Obsah filmu Kredenc
Rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia.
Zdroj: Markíza
oficiální text distributora
TIP: Nastavení pořadí obsazení si můžete nastavit
zde >>
Nejnovější komentáře k filmu
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 30.3.2025
In víno fantomas
V podstate je to pokračovanie Haló. Nepozeral som to so železnou pravidelnosťou ako predchodcu, ale z toho, čo som videl som mohol zhodnotiť, že už to akosi stratilo čaro a úplne mi to nesadlo. Bolo to akési iné. Ale nemožno opomenúť, že niečo sa tam mimoriadne vydarilo. Šuterstar dopadlo asi ešte lepšie ako originál a tú suťaž vystihli až moc verne. Totálny fenomén ale boli rozhodne Dajkešovci. Daj keš ovci, chápete? Toto bolo niečo tak famózne. "Kde si bol, môj kučeravý trótol?"
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 23.11.2016
Viděl jsem to na youtube a nic mi to neříká, je to vlastně něco jako TELE TELE, který dávají na Smíchově.
Hodnocení: 5 / 10
Přidáno: 28.1.2015
Kredenc aneb Trpké sklamanie
Od seriálu Kredenc som mal veľké očakávanie a ako veľmi som sa tešil tak som sa aj sklamal.Humor ma zabavil iba pár krát za diel(Výnimkou je len Silvestrovský diel) a niektoré parodie boli vyslovene trápne.Obrovská škoda.
Hodnocení: 1 / 10
Přidáno: 2.1.2015
Žasnem,ako niektorým ľuďom stačí k zábave tak málo
Nevidím na tejto sketch show nič vtipného. Nechápavo krútim hlavou, ako sa nad týmto nepodarkom môže niekto zabávať. Nepostrehol som tam ani náznak inteligentného humoru, ale len trápne scénky, z ktorých sa chytám za hlavu. Jedinú radosť z tohto nepodarku môžu mať protagonisti, ktorí dostávajú dobre zaplatené za podpriemernú prácu. Komerčné televízie nás kŕmia takýmito odvarmi zábavy a slovač im to "zožerie" aj s navijakom.
Reklama
10 filmů, které komentovali někteří uživatelé co tento film