Počet zajímavostí k filmům: 18
Jeden z mnoha filmů ztracených při požáru ve filmových skladech Fox Film Corporation v roce 1937.
Den po premiéře filmu vyšel kritický článek Petra Svobody na Kinoboxu (hodnocení filmu 5%). Režisér filmu Artur Kaiser poté zveřejnil na svých sociálních sítích veřejný dopis autorovi recenze panu Svobodovi, ve kterém ho vybídl k "přátelskému posezení s tvůrci a herci filmu, aby jim vysvětlil jak a hlavně je naučil, jak svoji práci konečně vylepšit". S výpisem profesních praxí, nominací a ocenění následovali kameraman Marek Jícha, střihač Dušan Lajda, pan profesor střihové skladby Alois Fišárek a herci Jan Přeučil s Oldřichem Kaisrem, kteří by se takového setkání také rádi zúčastnili.
Jediná další externí recenze filmu vyšla týden po premiéře na MovieZone.cz, a to s hodnocením 10%. Tu ale žádné tvůrčí prohlášení neprovázelo a ke schůzce s Petrem Svobodou nejspíš nedošlo. Vzhledem k návštěvnosti kin (necelých 3600 diváků v Česku a méně než 300 diváků na Slovensku) a desítkám hodnocení na filmových databázích (ke konci r. 2022) nejspíš došli tvůrci k prozření a režisér Artur Kaiser svoje prohlášení odstranil.
Natáčení probíhalo převážně rezidenci Viktorka - hereckém muzeu, restauraci a hotelu s wellness v Ratibořicích, které režisér Tomáš Magnusek zakoupil a zrekonstruoval.
Natáčení probíhalo od listopadu roku 2018 do března roku 2019.
Rekvizita nosu Arnošta Goldflama, který ve snímku ztvárnil postavu Arnoštka s malým nosem je ve stálé expozici v Hereckém muzeu v Ratibořicích.
Film se točil převážně v Trubějově, části obce Kramolna u Náchoda.
Film byl natočen za 16 natáčecích dní.
Během natáčení bylo snězeno přes 6000 housek, převážně s párkem, jak řekl v reportáži režisér Tomáš Magnusek.
Celkový rozpočet filmu činil 173 milionů Kč.
Klobouk herečky Aleny Procházkové ze seriálu Ordinace v růžové zahradě je vystaven ve stálé expozici v Hereckém muzeu v Ratibořicích.
Film byl natočen na bezzrcadlovku Sony Alpha A6300 s objektivem Samyang f/1.8 50mm.
Celý film byl vyroben během necelých pěti dnů.
Zimní čepice z filmu Sněženky a machři po 25 letech je vystaven ve stálé expozici v Hereckém muzeu v Ratibořicích. Věnoval jí Michal Suchánek.
Scénář k filmu Špunti na vodě věnovala do Hereckého muzea v Ratibořicích herečka Tatiana Vilhelmová.
Hrací mobil z filmu Šťastná, se kterým telefonovala hlavní postava ztvárněná Andreou Daňkovou je ve stálé expozici v Hereckém muzeu v Ratibořicích.
Piano se zabudovanou televizí z filmu Tajemství hradu v Karpatech (1981) věnovala rodina Spáčilova do Hereckého muzea v Ratibořicích, kde je vystaveno ve stálé expozici.
Čepice z filmu Vesničko má, středisková je vystavena ve stálé expozici v Hereckém muzeu v Ratibořicích. Věnoval herec Oldřich Vlach.
Po patnácti letech bylo odvysíláno 600 epizod Všechnopárty s celkovou délkou 31200 minut.