3SAT
|
PRO7
|
History Channel
|
History Channel HD
|
12:00
Djangova píseň Dokument
12:30
Neposedný biskup Desmond Tutus Dokument
14:15
Města a krajiny: Bremerhaven
15:00
Pilot bez bázně a hany Film N 1941,
|
13:00
To je můj život Magazín
14:00
Jsme rodina! Tak se žije v Německu Magazín
|
12:20
Human Weapon Cambodian Blood Sport
13:10
Ice Road Truckers Arctic Ice
14:00
How the Earth Was Made 2 The Alps
14:55
Evolve Speed
15:50
Dinosaur Secrets River of Death
|
12:20
Ancient Discoveries 3 Lost Science Of The Bible
13:10
The Universe 2 Dark Matter, Dark Energy
14:00
Extreme Trains Transcontinental
14:55
Life After People Roads to Nowhere
15:50
How the Earth Was Made 2 Driest Place on Earth
|
|
3SAT
16:25
Cesty Stockholmem Letní příběhy ze švédské metropole
17:10
Umění a veteš Rodinné poklady
17:40
Ztraceni ve Stalinově říši Odysea zavlečenců
18:30
Nano Svět budoucnosti
|
PRO7
16:00
Pracovní poradci Magazín
17:00
taff Informačně-zábavný magazín
SimpsonoviDalší díl/opakování: 08.07.2024 v 18:20 (Prima Cool) 09.07.2024 v 00:10 (Prima Cool) 10.07.2024 v 00:05 (Prima Cool) 11.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 12.07.2024 v 00:25 (Prima Cool) 13.07.2024 v 00:50 (Prima Cool) 14.07.2024 v 00:20 (Prima Cool) 15.07.2024 v 00:50 (Prima Cool)
Kresl. seriál
19:10
Galileo Vědecký magazín
|
History Channel
16:40
Prehistoric Mega Storms Volcanic Winter
17:30
The Universe Alien Faces
18:20
Human Weapon Cambodian Blood Sport
19:10
Ice Road Truckers Arctic Ice
|
History Channel HD
16:40
Surviving History (1)
17:30
Ice Road Truckers 3 Race to the Finish
18:20
Ancient Discoveries 3 Lost Science Of The Bible
19:10
The Universe 2 Dark Matter, Dark Energy
|
3SAT
20:15
Impérium virů (2) Dokument
21:00
Zahraniční žurnál extra
22:25
Miami Blues Film USA 1988,
23:55
Život ve vysokém lesku Krátký film
|
PRO7
20:15
Manchurianský kandidát Thriller USA 2004,
22:35
Hooligans Akční film USA 2005,
|
History Channel
20:00
The Crusades: The Crescent & the Cross (2)
21:50
The Universe Unexplained Mysteries
22:40
Extreme Trains Overnight Traveller
23:30
Deep Wreck Mysteries Death of a Battleship
|
History Channel HD
20:00
Human Weapon Eskrima Stickfighting
20:55
Lost Worlds Jekyll & Hyde
21:50
Tunnellers Sandhogs: 3745 Feet
22:40
Rome: Rise and Fall of an Empire The Puppet Master
23:30
Specials USS Constellation
|
3SAT
00:10
To nejdůležitější Krátký film
00:55
Alfons s mikrofonem (2) Zábavný pořad
01:25
Zázračný svět P. M. Krauseho (2) Kabaret
|
PRO7
00:45
Hooligans 2 Akční film USA 2009,
02:35
Neviditelné komando Akční film USA 1997,
04:20
Manchurianský kandidát Thriller USA 2004
|
History Channel
00:20
Mega Movers Sinking a Ship
01:10
Cities of the Underworld Under The Rock: San Francisco
02:00
The Crusades: The Crescent & the Cross (2)
03:50
The Universe Unexplained Mysteries
04:40
Extreme Trains Overnight Traveller
|
History Channel HD
01:10
Cities of the Underworld 2 Vietnam
02:00
Human Weapon Eskrima Stickfighting
02:55
Lost Worlds Jekyll & Hyde
03:50
Tunnellers Sandhogs: 3745 Feet
04:40
Rome: Rise and Fall of an Empire The Puppet Master
|