Film | Stanice | Datum | Čas | Poznámka |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 27.07.2024 | 20:10 | (9) |
Rubín má barvu krve (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 23.07.2024 | 13:25 | |
Rubín má barvu krve (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 21.07.2024 | 15:50 | |
Pohádka z šafránové louky (1980) [TV inscenace] | ČT1 | 21.07.2024 | 15:10 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 21.07.2024 | 13:15 | (8) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 20.07.2024 | 20:10 | (8) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 14.07.2024 | 14:00 | (7) |
Rána pod pás (1981) [TV inscenace] | ČT1 | 14.07.2024 | 06:25 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 13.07.2024 | 20:10 | (7) |
Lék pod kůži (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 13.07.2024 | 07:15 | |
Rána pod pás (1981) [TV inscenace] | ČT1 | 12.07.2024 | 14:00 | |
Podivná nevěsta (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 07.07.2024 | 13:05 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 07.07.2024 | 12:50 | (6) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 06.07.2024 | 20:10 | (6) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 29.06.2024 | 20:10 | (5) |
O chudém královstvíčku (1979) [TV inscenace] | ČT1 | 29.06.2024 | 13:50 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 23.06.2024 | 13:40 | (4) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 22.06.2024 | 20:10 | (4) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 16.06.2024 | 13:45 | (3) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 15.06.2024 | 20:10 | (3) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 09.06.2024 | 13:50 | (2) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 08.06.2024 | 20:10 | (2) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 02.06.2024 | 13:45 | (1) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 01.06.2024 | 20:10 | (1) |
Bankovní dům Daubner (1988) [TV inscenace] | CS Film | 23.05.2024 | 18:00 | |
Bankovní dům Daubner (1988) [TV inscenace] | CS Film | 21.05.2024 | 10:15 | |
Jestli jednou odejdu (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 16.05.2024 | 14:35 | |
Jestli jednou odejdu (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 12.05.2024 | 14:30 | |
Svůdnice na šest (1975) [TV inscenace] | ČT1 | 23.04.2024 | 09:50 | |
Jak vyženit z pekla štěstí (1997) [TV inscenace] | ČT1 | 21.04.2024 | 13:55 | |
Jak zničit vlastní mužstvo (1977) [TV inscenace] | ČT1 | 21.04.2024 | 07:15 | |
Jak zničit vlastní mužstvo (1977) [TV inscenace] | ČT1 | 20.04.2024 | 15:00 | |
Lék pod kůži (1988) [TV inscenace] | JOJ Family | 18.03.2024 | 21:30 | |
Lék pod kůži (1988) [TV inscenace] | JOJ Family | 16.03.2024 | 12:35 | |
Tenký led (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 09.03.2024 | 08:30 | |
O třech vandrovnících (1976) [TV inscenace] | ČT1 | 02.03.2024 | 07:45 | |
Bankovní dům Daubner (1988) [TV inscenace] | CS Film | 25.02.2024 | 10:15 | |
Bankovní dům Daubner (1988) [TV inscenace] | CS Film | 22.02.2024 | 18:00 | |
Až já budu velká (1981) [TV hra] | ČT1 | 11.02.2024 | 14:40 | |
Libeňský čaroděj (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 04.02.2024 | 06:25 | |
Libeňský čaroděj (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 03.02.2024 | 14:20 | |
Hamernická povídačka (1975) [TV inscenace] | ČT1 | 20.01.2024 | 08:10 | |
Sázka pro dva (1978) [TV inscenace] | ČT1 | 14.01.2024 | 15:00 | |
Past (2002) [TV inscenace] | JOJ Family | 07.01.2024 | 12:50 | |
Území strachu (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 06.01.2024 | 16:50 | |
Past (2002) [TV inscenace] | JOJ Family | 04.01.2024 | 20:20 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 18.12.2023 | 10:15 | (2/2) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 15.12.2023 | 18:00 | (2/2) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 08.12.2023 | 18:00 | (1/2) |
Hodina před ránem (1983) [TV hra] | CS Film | 08.12.2023 | 14:00 | |
Hodina před ránem (1983) [TV hra] | CS Film | 05.12.2023 | 16:00 | |
Pohádka o lidské duši (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 02.12.2023 | 13:05 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 22.11.2023 | 10:15 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 20.11.2023 | 14:00 | |
Láska jako trám (1967) [TV film] | ČT1 | 19.11.2023 | 15:05 | |
A máte nás holky v hrsti (1980) [TV hra] | ČT1 | 13.11.2023 | 15:20 | |
Lék pod kůži (1988) [TV inscenace] | CS Film | 09.11.2023 | 18:00 | |
Lék pod kůži (1988) [TV inscenace] | CS Film | 07.11.2023 | 10:15 | |
A na konci je začátek (1981) [TV inscenace] | CS Film | 06.11.2023 | 14:00 | |
A na konci je začátek (1981) [TV inscenace] | CS Film | 03.11.2023 | 16:00 | |
Nůž pro všechno (1974) [TV hra] | CS Film | 30.10.2023 | 14:00 | |
