Film | Stanice | Datum | Čas | Poznámka |
O věcech nadpřirozených (1958) | CS Film | 29.07.2024 | 12:00 | |
Maratón (1968) | CS Film | 23.07.2024 | 12:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 21.07.2024 | 12:00 | |
Proti všem (1956) | CS Film | 20.07.2024 | 14:00 | |
Zámek pro Barborku (1962) | CS Film | 18.07.2024 | 18:00 | |
Smyk (1960) | CS Film | 17.07.2024 | 22:00 | |
Nejlepší člověk (1954) | CS Film | 14.07.2024 | 12:00 | |
Jan Žižka (1955) | CS Film | 13.07.2024 | 14:00 | |
Jan Hus (1954) | CS Film | 06.07.2024 | 14:00 | |
Štěňata (1957) | CS Film | 06.07.2024 | 10:15 | |
Probuzení (1959) | CS Film | 04.07.2024 | 12:00 | |
Dravci (1948) | CS Film | 01.07.2024 | 18:00 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | JOJ Family | 29.06.2024 | 14:25 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | JOJ Family | 27.06.2024 | 22:50 | |
Vlčí jáma (1957) | CS Film | 27.06.2024 | 12:00 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | JOJ Family | 25.06.2024 | 20:20 | |
Slaměný klobouk (1971) | CS Film | 21.06.2024 | 22:00 | |
Romeo, Julie a tma (1959) | CS Film | 21.06.2024 | 16:00 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | CS Film | 19.06.2024 | 20:00 | |
Labyrint srdce (1961) | CS Film | 13.06.2024 | 18:00 | |
105% alibi (1959) | CS Film | 12.06.2024 | 22:00 | |
Nad námi svítá (1952) | CS Film | 11.06.2024 | 12:00 | |
105% alibi (1959) | Seznam.cz TV | 08.06.2024 | 11:50 | |
Stříbrný vítr (1954) | CS Film | 07.06.2024 | 16:00 | |
105% alibi (1959) | Seznam.cz TV | 05.06.2024 | 21:30 | |
105% alibi (1959) | Seznam.cz TV | 04.06.2024 | 20:10 | |
Vlčí jáma (1957) | CS Film | 02.06.2024 | 18:00 | |
Romeo, Julie a tma (1959) | CS Film | 29.05.2024 | 22:00 | |
Slaměný klobouk (1971) | Film+ | 26.05.2024 | 11:10 | |
Nad námi svítá (1952) | CS Film | 23.05.2024 | 16:00 | |
Labyrint srdce (1961) | CS Film | 23.05.2024 | 10:15 | |
Hrátky s čertem (1956) | CS Film | 20.05.2024 | 12:00 | |
Poslední mohykán (1947) | ČT1 | 19.05.2024 | 06:55 | |
Poslední mohykán (1947) | ČT1 | 18.05.2024 | 14:45 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | CS Film | 11.05.2024 | 14:00 | |
Poslušně hlásím (1957) | ČT1 | 08.05.2024 | 13:45 | |
Vlčí jáma (1957) | CS Film | 04.05.2024 | 14:00 | |
Stříbrný vítr (1954) | CS Film | 01.05.2024 | 20:00 | |
Hry lásky šálivé (1971) | CS Film | 01.05.2024 | 16:00 | |
Romance pro křídlovku (1966) | CS Film | 01.05.2024 | 14:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima MAX | 01.05.2024 | 12:50 | |
Třináctá komnata (1968) | Filmbox | 30.04.2024 | 03:05 | |
Poslední mohykán (1947) | CS Film | 28.04.2024 | 22:15 | |
105% alibi (1959) | CS Film | 28.04.2024 | 18:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima MAX | 28.04.2024 | 09:10 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima | 27.04.2024 | 16:35 | |
Třináctá komnata (1968) | Filmbox | 26.04.2024 | 08:00 | |
Třináctá komnata (1968) | Filmbox | 15.04.2024 | 05:40 | |
Třináctá komnata (1968) | Filmbox | 11.04.2024 | 09:10 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | CS Film | 10.04.2024 | 22:00 | |
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949) | Prima MAX | 10.04.2024 | 11:35 | |
Nad námi svítá (1952) | CS Film | 09.04.2024 | 14:00 | |
Labyrint srdce (1961) | CS Film | 08.04.2024 | 18:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | CS Film | 07.04.2024 | 12:00 | |
