu Dokument
11:15
Polsko - Poslední evropský prales Dokument
|
PRO7
08:10
Budoucí německé modelky u Heidi Klumové
10:20
Stars, Lifestyle & More
11:15
Super drbna Romantický seriál
|
History Channel
08:00
Specials 2 hrs Hubble, 15 Years of Discovery The Tech EffectHiroshima - start time 09:20
09:50
Ancient Discoveries The Ancient Mega-Fort
10:40
Night of the Long Knives
|
History Channel HD
08:00
Underwater Universe
10:40
Ax Men 2 The Reckoning - Part 1
11:30
Mega Disasters Krakatoa's Revenge
|
|
3SAT
12:00
Pozvánka ke stolu ve... Slezsku Dok. řada
12:30
Příběhy z německo-polské hranice Dokument
13:30
Zemřít pro Gdaňsk? Dokument
14:15
Válečné právo v Polsku Souboj Walesa - Jaruzelski
15:00
Historie ZDF Papež z Polska
15:45
Špioni v taláru Polský spor Stasi
|
PRO7
12:10
Řečtina Zábavný seriál
13:05
Náhle zase 16Další díl/opakování: 10.12.2010 v 10:30 (PRO7) 11.12.2010 v 04:45 (PRO7)
Komedie N 2003,
15:00
Stroj času Sci-fi film USA 2002,
|
History Channel
12:20
Cities of the Underworld Prophecies from Below
13:10
Ancient Discoveries Super Navies
14:00
Specials 2 hrs Hubble, 15 Years of Discovery The Tech EffectHiroshima - start time 15:20
15:50
Ancient Discoveries The Ancient Mega-Fort
|
History Channel HD
12:20
How the Earth Was Made 2 San Adreas Fault
13:10
Nostradamus Effect Fatima's Lost Prophecy
14:00
Underwater Universe
|
3SAT
16:15
Moje Polsko: Čtyři podoby Krakova
16:45
Usedom bez hranic Dokument
17:00
Sbohem NDR! Přes Varšavu ke svobodě Dokument
18:00
Avanti Polonia! Varšavská cesta na západ
18:30
Prádlo na cestách Polské prádelny pro luxusní berlínské hotely
19:10
Čas kultury extra: Na obou březích Odry Dokument
|
PRO7
16:40
Legend of the Seeker - Meč pravdy Fantast. seriál
Family GuyDalší díl/opakování: 17.06.2024 v 22:35 (Nova Fun) 18.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 19.06.2024 v 03:30 (Nova Fun) 20.06.2024 v 03:15 (Nova Fun) 21.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 22.06.2024 v 03:25 (Nova Fun) 23.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 24.06.2024 v 03:30 (Nova Fun)
Kresl. seriál
SimpsonoviDalší díl/opakování: 08.07.2024 v 18:20 (Prima Cool) 09.07.2024 v 00:10 (Prima Cool) 10.07.2024 v 00:05 (Prima Cool) 11.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 12.07.2024 v 00:25 (Prima Cool) 13.07.2024 v 00:50 (Prima Cool) 14.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 15.07.2024 v 00:50 (Prima Cool)
Kresl. seriál
19:10
Galileo History Magazín
|
History Channel
16:40
Night of the Long Knives
18:20
Cities of the Underworld Prophecies from Below
19:10
Ancient Discoveries Super Navies
|
History Channel HD
16:40
Ax Men 2 The Reckoning - Part 1
17:30
Mega Disasters Krakatoa's Revenge
18:20
How the Earth Was Made 2 San Adreas Fault
19:10
Nostradamus Effect Fatima's Lost Prophecy
|
3SAT
20:15
Polština pro začátečníky Roadmovie
21:00
Vítejte na Visle Dokument
21:30
Varšavské sny - Mladá metropole Polska Dokument
22:00
Na konec přijdou turisté TV film N 2007,
23:15
Peníze nejsou všechno! Reportáž z Mazur
23:45
Mistr Film Pol./N 2005,
|
PRO7
20:15
Fantastická čtyřka: Silver Surfer Sci-fi film USA 2007,
22:10
Oko Thriller USA 2008,
23:55
Prokletí domu slunečnic Thriller USA 2007
|
History Channel
20:00
Lost Worlds Jekyll & Hyde
20:55
Seven Deadly Sins Greed
21:50
Life After People Sin City Meltdown
22:40
Ax Men Clash of the Titans
23:30
Monster Quest Giant Squid Found?
|
History Channel HD
20:00
Nostradamus Effect Hitler's Blood Oath
20:55
Cities of the Underworld 3 Gladiator: Blood Sport: Naples & Rome
21:50
Ax Men 1 Risk & Reward
22:40
Mummy Forensics The Screamer
23:30
Ice Road Truckers 2 Man vs. Ice
|
3SAT
01:35
Festival JazzBaltica 2005: Tomasz Stanko...
|
PRO7
01:35
Oko Thriller USA 2008
03:10
Prodigy Thriller USA 2004,
|
History Channel
00:20
Dogfights Kamikaze
01:10
Deep Sea Detectives Underwater Train Wreck
02:00
Lost Worlds Jekyll & Hyde
02:55
Seven Deadly Sins Greed
03:50
Life After People Sin City Meltdown
04:40
Ax Men Clash of the Titans
|
History Channel HD
00:20
The Universe 3 Sex in Space
01:10
Battle 360 The Empire's Last Stand
02:00
Nostradamus Effect Hitler's Blood Oath
02:55
Cities of the Underworld 3 Gladiator: Blood Sport: Naples & Rome
03:50
Ax Men 1 Risk & Reward
04:40
Mummy Forensics The Screamer
|