Nůž pro všechno (1974) [TV hra] | CS Film | 27.10.2023 | 18:00 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 27.10.2023 | 10:15 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 25.10.2023 | 18:00 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 23.10.2023 | 14:00 | (2/2) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 20.10.2023 | 18:00 | (2/2) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 16.10.2023 | 14:00 | (1/2) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 13.10.2023 | 18:00 | (1/2) |
Hodina před ránem (1983) [TV hra] | CS Film | 12.10.2023 | 14:00 | |
Hodina před ránem (1983) [TV hra] | CS Film | 10.10.2023 | 16:00 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 18.09.2023 | 14:00 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 17.09.2023 | 13:20 | (13) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 16.09.2023 | 20:10 | (13) |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 15.09.2023 | 18:00 | |
Čertova nevěsta (1975) [TV inscenace] | ČT1 | 10.09.2023 | 14:05 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 10.09.2023 | 13:35 | (12) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 09.09.2023 | 20:10 | (12) |
Lék pod kůži (1988) [TV inscenace] | CS Film | 07.09.2023 | 10:15 | |
Lék pod kůži (1988) [TV inscenace] | CS Film | 05.09.2023 | 18:00 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 03.09.2023 | 13:25 | (11) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 02.09.2023 | 20:10 | (11) |
Tenký led (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 29.08.2023 | 12:30 | |
A na konci je začátek (1981) [TV inscenace] | CS Film | 28.08.2023 | 10:15 | |
Hop dva tři Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna (1971) [TV divadelní představení] | ČT :D / ČT art | 27.08.2023 | 22:30 | |
Tenký led (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 27.08.2023 | 15:20 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 27.08.2023 | 12:55 | (10) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 26.08.2023 | 20:10 | (10) |
A na konci je začátek (1981) [TV inscenace] | CS Film | 25.08.2023 | 18:00 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 20.08.2023 | 14:05 | (9) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 19.08.2023 | 20:10 | (9) |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 18.08.2023 | 14:00 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 15.08.2023 | 18:00 | |
Hop dva tři Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna (1971) [TV divadelní představení] | ČT :D / ČT art | 13.08.2023 | 23:15 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 13.08.2023 | 13:25 | (8) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 12.08.2023 | 20:10 | (8) |
Jdi za štěstím (1981) [TV inscenace] | ČT1 | 08.08.2023 | 12:30 | |
Hop dva tři Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna (1971) [TV divadelní představení] | ČT :D / ČT art | 06.08.2023 | 22:35 | |
Jdi za štěstím (1981) [TV inscenace] | ČT1 | 06.08.2023 | 15:10 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 06.08.2023 | 13:35 | (7) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 05.08.2023 | 20:10 | (7) |
Podivná nevěsta (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 05.08.2023 | 07:10 | |
Cizí lidé (1983) [TV inscenace] | ČT1 | 01.08.2023 | 12:30 | |
A nebojíš se, princezničko? (1980) [TV inscenace] | ČT1 | 01.08.2023 | 09:00 | |
Cizí lidé (1983) [TV inscenace] | ČT1 | 30.07.2023 | 15:30 | |
Podivná nevěsta (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 30.07.2023 | 14:40 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 30.07.2023 | 13:30 | (6) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 29.07.2023 | 20:10 | (6) |
A nebojíš se, princezničko? (1980) [TV inscenace] | ČT1 | 29.07.2023 | 13:05 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 23.07.2023 | 13:35 | (5) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 22.07.2023 | 20:10 | (5) |
Pohádka z šafránové louky (1980) [TV inscenace] | ČT1 | 22.07.2023 | 14:30 | |
Aksál (1969) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 17.07.2023 | 22:30 | |
Nůž pro všechno (1974) [TV hra] | CS Film | 17.07.2023 | 14:00 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 16.07.2023 | 13:05 | (4) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 15.07.2023 | 20:10 | (4) |
Nůž pro všechno (1974) [TV hra] | CS Film | 14.07.2023 | 18:00 | |
Libeňský čaroděj (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 09.07.2023 | 14:45 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 09.07.2023 | 13:05 | (3) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 08.07.2023 | 20:10 | (3) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 02.07.2023 | 13:40 | (2) |
