3SAT
|
PRO7
|
History Channel
|
History Channel HD
|
06:00
Zahraniční žurnál extra
06:30
Austrálie - Život ve skleníku!
07:00
Extra en francais (6)
|
Jak jsem poznal vaši matkuDalší díl/opakování: 15.03.2024 v 12:40 (Prima Cool) 16.03.2024 v 01:35 (Prima Cool) 17.03.2024 v 01:45 (Prima Cool) 18.03.2024 v 02:35 (Prima Cool) 19.03.2024 v 00:20 (Prima Cool) 20.03.2024 v 00:40 (Prima Cool) 21.03.2024 v 00:35 (Prima Cool) 22.03.2024 v 01:25 (Prima Cool)
Zábavný seriál
|
05:30
Deep Wreck Mysteries The Leopoldville Disaster
06:20
Mega Movers Army Mega Moves
07:10
Cities of the Underworld Hitler's Trenches: Belgium
|
05:30
Specials Beyond the Da Vinci Code
07:10
Cities of the Underworld 2 A-Bomb Underground: Tokyo
|
3SAT
09:50
Umíněná republika Aussee Dokument
10:30
Ideální kandidát (2) TV film Rak. 1997,
|
PRO7
08:00
Galileo Big Pictures - Historie!
11:05
Tramitz a přátelé Zábavná show
11:35
Bully & Rick Zábavný seriál
|
History Channel
08:00
Ax Men 2 The Reckoning Part 2
08:55
Surviving History (1)
09:50
The Universe Nebulas
10:40
Extreme Trains Ice Cold Express
11:30
Deep Wreck Mysteries The Leopoldville Disaster
|
History Channel HD
08:00
Human Weapon Muay Thai: Ultimate Striking
08:55
Lost Worlds Henry VIII's Mega Structures
09:50
Tunnellers It Is What It Is
10:40
Rome: Rise and Fall of an Empire Constantine The Great
11:30
Specials Beyond the Da Vinci Code
|
|
3SAT
12:00
Obrázky z jižního Tyrolska
12:30
Jörg Thadeusz a host Rozhovor
13:15
Napříč týdnem s Ch. Süssem
14:00
Stát je tu pro občany Dokument
15:30
Pane vrchní! Film Fr. 1983,
|
PRO7
Family GuyDalší díl/opakování: 17.06.2024 v 22:35 (Nova Fun) 18.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 19.06.2024 v 03:30 (Nova Fun) 20.06.2024 v 03:15 (Nova Fun) 21.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 22.06.2024 v 03:25 (Nova Fun) 23.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 24.06.2024 v 03:30 (Nova Fun)
Kresl. seriál
FuturamaDalší díl/opakování: 25.05.2024 v 11:50 (Prima Cool) 26.05.2024 v 02:20 (Prima Cool) 27.05.2024 v 03:55 (Prima Cool) 28.05.2024 v 01:15 (Prima Cool) 29.05.2024 v 01:40 (Prima Cool) 30.05.2024 v 01:40 (Prima Cool) 31.05.2024 v 01:45 (Prima Cool) 01.06.2024 v 02:00 (Prima Cool)
Kresl. seriál
Jak jsem poznal vaši matkuDalší díl/opakování: 15.03.2024 v 12:40 (Prima Cool) 16.03.2024 v 01:35 (Prima Cool) 17.03.2024 v 01:45 (Prima Cool) 18.03.2024 v 02:35 (Prima Cool) 19.03.2024 v 00:20 (Prima Cool) 20.03.2024 v 00:40 (Prima Cool) 21.03.2024 v 00:35 (Prima Cool) 22.03.2024 v 01:25 (Prima Cool)
Zábavný seriál
14:25
Malcolm v nesnázích Zábavný seriál
15:20
Začátečníci Zábavný seriál
|
History Channel
12:20
Mega Movers Army Mega Moves
13:10
Cities of the Underworld Hitler's Trenches: Belgium
14:00
Ax Men 2 The Reckoning Part 2
14:55
Surviving History (1)
15:50
The Universe Nebulas
|
History Channel HD
13:10
Cities of the Underworld 2 A-Bomb Underground: Tokyo
14:00
Human Weapon Muay Thai: Ultimate Striking
14:55
Lost Worlds Henry VIII's Mega Structures
15:50
Tunnellers It Is What It Is
|
3SAT
17:30
Ve Švýcarsku Magazín
19:20
Box Office Švýcarský kinomagazín
|
PRO7
16:20
Žraloci útočí Akční film USA 2005,
SimpsonoviDalší díl/opakování: 08.07.2024 v 18:20 (Prima Cool) 09.07.2024 v 00:10 (Prima Cool) 10.07.2024 v 00:05 (Prima Cool) 11.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 12.07.2024 v 00:25 (Prima Cool) 13.07.2024 v 00:50 (Prima Cool) 14.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 15.07.2024 v 00:50 (Prima Cool)
Kresl. seriál
19:10
Talk, Talk, Talk Show
|
History Channel
16:40
Extreme Trains Ice Cold Express
17:30
Deep Wreck Mysteries The Leopoldville Disaster
18:20
Mega Movers Army Mega Moves
19:10
Cities of the Underworld Hitler's Trenches: Belgium
|
History Channel HD
16:40
Rome: Rise and Fall of an Empire Constantine The Great
17:30
Specials Beyond the Da Vinci Code
19:10
Cities of the Underworld 2 A-Bomb Underground: Tokyo
|
3SAT
20:15
Foyer extra: Divadelní setkání v Berlíně
21:00
Své příběhy si vyprávím sám Portrét M. Köhlmeiera
21:45
Cecilia Bartoliová - Maria Malibranová Příběh vášně
22:40
Cecilia Bartoliová v Barceloně Pocta Marii Malibranové, koncert
23:25
Lidé u Maischbergerové Rozhovory se zajímavými lidmi
|
|
History Channel
20:00
Cities of the Undererworld Hitler's Last Secret - VE Day
20:55
Gestapo: The Sword is Shattered VE Day -
21:50
Ancient Discoveries Riots And Revolution
22:40
Conspiracy? The CIA & the Nazis
|
History Channel HD
20:00
Specials Deadly Dust Storm
21:50
MysteryQuest Devil's Triangle
22:40
WWII: Lost Films Darkness Falls
23:30
Mega Disasters 2 Comet Catastrophe
|
3SAT
00:40
Životní styl Magazín
|
PRO7
00:15
Purpurové řeky Akční film Fr. 2000
02:05
Izolace Fantast. film N/VB 2006
03:40
Sol Goode Komedie USA 2001,
|
History Channel
00:20
Cities of the Underworld Washington D.C: Seat of Power
01:10
Ancient Discoveries Lost Cities
02:00
Cities of the Undererworld Hitler's Last Secret - VE Day
02:55
Gestapo: The Sword is Shattered VE Day -
03:50
Ancient Discoveries Riots And Revolution
04:40
Conspiracy? The CIA & the Nazis
|
History Channel HD
00:20
Pawn Stars Knights in Fake Armour ?
00:45
Pawn Stars Boom or Bust
01:10
Nostradamus Effect The Rapture
02:00
Specials Deadly Dust Storm
03:50
MysteryQuest Devil's Triangle
04:40
How the Earth Was Made Loch Ness
|