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949) | Prima MAX | 07.04.2024 | 08:15 | |
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949) | Prima | 06.04.2024 | 16:05 | |
Romeo, Julie a tma (1959) | CS Film | 06.04.2024 | 14:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | Nova Cinema | 02.04.2024 | 14:25 | |
Hrátky s čertem (1956) | NOVA | 01.04.2024 | 12:55 | |
Zlatá reneta (1965) | CS Film | 30.03.2024 | 18:00 | |
105% alibi (1959) | CS Film | 30.03.2024 | 14:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | NOVA | 29.03.2024 | 16:40 | |
Třináctá komnata (1968) | Filmbox | 29.03.2024 | 09:00 | |
Třináctá komnata (1968) | Filmbox | 26.03.2024 | 07:35 | |
Stříbrný vítr (1954) | CS Film | 24.03.2024 | 18:00 | |
Poslední mohykán (1947) | CS Film | 24.03.2024 | 12:00 | |
Obchod na korze (1965) | CS Film | 21.03.2024 | 21:40 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | CS Film | 17.03.2024 | 12:00 | |
Vyšší princip (1960) | ČT1 | 17.03.2024 | 06:45 | |
Vyšší princip (1960) | ČT1 | 16.03.2024 | 14:35 | |
Třináctá komnata (1968) | Filmbox | 10.03.2024 | 03:25 | |
Slaměný klobouk (1971) | Film+ | 09.03.2024 | 12:55 | |
Třináctá komnata (1968) | Filmbox | 08.03.2024 | 03:10 | |
Labyrint srdce (1961) | CS Film | 26.02.2024 | 18:00 | |
Romeo, Julie a tma (1959) | CS Film | 25.02.2024 | 18:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | CS Film | 24.02.2024 | 14:00 | |
105% alibi (1959) | CS Film | 21.02.2024 | 20:00 | |
Nad námi svítá (1952) | CS Film | 20.02.2024 | 16:00 | |
Třináctá komnata (1968) | Filmbox | 20.02.2024 | 12:35 | |
Maratón (1968) | CS Film | 16.02.2024 | 16:00 | |
Třináctá komnata (1968) | Filmbox | 16.02.2024 | 14:55 | |
Vlčí jáma (1957) | CS Film | 14.02.2024 | 22:00 | |
Slaměný klobouk (1971) | CS Film | 13.02.2024 | 22:00 | |
Poslední mohykán (1947) | CS Film | 09.02.2024 | 22:00 | |
Stříbrný vítr (1954) | CS Film | 05.02.2024 | 12:00 | |
Labyrint srdce (1961) | CS Film | 29.01.2024 | 18:00 | |
Kladivo na čarodějnice (1969) | CS Film | 28.01.2024 | 20:00 | |
Nad námi svítá (1952) | CS Film | 25.01.2024 | 16:00 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | CS Film | 24.01.2024 | 20:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | CS Film | 22.01.2024 | 12:00 | |
Obchod na korze (1965) | Film+ | 21.01.2024 | 12:35 | |
Vlčí jáma (1957) | CS Film | 14.01.2024 | 18:00 | |
Stříbrný vítr (1954) | CS Film | 06.01.2024 | 14:00 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | CS Film | 04.01.2024 | 20:00 | |
Romeo, Julie a tma (1959) | CS Film | 03.01.2024 | 22:00 | |
Poslední mohykán (1947) | CS Film | 03.01.2024 | 20:00 | |
Poslušně hlásím (1957) | CS Film | 31.12.2023 | 12:00 | |
Poslušně hlásím (1957) | ČT1 | 30.12.2023 | 10:25 | |
Poslušně hlásím (1957) | ČT1 | 29.12.2023 | 21:50 | |
Bílá tma (1948) | CS Film | 29.12.2023 | 14:00 | |
Noční host (1961) | CS Film | 29.12.2023 | 10:15 | |
Romance pro křídlovku (1966) | CS Film | 23.12.2023 | 18:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 22.12.2023 | 22:00 | |
Padělek (1957) | CS Film | 20.12.2023 | 22:00 | |
Třináctá komnata (1968) | Filmbox | 19.12.2023 | 08:05 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 17.12.2023 | 06:25 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 16.12.2023 | 15:45 | |
Bílá tma (1948) | CS Film | 04.12.2023 | 16:00 | |
Poslušně hlásím (1957) | CS Film | 01.12.2023 | 22:00 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 27.11.2023 | 16:00 | |