Noc na Karlštejně (1965) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 01.07.2023 | 20:15 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 01.07.2023 | 20:15 | (2) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 30.06.2023 | 14:00 | (2/2) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 27.06.2023 | 18:00 | (2/2) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 25.06.2023 | 13:40 | (1) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Seznam.cz TV | 24.06.2023 | 20:15 | (1) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 23.06.2023 | 14:00 | (1/2) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 20.06.2023 | 18:00 | (1/2) |
Hodina před ránem (1983) [TV hra] | CS Film | 12.06.2023 | 18:00 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 08.06.2023 | 10:15 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 06.06.2023 | 18:00 | |
Tažní ptáci (1983) [TV inscenace] | ČT1 | 04.06.2023 | 14:45 | |
Lék pod kůži (1988) [TV inscenace] | CS Film | 02.06.2023 | 18:00 | |
Lék pod kůži (1988) [TV inscenace] | CS Film | 31.05.2023 | 10:15 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 29.05.2023 | 14:00 | (2/2) |
Zlatý náhrdelník (1980) [TV inscenace] | ČT1 | 27.05.2023 | 14:05 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 26.05.2023 | 18:00 | (2/2) |
Nůž pro všechno (1974) [TV hra] | CS Film | 23.05.2023 | 10:15 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 22.05.2023 | 14:00 | (1/2) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 19.05.2023 | 18:00 | (1/2) |
A na konci je začátek (1981) [TV inscenace] | CS Film | 12.05.2023 | 10:15 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 11.05.2023 | 18:00 | |
A na konci je začátek (1981) [TV inscenace] | CS Film | 09.05.2023 | 16:00 | |
Hodina před ránem (1983) [TV hra] | CS Film | 25.04.2023 | 18:00 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 14.04.2023 | 10:15 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 12.04.2023 | 18:00 | |
Nůž pro všechno (1974) [TV hra] | CS Film | 30.03.2023 | 16:00 | |
Lék pod kůži (1988) [TV inscenace] | CS Film | 29.03.2023 | 10:15 | |
Nůž pro všechno (1974) [TV hra] | CS Film | 28.03.2023 | 10:15 | |
Lék pod kůži (1988) [TV inscenace] | CS Film | 27.03.2023 | 18:00 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 15.03.2023 | 10:15 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | CS Film | 13.03.2023 | 18:00 | |
Jak vyženit z pekla štěstí (1997) [TV inscenace] | ČT1 | 12.03.2023 | 13:05 | |
A na konci je začátek (1981) [TV inscenace] | CS Film | 09.03.2023 | 16:00 | |
A na konci je začátek (1981) [TV inscenace] | CS Film | 08.03.2023 | 10:15 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 18.02.2023 | 10:15 | (2/2) |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 16.02.2023 | 10:15 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 15.02.2023 | 18:00 | (2/2) |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | CS Film | 13.02.2023 | 18:00 | |
Hodina před ránem (1983) [TV hra] | CS Film | 13.02.2023 | 14:00 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | CS Film | 11.02.2023 | 10:15 | (1/2) |
A máte nás holky v hrsti (1980) [TV hra] | ČT1 | 09.01.2023 | 10:40 | |
Paní Liška (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 07.01.2023 | 14:20 | |
A máte nás holky v hrsti (1980) [TV hra] | ČT1 | 06.01.2023 | 16:05 | |
A zlehka zazvoní (1982) [TV inscenace] | ČT 3 | 23.12.2022 | 13:55 | |
Písničky pro pamětníky (1978) [TV pořad] | ČT 3 | 19.12.2022 | 17:00 | |
Písničky pro pamětníky (1978) [TV pořad] | ČT 3 | 18.12.2022 | 22:30 | |
A zlehka zazvoní (1982) [TV inscenace] | ČT 3 | 17.12.2022 | 13:20 | |
Láska jako trám (1967) [TV film] | ČT1 | 13.12.2022 | 12:30 | |
Láska jako trám (1967) [TV film] | ČT 3 | 12.12.2022 | 20:05 | |
Bezvousák a princezna Kamila (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 10.12.2022 | 14:15 | |
Konec semestru (1974) [TV inscenace] | ČT1 | 06.11.2022 | 06:25 | |
Konec semestru (1974) [TV inscenace] | ČT1 | 05.11.2022 | 15:25 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | ČT 3 | 04.11.2022 | 14:55 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | ČT1 | 30.10.2022 | 15:30 | |
Usmívat se, prosím (1991) [TV hra] | ČT1 | 29.10.2022 | 08:00 | |
Čertova nevěsta (1975) [TV inscenace] | ČT1 | 26.10.2022 | 12:30 | |
Moudrá sova (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 06.09.2022 | 14:40 | |
Konec agenta č. 312 (1974) [TV inscenace] | ČT 3 | 01.09.2022 | 14:40 | |
Moudrá sova (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 01.09.2022 | 14:20 | |
Zločin lorda Savila (1968) [TV inscenace] | ČT 3 | 31.08.2022 | 14:40 | |
Jak zničit vlastní mužstvo (1977) [TV inscenace] | ČT1 | 30.08.2022 | 23:15 | |
Jablko a jeho strom (1977) [TV inscenace] | ČT1 | 24.08.2022 | 13:45 | |
Pohádka z šafránové louky (1980) [TV inscenace] | ČT1 | 21.08.2022 | 14:15 | |
O mrtvých jen dobře (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 10.08.2022 | 14:50 | |
O mrtvých jen dobře (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 07.08.2022 | 21:35 | |
