3SAT
|
PRO7
|
History Channel
|
History Channel HD
|
06:00
Poklady světaDalší díl/opakování: 05.12.2021 v 19:40 (3SAT)
Dok. cyklus
06:45
Televizní přednášky: Barbara Sichtermann...
|
Jak jsem poznal vaši matkuDalší díl/opakování: 15.03.2024 v 12:40 (Prima Cool) 16.03.2024 v 01:35 (Prima Cool) 17.03.2024 v 01:45 (Prima Cool) 18.03.2024 v 02:35 (Prima Cool) 19.03.2024 v 00:20 (Prima Cool) 20.03.2024 v 00:40 (Prima Cool) 21.03.2024 v 00:35 (Prima Cool) 22.03.2024 v 01:25 (Prima Cool)
Zábavný seriál
06:00
Malcolm v nesnázích Zábavný seriál
06:55
Začátečníci Zábavný seriál
|
06:20
Cities of the Underworld Katrina Underground
07:10
Ancient Discoveries Ancient New York
|
05:30
Battle 360 Call to Duty
06:20
Pawn Stars Time Machines
06:45
Pawn Stars Brothels & Busses
07:10
Nostradamus Effect Son of Nostradamus
|
3SAT
09:15
Filozofické rozhovory
11:30
Svatopetrský chrám Dokument
|
PRO7
08:05
Budoucí německé modelky u Heidi Klumové
10:15
Stars, Lifestyle & More
11:10
Super drbna Romantický seriál
|
History Channel
08:00
Specials 2 hrs The True Story of Troy
09:50
Battle of Tripoli
10:40
Conspiracy? Jack Ruby
|
History Channel HD
08:00
Specials The Real Wolfman
09:50
MysteryQuest Alien Cover-Up
10:40
How the Earth Was Made Great Lakes
11:30
Battle 360 Call to Duty
|
|
3SAT
12:15
Eurovision Young Musician 2010 Hudební soutěž mladých umělců
12:45
Open Air ve Vídni Koncert
13:05
„Xiberger" - Vorarlberští ve Vídni Dokument
13:30
Indická ochutnávka Reportáž
14:00
Řeky požitků (6) Labe
14:30
Vítejte ve středověku Rothenburg ob der Tauber
14:45
Derrick - Povinnost volá Kresl. krimifilm N 2004,
|
PRO7
12:05
Řečtina Zábavný seriál
13:00
StarStruck Hudební film USA 2010,
14:30
Mýtus Dobr. film HG 2005,
|
History Channel
12:20
Cities of the Underworld Katrina Underground
13:10
Ancient Discoveries Ancient New York
14:00
Specials 2 hrs The True Story of Troy
15:50
Battle of Tripoli
|
History Channel HD
12:20
Pawn Stars Time Machines
12:45
Pawn Stars Brothels & Busses
13:10
Nostradamus Effect Son of Nostradamus
14:00
Specials The Real Wolfman
15:50
MysteryQuest Alien Cover-Up
|
3SAT
16:00
Boj proti rezistentním bakteriím Dokument
16:30
novinky Počítačový magazín
17:00
Amazonská opičí tlupa Dokument
17:30
Archa Noemova Magazín
18:00
Soudní zpravodajství
18:30
Židovské muzeum v Berlíně Dokument
19:10
Satirické zpravodajství
19:40
Poklady světaDalší díl/opakování: 05.12.2021 v 19:40 (3SAT)
Dok. cyklus
|
PRO7
16:35
Legend of the Seeker - Meč pravdy Fantast. seriál
Family GuyDalší díl/opakování: 17.06.2024 v 22:35 (Nova Fun) 18.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 19.06.2024 v 03:30 (Nova Fun) 20.06.2024 v 03:15 (Nova Fun) 21.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 22.06.2024 v 03:25 (Nova Fun) 23.06.2024 v 03:20 (Nova Fun) 24.06.2024 v 03:30 (Nova Fun)
Kresl. seriál
SimpsonoviDalší díl/opakování: 08.07.2024 v 18:20 (Prima Cool) 09.07.2024 v 00:10 (Prima Cool) 10.07.2024 v 00:05 (Prima Cool) 11.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 12.07.2024 v 00:25 (Prima Cool) 13.07.2024 v 00:50 (Prima Cool) 14.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 15.07.2024 v 00:50 (Prima Cool)
Kresl. seriál
19:10
TV totálně speciál - Oslo Show
|
History Channel
16:40
Conspiracy? Jack Ruby
18:20
Cities of the Underworld Katrina Underground
19:10
Ancient Discoveries Ancient New York
|
History Channel HD
16:40
How the Earth Was Made Great Lakes
17:30
Battle 360 Call to Duty
18:20
Pawn Stars Time Machines
18:45
Pawn Stars Brothels & Busses
19:10
Nostradamus Effect Son of Nostradamus
|
3SAT
20:15
Vrcholy satiry Zábavný pořad
21:00
U Krömerů Zábavná talk show
21:45
Přechody s fotografem A. Vogelem Dokument
22:35
Volejte policii 110 Krim. řada N
23:55
Polibek na dobrou noc Film USA 1993,
|
PRO7
20:15
WiXXer 2 Komedie N 2007,
22:15
Blade: Trinity Akční film USA 2004,
|
History Channel
20:00
Lost Worlds Lost Superpower of the Bible
20:55
How the Earth Was Made 2 Driest Place on Earth
21:50
Man Moment Machine Howard Hughes & the Spruce Goose
22:40
The Crusades: The Crescent & the Cross (3)
23:30
Monster Quest The Swamp Creature
|
History Channel HD
20:00
Nostradamus Effect The Third Antichrist
20:55
Cities of the Underworld 3 Hitler's Trenches: Belgium
21:50
Ax Men The Close Call
22:40
Mummy Forensics The Missing Body
23:30
Life After People The Bodies Left Behind
|
3SAT
01:20
Hello Austria, hello Vienna Magazín
01:50
Romeo a Julie Záznam opery Ch. Gounoda
|
PRO7
00:20
Zabijákem proti své vůli Akční film USA 2002,
01:50
Blade: Trinity Akční film USA 2004
03:40
Vole padni, seš mrtvej Drama USA 2002,
|
History Channel
00:20
Ax Men The Big Hit
01:10
Deep Sea Detectives Pharaoh's Lost Treasure
02:00
Lost Worlds Lost Superpower of the Bible
02:55
How the Earth Was Made 2 Driest Place on Earth
03:50
Man Moment Machine Howard Hughes & the Spruce Goose
04:40
The Crusades: The Crescent & the Cross (3)
|
History Channel HD
00:20
The Universe 3 Deadly Comets and Meteors
01:10
Ancient Discoveries 3 Ancient Tank Tech
02:00
Nostradamus Effect The Third Antichrist
02:55
Cities of the Underworld 3 Hitler's Trenches: Belgium
03:50
Ax Men The Close Call
04:40
Mummy Forensics The Missing Body
|