Hry lásky šálivé (1971) | CS Film | 25.11.2023 | 12:00 | |
Obchod na korze (1965) | CS Film | 21.11.2023 | 21:30 | |
Padělek (1957) | CS Film | 19.11.2023 | 18:00 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | Prima MAX | 18.11.2023 | 08:20 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | Prima | 18.11.2023 | 01:15 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | Prima | 17.11.2023 | 15:30 | |
Noční host (1961) | CS Film | 12.11.2023 | 18:00 | |
Kam slunce nechodí (1971) [TV film] | ČT1 | 12.11.2023 | 15:10 | |
Bílá tma (1948) | CS Film | 11.11.2023 | 14:00 | |
Mladá léta (1952) | CS Film | 07.11.2023 | 12:00 | |
Slaměný klobouk (1971) | CS Film | 06.11.2023 | 20:00 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 30.10.2023 | 16:00 | |
105% alibi (1959) | ČT1 | 29.10.2023 | 23:15 | |
Zlatá reneta (1965) | CS Film | 28.10.2023 | 18:00 | |
Poslušně hlásím (1957) | CS Film | 28.10.2023 | 14:00 | |
Padělek (1957) | CS Film | 13.10.2023 | 16:00 | |
Maratón (1968) | CS Film | 13.10.2023 | 12:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 11.10.2023 | 20:00 | |
Bílá tma (1948) | CS Film | 04.10.2023 | 22:00 | |
Noční host (1961) | CS Film | 04.10.2023 | 18:00 | |
Mladá léta (1952) | CS Film | 02.10.2023 | 16:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | ČT1 | 28.09.2023 | 10:50 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 22.09.2023 | 12:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 17.09.2023 | 18:00 | |
Romance pro křídlovku (1966) | CS Film | 17.09.2023 | 16:00 | |
Poslušně hlásím (1957) | CS Film | 13.09.2023 | 20:00 | |
Padělek (1957) | CS Film | 11.09.2023 | 18:00 | |
Noční host (1961) | CS Film | 05.09.2023 | 16:00 | |
Slaměný klobouk (1971) | Film+ | 03.09.2023 | 14:20 | |
Vlčie diery (1948) | Jednotka | 30.08.2023 | 02:35 | |
Kladivo na čarodějnice (1969) | CS Film | 29.08.2023 | 20:00 | |
Vlčie diery (1948) | Jednotka | 29.08.2023 | 15:10 | |
Mladá léta (1952) | CS Film | 24.08.2023 | 16:00 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 18.08.2023 | 16:00 | |
Padělek (1957) | CS Film | 13.08.2023 | 22:00 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | CS Film | 12.08.2023 | 22:00 | |
Slaměný klobouk (1971) | Film+ | 12.08.2023 | 12:50 | |
Třináctá komnata (1968) | Filmbox | 10.08.2023 | 11:55 | |
Bílá tma (1948) | CS Film | 03.08.2023 | 12:00 | |
Poslušně hlásím (1957) | CS Film | 30.07.2023 | 20:00 | |
Noční host (1961) | CS Film | 28.07.2023 | 16:00 | |
Mladá léta (1952) | CS Film | 27.07.2023 | 12:00 | |
Hry lásky šálivé (1971) | CS Film | 22.07.2023 | 12:00 | |
Posel úsvitu (1950) | CS Film | 17.07.2023 | 16:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 07.07.2023 | 22:00 | |
Poslední mohykán (1947) | Nova Cinema | 06.07.2023 | 09:50 | |
Poslední mohykán (1947) | NOVA | 06.07.2023 | 00:50 | |
Poslední mohykán (1947) | NOVA | 05.07.2023 | 11:00 | |
Morálka paní Dulské (1958) | ČT1 | 02.07.2023 | 15:15 | |
Návrat domů (1948) | CS Film | 29.06.2023 | 12:00 | |
Zlatá reneta (1965) | CS Film | 27.06.2023 | 22:00 | |
Slaměný klobouk (1971) | CS Film | 26.06.2023 | 20:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | CS Film | 26.06.2023 | 12:00 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | Filmbox | 23.06.2023 | 08:00 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | Filmbox | 18.06.2023 | 18:00 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | CS Film | 11.06.2023 | 18:00 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | Filmbox | 08.06.2023 | 16:00 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | Filmbox | 05.06.2023 | 11:55 | |