Rubín má barvu krve (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 03.08.2022 | 15:00 | |
Rubín má barvu krve (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 31.07.2022 | 21:55 | |
Paní Liška (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 30.07.2022 | 14:50 | |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT1 | 25.07.2022 | 12:30 | (7/7) |
Nám se to stát nemůže... (1986) [TV inscenace] | ČT 3 | 24.07.2022 | 09:00 | |
Hadač od Saidovy zahrady (1980) [TV hra] | ČT1 | 23.07.2022 | 07:45 | |
Podivná nevěsta (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 23.07.2022 | 06:55 | |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT1 | 22.07.2022 | 12:30 | (6/7) |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT1 | 21.07.2022 | 12:30 | (5/7) |
Území strachu (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 20.07.2022 | 15:10 | |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT1 | 20.07.2022 | 12:30 | (4/7) |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT1 | 19.07.2022 | 12:30 | (3/7) |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT1 | 18.07.2022 | 12:30 | (2/7) |
Území strachu (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 17.07.2022 | 21:35 | |
Podivná nevěsta (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 17.07.2022 | 14:40 | |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT1 | 15.07.2022 | 12:30 | (1/7) |
Noc na Karlštejně (1965) [TV inscenace] | ČT 3 | 08.07.2022 | 15:15 | |
Noc na Karlštejně (1965) [TV inscenace] | ČT 3 | 03.07.2022 | 09:00 | |
Pohádka o lidské duši (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 18.06.2022 | 13:05 | |
Libeňský čaroděj (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 04.06.2022 | 13:55 | |
Písničky pro pamětníky (1978) [TV pořad] | ČT 3 | 20.05.2022 | 14:45 | |
Měsíc s dýmkou (1967) [TV inscenace] | ČT 3 | 16.05.2022 | 08:50 | |
Měsíc s dýmkou (1967) [TV inscenace] | ČT1 | 10.05.2022 | 14:40 | |
Pilát Pontský onoho dne (1991) [TV inscenace] | ČT 3 | 15.04.2022 | 16:20 | |
Křídlovka pro Majoránka (1985) [TV film] | ČT 3 | 14.04.2022 | 16:30 | |
Hlas krve (1980) [TV inscenace] | ČT 3 | 13.04.2022 | 16:30 | |
Hlas krve (1980) [TV inscenace] | ČT1 | 08.04.2022 | 10:15 | |
Lék pod kůži (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 06.04.2022 | 16:10 | |
Kdo s koho (1990) [TV film] | ČT 3 | 04.04.2022 | 22:50 | |
Lék pod kůži (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 01.04.2022 | 10:00 | |
Kdo s koho (1990) [TV film] | ČT 3 | 30.03.2022 | 16:30 | |
Jdi za štěstím (1981) [TV inscenace] | ČT 3 | 25.03.2022 | 15:30 | |
A nebojíš se, princezničko? (1980) [TV inscenace] | ČT1 | 19.03.2022 | 13:05 | |
Hamernická povídačka (1975) [TV inscenace] | ČT1 | 19.03.2022 | 08:05 | |
Zločin pátera Amara (1968) [TV inscenace] | ČT 3 | 15.03.2022 | 22:55 | |
Bankovní dům Daubner (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 12.03.2022 | 15:50 | |
Nůž pro všechno (1974) [TV hra] | ČT1 | 11.03.2022 | 09:55 | |
Zločin pátera Amara (1968) [TV inscenace] | ČT 3 | 10.03.2022 | 08:50 | |
Nůž pro všechno (1974) [TV hra] | ČT1 | 07.03.2022 | 14:30 | |
Pohár za první poločas (1972) [TV inscenace] | ČT 3 | 03.03.2022 | 08:50 | |
Sázka pro dva (1978) [TV inscenace] | ČT1 | 25.02.2022 | 10:05 | |
Zaspala nevěsta (1984) [TV inscenace] | ČT1 | 11.02.2022 | 09:55 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | ČT 3 | 10.02.2022 | 08:55 | |
Zmizení herce Bendy (1979) [TV inscenace] | ČT 3 | 07.02.2022 | 23:10 | |
Medailónek (1981) [TV inscenace] | ČT 3 | 05.02.2022 | 09:25 | |
Zmizení herce Bendy (1979) [TV inscenace] | ČT 3 | 02.02.2022 | 08:55 | |
Jak zničit vlastní mužstvo (1977) [TV inscenace] | ČT1 | 22.01.2022 | 08:15 | |
Jak zničit vlastní mužstvo (1977) [TV inscenace] | ČT1 | 21.01.2022 | 16:15 | |
Bratr Žak (1972) [TV inscenace] | ČT 3 | 20.01.2022 | 23:00 | |
Rána pod pás (1981) [TV inscenace] | ČT 3 | 20.01.2022 | 08:55 | |
Bratr Žak (1972) [TV inscenace] | ČT 3 | 16.01.2022 | 09:25 | |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT 3 | 12.01.2022 | 23:20 | (7/7) |
Jeden den velkokněžny (1994) [TV inscenace] | ČT 3 | 12.01.2022 | 16:25 | |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT 3 | 11.01.2022 | 22:35 | (6/7) |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT 3 | 10.01.2022 | 22:45 | (5/7) |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT 3 | 10.01.2022 | 00:20 | (4/7) |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT 3 | 09.01.2022 | 09:25 | (7/7) |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT 3 | 08.01.2022 | 23:10 | (3/7) |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT 3 | 08.01.2022 | 09:25 | (6/7) |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT 3 | 07.01.2022 | 23:35 | (2/7) |
