Obsah filmu Sestra 2
1956 - Francie. Je zavražděn kněz. Šíří se zlo. Pokračování celosvětového hitu sleduje sestru Irenu, která se opět střetává s démonickou jeptiškou Valakem.
Vertical Entertainment
Související odkaz
TIP: Nastavení pořadí obsazení si můžete nastavit
zde >>
režie:
hraje:
scénář:
námět:
hudba:
kamera:
střih:

Distributor v ČR: |
Vertical Entertainment Česká republika |
|
|
Barevný: |
Ano |
|
|
Formát: |
širokoúhlý |
|
|
Jazyková verze: |
anglická |
|
|
Distribuční verze: |
s titulky |
|
|
Zvuk: |
5.1 |
|
|
Přístupno: |
od 15 let |
|
|
|
|
Zobrazit všechny herce a tvůrce filmu Sestra 2 >
Nejnovější komentáře k filmu
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 10.12.2024
The Nun 2
Jak byla jednička úplně boží, tak dvojka ztrácí. Ta "sestra v akci" která tam běhá s malou Farmigou to neskutečně kazí, nehodí se tam, nevěřím jí to. Když tohle pominu (jakkoliv mě to rozčilovalo) tak se to ale dá shlédnout. Situace si drží nějaký svůj standard, např. scéna s ministrantem, EPIC.
(doporučuji v původním znění)
Hodnocení: 8 / 10
Přidáno: 22.10.2023
Prvý film sa mi celkom páčil - a podstatne viac, než trebárs tretí The Conjuring - a jeho priame pokračovanie mu nerobí hanbu. Stále to má slušnú atmosféru, dobrý výber prostredí a kulís, viac-menej prijatelnú hereckú zostavu, dej sa snaží zamedziť zívaniu a podriemkávaniu ... a čo je najhlavnejšie, zlorečená Sestra Valak je naďalej patrične aktívna a hravá prostredníctvom svojich pekelných trikov, šalby, schovávačiek, i flambovania ... Potešil kozlík ako z Velkých Popovíc, a rovnako správne bolo situovanie príbehu do 50.rokov minulého storočia, pretože - čo si budeme nahovárať - nadprirodzené zlo démonického charakteru má väčší šmrnc v minulosti, kde vyznieva oveľa uveriteľnejšie a hmatateľnejšie, ako v dnešnom pretechnizovanom svete.