Bylo to v máji (1950) | CS Film | 29.05.2023 | 18:00 | |
Maratón (1968) | CS Film | 29.05.2023 | 16:00 | |
Návrat domů (1948) | CS Film | 28.05.2023 | 18:00 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | CS Film | 24.05.2023 | 20:00 | |
Třináctá komnata (1968) | Filmbox | 24.05.2023 | 15:55 | |
Třináctá komnata (1968) | Filmbox | 22.05.2023 | 20:00 | |
DS-70 nevyjíždí (1951) | CS Film | 22.05.2023 | 18:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | Nova Cinema | 18.05.2023 | 12:40 | |
Hrátky s čertem (1956) | CS Film | 18.05.2023 | 12:00 | |
Obchod na korze (1965) | CS Film | 16.05.2023 | 21:40 | |
Hrátky s čertem (1956) | Nova Cinema | 16.05.2023 | 14:55 | |
Vyšší princip (1960) | ČT :D / ČT art | 14.05.2023 | 20:20 | |
Hrátky s čertem (1956) | NOVA | 14.05.2023 | 17:50 | |
Romance pro křídlovku (1966) | CS Film | 09.05.2023 | 20:00 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | Filmbox | 09.05.2023 | 07:35 | |
Obchod na korze (1965) | Jednotka | 09.05.2023 | 01:50 | |
Obchod na korze (1965) | Jednotka | 08.05.2023 | 16:55 | |
Návrat domů (1948) | CS Film | 08.05.2023 | 12:00 | |
Poslední mohykán (1947) | ČT1 | 07.05.2023 | 14:30 | |
Kam slunce nechodí (1971) [TV film] | ČT1 | 29.04.2023 | 12:20 | |
Bylo to v máji (1950) | CS Film | 25.04.2023 | 10:15 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | CS Film | 21.04.2023 | 22:00 | |
DS-70 nevyjíždí (1951) | CS Film | 17.04.2023 | 14:00 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | ČT1 | 16.04.2023 | 22:05 | |
Hrátky s čertem (1956) | CS Film | 16.04.2023 | 12:00 | |
Obchod na korze (1965) | Film+ | 15.04.2023 | 14:25 | |
Poslušně hlásím (1957) | Seznam.cz TV | 11.04.2023 | 12:35 | |
Poslušně hlásím (1957) | Seznam.cz TV | 10.04.2023 | 22:10 | |
Poslušně hlásím (1957) | Seznam.cz TV | 08.04.2023 | 18:35 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | Seznam.cz TV | 08.04.2023 | 16:15 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | Seznam.cz TV | 05.04.2023 | 22:05 | |
105% alibi (1959) | Prima MAX | 05.04.2023 | 08:35 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | Seznam.cz TV | 04.04.2023 | 20:15 | |
Návrat domů (1948) | CS Film | 04.04.2023 | 16:00 | |
105% alibi (1959) | Prima MAX | 02.04.2023 | 08:20 | |
105% alibi (1959) | Prima | 01.04.2023 | 16:50 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | CS Film | 30.03.2023 | 20:00 | |
Bylo to v máji (1950) | CS Film | 21.03.2023 | 18:00 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | Filmbox | 17.03.2023 | 11:25 | |
DS-70 nevyjíždí (1951) | CS Film | 16.03.2023 | 10:15 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima MAX | 15.03.2023 | 10:10 | |
Kladivo na čarodějnice (1969) | CS Film | 12.03.2023 | 20:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima MAX | 12.03.2023 | 11:05 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | Filmbox | 11.03.2023 | 18:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima | 11.03.2023 | 16:35 | |
Návrat domů (1948) | CS Film | 08.03.2023 | 22:00 | |
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949) | Prima MAX | 08.03.2023 | 09:55 | |
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949) | Prima MAX | 05.03.2023 | 08:15 | |