Vyloženě rodinná historie (1969) [TV inscenace] | CS Film | 07.01.2022 | 10:15 | |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT 3 | 07.01.2022 | 09:00 | (5/7) |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT 3 | 06.01.2022 | 23:30 | (1/7) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 06.01.2022 | 14:40 | (13) |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT 3 | 06.01.2022 | 09:05 | (4/7) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 05.01.2022 | 19:55 | (13) |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 05.01.2022 | 16:00 | |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT 3 | 05.01.2022 | 09:00 | (3/7) |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT 3 | 04.01.2022 | 09:00 | (2/7) |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 03.01.2022 | 14:00 | |
Eliška a její rod (1966) [TV seriál] | ČT 3 | 03.01.2022 | 09:00 | (1/7) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 02.01.2022 | 14:40 | (12) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 01.01.2022 | 19:55 | (12) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 30.12.2021 | 14:40 | (11) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 29.12.2021 | 19:55 | (11) |
A zlehka zazvoní (1982) [TV inscenace] | ČT 3 | 26.12.2021 | 14:15 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 23.12.2021 | 14:40 | (10) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 22.12.2021 | 19:55 | (10) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 19.12.2021 | 14:40 | (9) |
Čertova nevěsta (1975) [TV inscenace] | ČT1 | 19.12.2021 | 14:00 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 18.12.2021 | 19:55 | (9) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 16.12.2021 | 14:40 | (8) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 15.12.2021 | 19:55 | (8) |
A máte nás holky v hrsti (1980) [TV hra] | ČT1 | 13.12.2021 | 13:20 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 12.12.2021 | 14:40 | (7) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 11.12.2021 | 19:55 | (7) |
Vyloženě rodinná historie (1969) [TV inscenace] | CS Film | 09.12.2021 | 18:00 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 09.12.2021 | 14:40 | (6) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 08.12.2021 | 19:55 | (6) |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 08.12.2021 | 16:00 | |
Talisman (1991) [TV inscenace] | ČT 3 | 06.12.2021 | 15:50 | |
Hop dva tři Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna (1971) [TV divadelní představení] | ČT 3 | 05.12.2021 | 21:00 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 05.12.2021 | 14:40 | (5) |
Konec semestru (1974) [TV inscenace] | ČT1 | 05.12.2021 | 06:25 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 04.12.2021 | 19:55 | (5) |
Konec semestru (1974) [TV inscenace] | ČT1 | 04.12.2021 | 16:00 | |
Pan Kobkán vdává dceru (1977) [TV film] | ČT 3 | 03.12.2021 | 09:05 | |
Královské řádění (1974) [TV inscenace] | ČT 3 | 02.12.2021 | 23:05 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 02.12.2021 | 14:40 | (4) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 01.12.2021 | 19:55 | (4) |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 01.12.2021 | 10:15 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 28.11.2021 | 14:40 | (3) |
Bezvousák a princezna Kamila (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 28.11.2021 | 14:00 | |
Parádní číslo (1977) [TV inscenace] | ČT1 | 28.11.2021 | 06:25 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 27.11.2021 | 19:55 | (3) |
Královské řádění (1974) [TV inscenace] | ČT 3 | 27.11.2021 | 09:25 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 25.11.2021 | 14:40 | (2) |
Parádní číslo (1977) [TV inscenace] | ČT1 | 25.11.2021 | 14:00 | |
Cizí lidé (1983) [TV inscenace] | ČT1 | 25.11.2021 | 09:55 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 24.11.2021 | 19:55 | (2) |
Cizí lidé (1983) [TV inscenace] | ČT1 | 21.11.2021 | 15:20 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 21.11.2021 | 14:40 | (1) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | Relax | 20.11.2021 | 19:55 | (1) |
Poslední koncert (1979) [TV inscenace] | ČT 3 | 20.11.2021 | 16:00 | |
Život a dílo skladatele Foltýna (1992) [TV hra] | ČT 3 | 19.11.2021 | 15:50 | |
O třech vandrovnících (1976) [TV inscenace] | ČT 3 | 15.11.2021 | 09:15 | |
O třech vandrovnících (1976) [TV inscenace] | ČT1 | 13.11.2021 | 07:20 | |
Vyloženě rodinná historie (1969) [TV inscenace] | CS Film | 08.11.2021 | 10:15 | |
Libeňský čaroděj (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 06.11.2021 | 14:55 | |
Karel Hynek Mácha (1982) [TV film] | ČT 3 | 05.11.2021 | 15:30 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 03.11.2021 | 16:00 | |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 01.11.2021 | 10:15 | |
Pohádka z šafránové louky (1980) [TV inscenace] | ČT1 | 30.10.2021 | 14:55 | |
