3SAT
|
PRO7
|
History Channel
|
History Channel HD
|
06:00
Zahraniční žurnál extra
07:00
Extra en francais (9)
|
06:55
Talk, Talk, Talk Show
|
05:30
Deep Wreck Mysteries Search for the Bone Wreck
06:20
Mega Movers Sub Salvage
07:10
Cities of the Underworld Secret Holyland: Ethiopia
|
05:30
Specials The Next Nostradamus
07:10
Cities of the Underworld 2 Underground Apocalypse: Jerusalem
|
3SAT
09:45
Sousedé v Evropě Dokument
10:05
Bydlení u sousedů - Rakušané v Maďarsku Dokument
10:25
Neomluvená hodina Film Rak. 1957,
|
PRO7
08:50
Nejlepší reklamy Show
09:45
Comedystreet Zábavná show
10:45
Tramitz a přátelé Zábavná show
11:15
Bully & Rick Zábavný seriál
Family GuyDalší díl/opakování: 17.06.2024 v 22:35 (Nova Fun) 18.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 19.06.2024 v 03:30 (Nova Fun) 20.06.2024 v 03:15 (Nova Fun) 21.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 22.06.2024 v 03:25 (Nova Fun) 23.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 24.06.2024 v 03:30 (Nova Fun)
Kresl. seriál
|
History Channel
08:00
The Crusades: The Crescent & the Cross (3)
09:50
The Universe Gravity
10:40
Extreme Trains Circus Trains
11:30
Deep Wreck Mysteries Search for the Bone Wreck
|
History Channel HD
08:00
Human Weapon Krav Magna of the Israeli Commandos
08:55
Lost Worlds Herod the Great
09:50
Tunnellers Job Security
10:40
Rome: Rise and Fall of an Empire The Last Emperor
11:30
Specials The Next Nostradamus
|
|
3SAT
12:00
Obrázky z jižního Tyrolska
12:30
Jörg Thadeusz a host Rozhovor
13:15
Napříč týdnem s Ch. Süssem
14:00
Skotsko: Vysočina a ostrovy Dokument
15:20
Líbající bandita Film USA 1947,
|
PRO7
FuturamaDalší díl/opakování: 25.05.2024 v 11:50 (Prima Cool) 26.05.2024 v 02:20 (Prima Cool) 27.05.2024 v 03:55 (Prima Cool) 28.05.2024 v 01:15 (Prima Cool) 29.05.2024 v 01:40 (Prima Cool) 30.05.2024 v 01:40 (Prima Cool) 31.05.2024 v 01:45 (Prima Cool) 01.06.2024 v 02:00 (Prima Cool)
Kresl. seriál
Jak jsem poznal vaši matkuDalší díl/opakování: 15.03.2024 v 12:40 (Prima Cool) 16.03.2024 v 01:35 (Prima Cool) 17.03.2024 v 01:45 (Prima Cool) 18.03.2024 v 02:35 (Prima Cool) 19.03.2024 v 00:20 (Prima Cool) 20.03.2024 v 00:40 (Prima Cool) 21.03.2024 v 00:35 (Prima Cool) 22.03.2024 v 01:25 (Prima Cool)
Zábavný seriál
14:10
Malcolm v nesnázích Zábavný seriál
15:05
Začátečníci Zábavný seriál
|
History Channel
12:20
Mega Movers Sub Salvage
13:10
Cities of the Underworld Secret Holyland: Ethiopia
14:00
The Crusades: The Crescent & the Cross (3)
15:50
The Universe Gravity
|
History Channel HD
13:10
Cities of the Underworld 2 Underground Apocalypse: Jerusalem
14:00
Human Weapon Krav Magna of the Israeli Commandos
14:55
Lost Worlds Herod the Great
15:50
Tunnellers Job Security
|
3SAT
17:30
Ve Švýcarsku Magazín
19:20
Box Office Švýcarský kinomagazín
|
PRO7
16:05
WiXXer Komedie N 2004
SimpsonoviDalší díl/opakování: 08.07.2024 v 18:20 (Prima Cool) 09.07.2024 v 00:10 (Prima Cool) 10.07.2024 v 00:05 (Prima Cool) 11.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 12.07.2024 v 00:25 (Prima Cool) 13.07.2024 v 00:50 (Prima Cool) 14.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 15.07.2024 v 00:50 (Prima Cool)
Kresl. seriál
19:10
Talk, Talk, Talk Show
|
History Channel
16:40
Extreme Trains Circus Trains
17:30
Deep Wreck Mysteries Search for the Bone Wreck
18:20
Mega Movers Sub Salvage
19:10
Cities of the Underworld Secret Holyland: Ethiopia
|
History Channel HD
16:40
Rome: Rise and Fall of an Empire The Last Emperor
17:30
Specials The Next Nostradamus
19:10
Cities of the Underworld 2 Underground Apocalypse: Jerusalem
|
3SAT
20:15
Riesenbutzbach. Kolonie Záznam divad. představení
23:35
Lidé u Maischbergerové Rozhovory se zajímavými lidmi
|
PRO7
20:15
Klikař Charlie Komedie USA 2007,
22:00
Pach krve Fantast. film USA/N 2003,
23:35
Pach krve 2: Cesta nikam Fantast. film USA 2007,
|
History Channel
20:00
Specials 2 hrs The True Story of Troy
21:50
Battle of Tripoli
22:40
Conspiracy? Jack Ruby
|
History Channel HD
20:00
Specials The Real Wolfman
21:50
MysteryQuest Alien Cover-Up
22:40
WWII: Lost Films Battle Stations
23:30
Battle 360 Call to Duty
|
3SAT
00:55
André Previn - Most mezi světy Dokument
01:45
Metropolis: Řím (1)
02:30
Metropolis: Kartágo (2)
03:15
Metropolis: Alexandria (3)
04:00
Metropolis: Atény (4)
|
PRO7
01:25
Pach krve Fantast. film USA/N 2003
02:50
Pach krve 2: Cesta nikam Fantast. film USA 2007
|
History Channel
00:20
Cities of the Underworld Katrina Underground
01:10
Ancient Discoveries Ancient New York
02:00
Specials 2 hrs The True Story of Troy
03:50
Battle of Tripoli
04:40
Conspiracy? Jack Ruby
|
History Channel HD
00:20
Pawn Stars Time Machines
00:45
Pawn Stars Brothels & Busses
01:10
Nostradamus Effect Son of Nostradamus
02:00
Specials The Real Wolfman
03:50
MysteryQuest Alien Cover-Up
04:40
How the Earth Was Made Great Lakes
|