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949) | Prima | 04.03.2023 | 16:05 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | CS Film | 04.03.2023 | 14:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | CS Film | 01.03.2023 | 16:00 | |
Polnočná omša (1962) | ČT :D / ČT art | 27.02.2023 | 22:20 | |
Vyšší princip (1960) | ČT :D / ČT art | 26.02.2023 | 20:20 | |
Bylo to v máji (1950) | CS Film | 22.02.2023 | 10:15 | |
Hry lásky šálivé (1971) | CS Film | 14.02.2023 | 20:00 | |
DS-70 nevyjíždí (1951) | CS Film | 14.02.2023 | 10:15 | |
Touha zvaná Anada (1969) | ČT :D / ČT art | 13.02.2023 | 22:55 | |
Obchod na korze (1965) | ČT :D / ČT art | 12.02.2023 | 20:15 | |
Romance pro křídlovku (1966) | ČT :D / ČT art | 15.01.2023 | 20:15 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | NOVA | 02.01.2023 | 03:45 | |
Hrátky s čertem (1956) | NOVA | 01.01.2023 | 14:45 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | NOVA | 01.01.2023 | 11:40 | |
Hrátky s čertem (1956) | NOVA | 31.12.2022 | 17:45 | |
Poslušně hlásím (1957) | ČT1 | 22.12.2022 | 16:20 | |
Poslušně hlásím (1957) | ČT1 | 20.12.2022 | 21:45 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | ČT1 | 28.11.2022 | 14:00 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | ČT1 | 27.11.2022 | 21:55 | |
105% alibi (1959) | Seznam.cz TV | 21.11.2022 | 11:50 | |
105% alibi (1959) | Seznam.cz TV | 20.11.2022 | 13:40 | |
Poslední mohykán (1947) | Nova Cinema | 19.11.2022 | 10:50 | |
Poslední mohykán (1947) | NOVA | 18.11.2022 | 01:50 | |
105% alibi (1959) | Seznam.cz TV | 17.11.2022 | 20:15 | |
Poslední mohykán (1947) | NOVA | 17.11.2022 | 09:45 | |
Zaostřit, prosím! (1956) | Seznam.cz TV | 06.10.2022 | 01:55 | |
Zaostřit, prosím! (1956) | Seznam.cz TV | 04.10.2022 | 12:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Nova Cinema | 03.10.2022 | 16:10 | |
Zaostřit, prosím! (1956) | Seznam.cz TV | 02.10.2022 | 13:55 | |
Kam slunce nechodí (1971) [TV film] | ČT1 | 02.10.2022 | 06:25 | |
Kam slunce nechodí (1971) [TV film] | ČT1 | 01.10.2022 | 15:15 | |
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949) | Prima | 28.09.2022 | 10:40 | |
Nejlepší člověk (1954) | Seznam.cz TV | 24.08.2022 | 12:30 | |
Nejlepší člověk (1954) | Seznam.cz TV | 23.08.2022 | 10:30 | |
Nejlepší člověk (1954) | Seznam.cz TV | 22.08.2022 | 20:15 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | Prima MAX | 09.07.2022 | 08:45 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | Prima | 06.07.2022 | 13:40 | |
Hrátky s čertem (1956) | Nova Cinema | 26.06.2022 | 10:30 | |
Hrátky s čertem (1956) | Nova Cinema | 25.06.2022 | 15:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | Nova Cinema | 24.06.2022 | 20:00 | |
Stříbrný vítr (1954) | ČT 3 | 10.05.2022 | 15:30 | |
Ďáblova past (1961) | ČT 3 | 10.05.2022 | 08:50 | |
Ďáblova past (1961) | ČT :D / ČT art | 08.05.2022 | 20:15 | |
Stříbrný vítr (1954) | ČT1 | 08.05.2022 | 06:25 | |
Stříbrný vítr (1954) | ČT1 | 07.05.2022 | 14:30 | |
Poslušně hlásím (1957) | Nova Cinema | 21.04.2022 | 16:55 | |
Poslušně hlásím (1957) | NOVA | 19.04.2022 | 01:05 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | Seznam.cz TV | 18.04.2022 | 22:30 | |
