Duben
ohodnotit

Diskuze k filmu Co žere Gilberta Grapea?

 Počet příspěvků v diskusi: 2
 Přidat příspěvek do diskuze

mocca
mocca zprava

Napsat uživateli zprávu

21.7.2011
Tak u tohohle filmu mě fakt dostal Arnie… chodím hlídat   postiženou holčičku, takže mám srovnání se   skutečností a musim říct, že hned na začátku   příběhu jsem si řikala, že herec, co hraje Arniho musí   být buď opravdu postižený, nebo mít aspoň takového   sourozence na kterém mohl celý život vidět, jak se   chová… ale asi v půlce filmu mi najednou došlo, že je   to DiCaprio… byla sem v neskutečnym šoku a vlastně sem   v něm pořád… dokonalej víkon… naprosto povznesl   celej film o několik tříd výš… tleskám
Pacinka
Pacinka zprava

Napsat uživateli zprávu

5.9.2010
Myslím, že povedené obrázky ohledně tohoto filmutu   jsou, tak jsem jen přidám něco málo z mé hlavy.
DiCapria jsem si asi jako věšina lidí, zaškatulovala   jako Jacka z Titaniku a nikdy jsem ho moc nemusela.
Před pár dny jsem se viděla Počátek a ted tenhle   film a nutno říct, že mě jeho výkony (když bude
srovnávat jeho role: Letec, Titanik, Prokletý Osrov,   Co žere G. G., Počátek atd.) začínají fascinovat.
A vykreslí se mi obrázek VÝBORNÉHO herce od kterého   si myslím, nás má hodně co čekat.
Ale tohle byl   dle mě jeho nejlepší výkon a 18 letech? Klobouk   dolů...
Jinak celkový dojem z filmu je   rozpolecený. Přesto je film zajímavý a doporučuju   shlédnout.
  Přidat příspěvek do diskuze


Hodnocení:n12345678910

TV Program

ČT1 - Vražda v Mezopotámii (2001) [T...

16:15 - 17:55

75 minut již uběhlo
25 minut zbývá do konce

ČT2 - Zázračná planeta: Poslední ráj...

17:30 - 18:25

0 minut již uběhlo
55 minut zbývá do konce

NOVA - Dovolená za trest (2014)

17:00 - 19:30

30 minut již uběhlo
120 minut zbývá do konce

Prima - Obušku, z pytle ven! (1955)

17:10 - 18:52

20 minut již uběhlo
82 minut zbývá do konce

Český lev Oscar

Filmová databáze v číslech

Filmů: 190630
Osobností: 698022
Fotografií: 764553
Plakátů: 376975
Obsahů a biografií: 178410

Poslední komentáře

Red má práci (2000) [TV epizoda]

Red má práci
Zas dle mého spíš obyč.   díl, ale pár hlášek a   scének je slušných. Třeba   Red jak čeká na telefon z   budoucí práce, tam jsou   silný více >

Autor: FLA | Hodnocení: 6 / 10

Dlouhé horké léto (1985) [TV fil...

Dlouhé horké léto
Toto remake z roku 1985 se mi   líbilo více než původní   film z roku 1958.Film má   lépe a zajímavěji   propracovaný   scénář,herecké výkony více >

Autor: Pala

David Copperfield (1974) [TV min...

David Copperfield
Romány Charlese Dickense jsou   svým obsahem a atmosférou   velmi "anglické" a asi nikdo   je nedokáže pro film či   televizi lépe adaptovat, než více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 7 / 10

Alien Intruder (1993) [Video]

Alien Intruder
I na vysloveně béčkovou   záležitost určenou do   videodistibuce počátku   90.let, na kterou se dokážu   dívat s nostalgickou   shovívavostí, více >

Autor: klasifikátor | Hodnocení: 3 / 10

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Vicky Cristina Barcelona
Spíš holčičí filmeček s   lehkou španělskou   prázdninovou atmosférou. Ze   začátku poněkud bez   šťávy, od vstupu Penelope   Cruz se šťávou.

Autor: petrusmev | Hodnocení: 6 / 10