Tažní ptáci (1983) [TV inscenace] | ČT1 | 26.10.2021 | 14:30 | |
Tažní ptáci (1983) [TV inscenace] | ČT1 | 24.10.2021 | 16:10 | |
Území strachu (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 18.10.2021 | 14:00 | |
Cyrano z Bergeracu (1971/1) [TV inscenace] | ČT 3 | 18.10.2021 | 10:25 | |
Láska jako trám (1967) [TV film] | ČT 3 | 18.10.2021 | 08:30 | |
Území strachu (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 17.10.2021 | 21:50 | |
Dvě z Paříže (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 09.10.2021 | 16:10 | |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 08.10.2021 | 10:15 | |
Fata morgana (1975) [TV inscenace] | ČT 3 | 08.10.2021 | 09:00 | |
Křídlovka pro Majoránka (1985) [TV film] | ČT 3 | 07.10.2021 | 16:05 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 06.10.2021 | 16:00 | |
Pohádka o lidské duši (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 03.10.2021 | 14:05 | |
Konec agenta č. 312 (1974) [TV inscenace] | ČT 3 | 29.09.2021 | 09:05 | |
Kníže Václav (1995) [TV inscenace] | ČT 3 | 28.09.2021 | 20:05 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | ČT 3 | 28.09.2021 | 15:20 | |
O mrtvých jen dobře (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 27.09.2021 | 14:40 | |
O mrtvých jen dobře (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 26.09.2021 | 21:45 | |
Dlouhý podzimní den (1971) [TV inscenace] | ČT 3 | 26.09.2021 | 09:25 | |
Paní Liška (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 25.09.2021 | 14:15 | |
Neviditelný (1965) [TV inscenace] | CS Film | 24.09.2021 | 16:00 | |
O chudém královstvíčku (1979) [TV inscenace] | ČT1 | 18.09.2021 | 14:10 | |
Vyloženě rodinná historie (1969) [TV inscenace] | CS Film | 17.09.2021 | 18:00 | |
Hop dva tři Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna (1971) [TV divadelní představení] | ČT 3 | 13.09.2021 | 14:20 | |
Hop dva tři Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna (1971) [TV divadelní představení] | ČT 3 | 12.09.2021 | 20:55 | |
Dlouhý podzimní den (1971) [TV inscenace] | CS Film | 09.09.2021 | 16:00 | |
Aksál (1969) [TV inscenace] | ČT 3 | 06.09.2021 | 09:40 | |
Jak se vám líbí? (1979) [TV pořad] | ČT 3 | 05.09.2021 | 15:40 | |
Lucerna (1967) [TV inscenace] | ČT 3 | 04.09.2021 | 22:35 | |
Zločin lorda Savila (1968) [TV inscenace] | ČT 3 | 31.08.2021 | 09:05 | |
O třech bratřích (1976) [TV inscenace] | ČT 3 | 30.08.2021 | 09:05 | |
Lucerna (1967) [TV inscenace] | ČT 3 | 29.08.2021 | 09:00 | |
O třech bratřích (1976) [TV inscenace] | ČT1 | 28.08.2021 | 06:00 | |
Medailónek (1981) [TV inscenace] | ČT 3 | 27.08.2021 | 16:10 | |
Svůdnice na šest (1975) [TV inscenace] | ČT1 | 25.08.2021 | 09:55 | |
Vyloženě rodinná historie (1969) [TV inscenace] | ČT 3 | 22.08.2021 | 09:00 | |
Tchyně (1969) [TV inscenace] | ČT 3 | 20.08.2021 | 22:55 | |
Dlouhý podzimní den (1971) [TV inscenace] | CS Film | 18.08.2021 | 18:00 | |
Tchyně (1969) [TV inscenace] | ČT 3 | 14.08.2021 | 09:00 | |
Neviditelný (1965) [TV inscenace] | CS Film | 12.08.2021 | 16:00 | |
Vyloženě rodinná historie (1969) [TV inscenace] | CS Film | 10.08.2021 | 16:00 | |
Ďábel ví hodně (1983) [TV inscenace] | ČT1 | 10.08.2021 | 13:20 | |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 09.08.2021 | 14:00 | |
Historie lodě Bečky (1976) [TV inscenace] | ČT 3 | 05.08.2021 | 22:50 | |
Když cirkus přezimoval (1978) [TV pořad] | ČT 3 | 05.08.2021 | 14:20 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 02.08.2021 | 16:00 | |
Historie lodě Bečky (1976) [TV inscenace] | ČT 3 | 30.07.2021 | 09:00 | |
Dlouhý podzimní den (1971) [TV inscenace] | CS Film | 27.07.2021 | 18:00 | |
Pánský večírek (1970) [TV divadelní představení] | ČT 3 | 19.07.2021 | 15:30 | |
Nezralé maliny (1980) [TV inscenace] | ČT 3 | 13.07.2021 | 15:35 | |
Výnosné místo (1972) [TV film] | ČT 3 | 09.07.2021 | 22:55 | |
Neviditelný (1965) [TV inscenace] | CS Film | 08.07.2021 | 16:00 | |
Setníkův štít (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 06.07.2021 | 23:10 | (2/2) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 06.07.2021 | 09:00 | (2/2) |
Setníkův štít (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 05.07.2021 | 23:20 | (1/2) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 05.07.2021 | 09:00 | (1/2) |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 04.07.2021 | 16:30 | (2/2) |
Výnosné místo (1972) [TV film] | ČT 3 | 04.07.2021 | 09:00 | |
Proces s vrahy Martynové (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 03.07.2021 | 16:35 | (1/2) |
Setníkův štít (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 01.07.2021 | 16:25 | (2/2) |
Setníkův štít (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 30.06.2021 | 16:15 | (1/2) |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 30.06.2021 | 14:00 | |
Stačí stisknout (1989) [TV inscenace] | ČT 3 | 28.06.2021 | 23:10 | |