Poslušně hlásím (1957) | NOVA | 18.04.2022 | 16:55 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT 3 | 18.04.2022 | 15:50 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | Seznam.cz TV | 17.04.2022 | 10:55 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 17.04.2022 | 06:35 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | Seznam.cz TV | 15.04.2022 | 14:05 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 15.04.2022 | 08:45 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 15.04.2022 | 08:45 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 15.04.2022 | 08:45 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 15.04.2022 | 08:45 | |
Poslední mohykán (1947) | Prima MAX | 02.03.2022 | 08:20 | |
Poslední mohykán (1947) | Prima MAX | 27.02.2022 | 11:05 | |
Poslední mohykán (1947) | Prima | 26.02.2022 | 16:50 | |
105% alibi (1959) | ČT1 | 24.01.2022 | 14:15 | |
105% alibi (1959) | ČT1 | 23.01.2022 | 22:05 | |
Nejlepší člověk (1954) | CS Film | 10.01.2022 | 12:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 09.01.2022 | 18:00 | |
Kam slunce nechodí (1971) [TV film] | ČT1 | 04.01.2022 | 10:25 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | CS Film | 03.01.2022 | 20:00 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | Prima | 01.01.2022 | 14:40 | |
Poslušně hlásím (1957) | CS Film | 31.12.2021 | 20:00 | |
Poslušně hlásím (1957) | ČT1 | 31.12.2021 | 06:00 | |
Poslušně hlásím (1957) | ČT1 | 30.12.2021 | 21:45 | |
Kam slunce nechodí (1971) [TV film] | ČT 3 | 30.12.2021 | 20:05 | |
Bílá tma (1948) | CS Film | 30.12.2021 | 12:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | Seznam.cz TV | 30.12.2021 | 08:45 | |
Hrátky s čertem (1956) | Seznam.cz TV | 29.12.2021 | 14:40 | |
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949) | CS Film | 27.12.2021 | 12:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | Seznam.cz TV | 26.12.2021 | 10:50 | |
Nadlidé (1946) | CS Film | 14.12.2021 | 18:25 | |
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949) | Seznam.cz TV | 08.12.2021 | 22:10 | |
Pražské noci (1968) | CS Film | 07.12.2021 | 22:00 | |
Zaostřit, prosím! (1956) | CS Film | 06.12.2021 | 18:00 | |
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949) | Seznam.cz TV | 06.12.2021 | 12:45 | |
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949) | Seznam.cz TV | 05.12.2021 | 21:25 | |
Bílá tma (1948) | CS Film | 04.12.2021 | 14:00 | |
105% alibi (1959) | CS Film | 01.12.2021 | 20:00 | |
Poslušně hlásím (1957) | CS Film | 24.11.2021 | 20:00 | |
105% alibi (1959) | Prima MAX | 24.11.2021 | 11:35 | |
Obchod na korze (1965) | CS Film | 21.11.2021 | 14:00 | |
105% alibi (1959) | Prima MAX | 21.11.2021 | 10:55 | |
105% alibi (1959) | Prima | 20.11.2021 | 16:45 | |
Hry lásky šálivé (1971) | CS Film | 20.11.2021 | 12:00 | |
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949) | CS Film | 18.11.2021 | 12:00 | |
Obchod na korze (1965) | AMC | 13.11.2021 | 07:05 | |
Zaostřit, prosím! (1956) | CS Film | 10.11.2021 | 10:15 | |
Nadlidé (1946) | CS Film | 09.11.2021 | 16:20 | |
Místenka bez návratu (1964) | CS Film | 08.11.2021 | 14:00 | |
105% alibi (1959) | CS Film | 06.11.2021 | 14:00 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | ČT1 | 01.11.2021 | 14:00 | |
Obchod na korze (1965) | Jednotka | 31.10.2021 | 22:50 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | ČT1 | 31.10.2021 | 22:00 | |
Obchod na korze (1965) | Jednotka | 31.10.2021 | 15:40 | |
Poslední mohykán (1947) | Nova Cinema | 29.10.2021 | 13:50 | |
Poslední mohykán (1947) | NOVA | 28.10.2021 | 23:25 | |