Podnájem na Champs Ellysées (1990) [TV film] | ČT 3 | 26.06.2021 | 23:40 | |
Stačí stisknout (1989) [TV inscenace] | ČT 3 | 24.06.2021 | 09:05 | |
Vyloženě rodinná historie (1969) [TV inscenace] | CS Film | 23.06.2021 | 10:15 | |
Podnájem na Champs Ellysées (1990) [TV film] | ČT 3 | 23.06.2021 | 09:05 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 21.06.2021 | 16:00 | |
A nebojíš se, princezničko? (1980) [TV inscenace] | ČT1 | 20.06.2021 | 14:00 | |
A nebojíš se, princezničko? (1980) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 20.06.2021 | 14:00 | |
Křišťálová noc (1966) [TV inscenace] | ČT 3 | 19.06.2021 | 23:30 | |
Měsíc s dýmkou (1967) [TV inscenace] | ČT 3 | 14.06.2021 | 23:40 | |
Švédská zápalka (1982) [TV inscenace] | ČT 3 | 14.06.2021 | 01:45 | |
Švédská zápalka (1982) [TV inscenace] | ČT 3 | 13.06.2021 | 17:40 | |
Podivná nevěsta (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 13.06.2021 | 13:05 | |
Lesní panna (1973) [TV inscenace] | ČT 3 | 13.06.2021 | 01:05 | |
Lesní panna (1973) [TV inscenace] | ČT 3 | 12.06.2021 | 17:30 | |
Měsíc s dýmkou (1967) [TV inscenace] | ČT 3 | 12.06.2021 | 09:00 | |
Dlouhý podzimní den (1971) [TV inscenace] | CS Film | 10.06.2021 | 10:15 | |
Posel dobrých zpráv (1976) [TV hra] | ČT 3 | 09.06.2021 | 23:35 | |
Neviditelný (1965) [TV inscenace] | CS Film | 07.06.2021 | 14:00 | |
Jak vyženit z pekla štěstí (1997) [TV inscenace] | ČT1 | 06.06.2021 | 13:05 | |
Posel dobrých zpráv (1976) [TV hra] | ČT 3 | 04.06.2021 | 16:00 | |
Večeře ve studeném domě (1987) [TV inscenace] | ČT 3 | 31.05.2021 | 15:55 | |
Ubohý pan Kufalt (1981) [TV inscenace] | ČT 3 | 30.05.2021 | 02:00 | (2/2) |
Zlatý náhrdelník (1980) [TV inscenace] | ČT1 | 29.05.2021 | 13:05 | |
Ubohý pan Kufalt (1981) [TV inscenace] | ČT 3 | 29.05.2021 | 00:10 | (1/2) |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 28.05.2021 | 10:15 | |
Ohňostroj v Aspern (1987) [TV inscenace] | ČT 3 | 28.05.2021 | 01:55 | |
Zvláštní případ (1971) [TV inscenace] | ČT 3 | 28.05.2021 | 00:45 | |
Slečna se špatnou pověstí (1982) [TV inscenace] | ČT 3 | 27.05.2021 | 00:30 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 26.05.2021 | 14:00 | |
Vyloženě rodinná historie (1969) [TV inscenace] | CS Film | 26.05.2021 | 10:15 | |
Ubohý pan Kufalt (1981) [TV inscenace] | ČT 3 | 23.05.2021 | 16:00 | (2/2) |
Ubohý pan Kufalt (1981) [TV inscenace] | ČT 3 | 23.05.2021 | 14:20 | (1/2) |
Zvláštní případ (1971) [TV inscenace] | ČT 3 | 22.05.2021 | 09:00 | |
Ohňostroj v Aspern (1987) [TV inscenace] | ČT 3 | 21.05.2021 | 15:45 | |
Slečna se špatnou pověstí (1982) [TV inscenace] | ČT 3 | 20.05.2021 | 16:00 | |
Dlouhý podzimní den (1971) [TV inscenace] | CS Film | 14.05.2021 | 10:15 | |
Zůstanu s tebou! (1977) [TV film] | ČT 3 | 06.05.2021 | 00:05 | |
Neviditelný (1965) [TV inscenace] | CS Film | 04.05.2021 | 16:00 | |
Ženitba (1967) [TV inscenace] | ČT 3 | 02.05.2021 | 01:20 | |
Krejčí Šajtle Dobrodruh (1975) [TV inscenace] | ČT 3 | 01.05.2021 | 01:15 | |
Zůstanu s tebou! (1977) [TV film] | ČT 3 | 30.04.2021 | 09:00 | |
Krejčí Šajtle Dobrodruh (1975) [TV inscenace] | ČT 3 | 27.04.2021 | 09:30 | |
Ženitba (1967) [TV inscenace] | ČT 3 | 25.04.2021 | 09:00 | |
Až já budu velká (1981) [TV hra] | ČT 3 | 25.04.2021 | 00:25 | |
Vyloženě rodinná historie (1969) [TV inscenace] | CS Film | 22.04.2021 | 18:00 | |
Až já budu velká (1981) [TV hra] | ČT 3 | 19.04.2021 | 15:55 | |
Neviditelný (1965) [TV inscenace] | CS Film | 16.04.2021 | 14:00 | |
Hlas krve (1980) [TV inscenace] | ČT1 | 14.04.2021 | 09:50 | |
Hlas krve (1980) [TV inscenace] | ČT 3 | 10.04.2021 | 16:45 | |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 08.04.2021 | 10:15 | |
Dlouhý podzimní den (1971) [TV inscenace] | CS Film | 06.04.2021 | 14:00 | |
Lesní panna (1973) [TV inscenace] | ČT 3 | 02.04.2021 | 09:00 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 01.04.2021 | 16:00 | |
V hlavní roli obhájce (1982) [TV inscenace] | ČT1 | 28.03.2021 | 23:55 | |
V hlavní roli obhájce (1982) [TV inscenace] | ČT 3 | 23.03.2021 | 15:55 | |
Neviditelný (1965) [TV inscenace] | CS Film | 22.03.2021 | 14:00 | |
Jak zničit vlastní mužstvo (1977) [TV inscenace] | ČT 3 | 21.03.2021 | 09:00 | |
Dlouhý podzimní den (1971) [TV inscenace] | CS Film | 16.03.2021 | 10:15 | |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 14.03.2021 | 10:15 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 12.03.2021 | 16:00 | |
Vyloženě rodinná historie (1969) [TV inscenace] | CS Film | 10.03.2021 | 10:15 | |
Poslední dopis (1973) [TV inscenace] | ČT 3 | 10.03.2021 | 09:00 | |
Pánský večírek (1970) [TV divadelní představení] | ČT1 | 09.03.2021 | 00:10 | |
A máte nás holky v hrsti (1980) [TV hra] | ČT1 | 03.03.2021 | 09:45 | |
Hop dva tři Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna (1971) [TV divadelní představení] | ČT 3 | 01.03.2021 | 15:15 | |
Lakomec (1978) [TV inscenace] | ČT 3 | 28.02.2021 | 09:00 | |
A máte nás holky v hrsti (1980) [TV hra] | ČT 3 | 27.02.2021 | 17:00 | |
Krásná paní ševcová (1973) [TV hra] | ČT 3 | 26.02.2021 | 09:00 | |
Neviditelný (1965) [TV inscenace] | CS Film | 19.02.2021 | 14:00 | |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 18.02.2021 | 10:15 | |
Pozdní láska (1962) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 17.02.2021 | 21:35 | |
Jak se rozloučit s Odettkou (1984) [TV inscenace] | ČT 3 | 17.02.2021 | 15:25 | |
Vlčí halíř (1975) [TV inscenace] | CS Film | 15.02.2021 | 18:00 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 11.02.2021 | 16:00 | |
Typicky ženská reakce (1976) [TV inscenace] | ČT 3 | 10.02.2021 | 15:50 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | ČT 3 | 09.02.2021 | 09:00 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | ČT 3 | 09.02.2021 | 09:00 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | ČT 3 | 09.02.2021 | 09:00 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | ČT 3 | 09.02.2021 | 09:00 | |
Poslední zkouška (1977) [TV inscenace] | ČT 3 | 09.02.2021 | 09:00 | |
Mapa zámořských objevů (1978) [TV inscenace] | CS Film | 08.02.2021 | 18:00 | |
Vyloženě rodinná historie (1969) [TV inscenace] | CS Film | 06.02.2021 | 10:15 | |
Dlouhý podzimní den (1971) [TV inscenace] | CS Film | 05.02.2021 | 10:15 | |
Rubín má barvu krve (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 04.02.2021 | 10:15 | |
Vyloženě rodinná historie (1969) [TV inscenace] | CS Film | 03.02.2021 | 18:00 | |
Škola hrou (1982) [TV inscenace] | ČT 3 | 03.02.2021 | 15:35 | |
Španělé v Praze (1987) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 31.01.2021 | 21:40 | |
Rubín má barvu krve (1989) [TV inscenace] | ČT1 | 31.01.2021 | 16:10 | |
Moudrá sova (1988) [TV inscenace] | ČT 3 | 29.01.2021 | 16:10 | |
Opožděná vražda (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 27.01.2021 | 14:00 | |
Opožděná vražda (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 24.01.2021 | 16:25 | |
Láska jako trám (1967) [TV film] | ČT2 | 17.01.2021 | 22:00 | |
Kníže Václav (1995) [TV inscenace] | ČT2 | 11.01.2021 | 21:39 | |
Tenký led (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 11.01.2021 | 14:00 | |
Tenký led (1985) [TV inscenace] | ČT1 | 10.01.2021 | 17:00 | |
Bezvousák a princezna Kamila (1994) [TV inscenace] | ČT1 | 10.01.2021 | 14:45 | |
Neviditelný (1965) [TV inscenace] | CS Film | 08.01.2021 | 16:00 | |
Dlouhý podzimní den (1971) [TV inscenace] | CS Film | 05.01.2021 | 14:00 | |
Podivná nevěsta (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 29.12.2020 | 06:15 | |
Jablko a jeho strom (1977) [TV inscenace] | ČT 3 | 28.12.2020 | 09:45 | |
A zlehka zazvoní (1982) [TV inscenace] | ČT 3 | 24.12.2020 | 13:00 | |
Podivná nevěsta (1987) [TV inscenace] | ČT1 | 23.12.2020 | 12:30 | |
Darounická poudačka (1964) [TV inscenace] | ČT 3 | 21.12.2020 | 09:55 | |
Tažní ptáci (1983) [TV inscenace] | ČT 3 | 19.12.2020 | 13:40 | |
Darounická poudačka (1964) [TV inscenace] | ČT1 | 19.12.2020 | 07:45 | |
Tažní ptáci (1983) [TV inscenace] | ČT 3 | 18.12.2020 | 20:05 | |
Neviditelný (1965) [TV inscenace] | CS Film | 17.12.2020 | 12:00 | |
Případ Platfus (1985) [TV film] | ČT1 | 16.12.2020 | 14:20 | |
Neviditelný (1965) [TV inscenace] | CS Film | 14.12.2020 | 18:00 | |
Kdo s koho (1990) [TV film] | ČT 3 | 11.12.2020 | 16:15 | |
Dlouhý podzimní den (1971) [TV inscenace] | CS Film | 05.12.2020 | 10:15 | |
Dlouhý podzimní den (1971) [TV inscenace] | CS Film | 02.12.2020 | 18:00 | |
Parádní číslo (1977) [TV inscenace] | ČT1 | 25.11.2020 | 10:35 | |
Parádní číslo (1977) [TV inscenace] | ČT 3 | 21.11.2020 | 15:55 | |
Nám se to stát nemůže... (1986) [TV inscenace] | ČT1 | 19.11.2020 | 23:55 | |
Nám se to stát nemůže... (1986) [TV inscenace] | ČT 3 | 18.11.2020 | 15:55 | |
Čertova nevěsta (1975) [TV inscenace] | ČT1 | 28.10.2020 | 07:15 | |
Lesní panna (1973) [TV inscenace] | ČT1 | 28.10.2020 | 06:00 | |
Medailónek (1981) [TV inscenace] | ČT 3 | 26.10.2020 | 12:30 | |
Čertova nevěsta (1975) [TV inscenace] | ČT1 | 24.10.2020 | 13:05 | |
Pan Kobkán vdává dceru (1977) [TV film] | ČT 3 | 21.10.2020 | 09:00 | |
Konec agenta č. 312 (1974) [TV inscenace] | ČT 3 | 19.10.2020 | 09:40 | |
Pohádka z šafránové louky (1980) [TV inscenace] | ČT1 | 18.10.2020 | 14:00 | |
Pohádka z šafránové louky (1980) [TV inscenace] | ČT :D / ČT art | 18.10.2020 | 14:00 | |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | JOJ Family | 17.10.2020 | 12:35 | (11, 12, 13) |
Vandrovník - 1899 (1985) [TV epizoda] | JOJ Family | 16.10.2020 | 20:20 | (13) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | JOJ Family | 14.10.2020 | 20:20 | (11, 12) |
Synové a dcery Jakuba Skláře (1985) [TV seriál] | JOJ Family | 10.10.2020 | 13:55 | (9, 10) |
Libeňský čaroděj (1988) [TV inscenace] | ČT1 | 10.10.2020 | 13:50 | |