Poslední mohykán (1947) | NOVA HD | 28.10.2021 | 23:25 | |
Poslední mohykán (1947) | NOVA | 28.10.2021 | 10:10 | |
Poslední mohykán (1947) | NOVA HD | 28.10.2021 | 10:10 | |
Zaostřit, prosím! (1956) | CS Film | 20.10.2021 | 10:15 | |
Kladivo na čarodějnice (1969) | CS Film | 19.10.2021 | 20:00 | |
Slaměný klobouk (1971) | CS Film | 15.10.2021 | 22:00 | |
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949) | CS Film | 14.10.2021 | 12:00 | |
Poslušně hlásím (1957) | CS Film | 13.10.2021 | 22:00 | |
Nadlidé (1946) | CS Film | 05.10.2021 | 16:00 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | CS Film | 23.09.2021 | 20:00 | |
105% alibi (1959) | CS Film | 22.09.2021 | 22:00 | |
Bílá tma (1948) | CS Film | 21.09.2021 | 12:00 | |
Vlčie diery (1948) | Jednotka | 19.09.2021 | 23:20 | |
Vlčie diery (1948) | Jednotka | 19.09.2021 | 15:40 | |
Zaostřit, prosím! (1956) | CS Film | 18.09.2021 | 14:00 | |
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949) | CS Film | 12.09.2021 | 22:00 | |
Sobota (1944) | Prima MAX | 08.09.2021 | 07:50 | |
Sobota (1944) | Prima MAX | 05.09.2021 | 15:40 | |
Poslušně hlásím (1957) | CS Film | 05.09.2021 | 12:00 | |
Sobota (1944) | Prima | 04.09.2021 | 16:50 | |
Nadlidé (1946) | CS Film | 01.09.2021 | 16:00 | |
Bílá tma (1948) | CS Film | 18.08.2021 | 22:00 | |
Zaostřit, prosím! (1956) | CS Film | 04.08.2021 | 22:00 | |
Nadlidé (1946) | CS Film | 29.07.2021 | 18:00 | |
Pražské noci (1968) | CS Film | 29.07.2021 | 16:00 | |
Slaměný klobouk (1971) | Seznam.cz TV | 28.07.2021 | 22:15 | |
Poslušně hlásím (1957) | CS Film | 28.07.2021 | 20:00 | |
Slaměný klobouk (1971) | Seznam.cz TV | 26.07.2021 | 13:35 | |
Slaměný klobouk (1971) | Seznam.cz TV | 25.07.2021 | 21:25 | |
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949) | CS Film | 25.07.2021 | 12:00 | |
Bílá tma (1948) | CS Film | 20.07.2021 | 14:00 | |
105% alibi (1959) | CS Film | 07.07.2021 | 20:00 | |
Hry lásky šálivé (1971) | CS Film | 06.07.2021 | 16:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima MAX | 06.07.2021 | 11:55 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima | 05.07.2021 | 23:55 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Prima | 05.07.2021 | 13:40 | |
Vlčí jáma (1957) | CS Film | 27.06.2021 | 18:00 | |
Slaměný klobouk (1971) | JOJ Family | 27.06.2021 | 14:55 | |
Slaměný klobouk (1971) | JOJ Family | 25.06.2021 | 20:20 | |
Muži bez křídel (1946) | CS Film | 25.06.2021 | 18:00 | |
Stříbrný vítr (1954) | CS Film | 23.06.2021 | 14:00 | |
Poslední mohykán (1947) | CS Film | 20.06.2021 | 22:00 | |
Proti všem (1956) | CS Film | 15.06.2021 | 16:00 | |
Sobota (1944) | CS Film | 12.06.2021 | 10:15 | |
Občan Brych (1958) | CS Film | 11.06.2021 | 14:00 | |
Romeo, Julie a tma (1959) | CS Film | 10.06.2021 | 16:00 | |
Zocelení (1950) | CS Film | 09.06.2021 | 16:00 | |
Jan Žižka (1955) | CS Film | 08.06.2021 | 16:00 | |
Jan Hus (1954) | CS Film | 01.06.2021 | 16:00 | |
Taková láska (1959) | CS Film | 01.06.2021 | 12:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | CS Film | 30.05.2021 | 12:00 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | CS Film | 29.05.2021 | 22:00 | |
Cesta hlubokým lesem (1963) | CS Film | 28.05.2021 | 14:00 | |
Místenka bez návratu (1964) | CS Film | 27.05.2021 | 18:00 | |
Děvčica z Beskyd (1944) | CS Film | 26.05.2021 | 18:00 | |
Kladivo na čarodějnice (1969) | CS Film | 25.05.2021 | 20:00 | |
Slaměný klobouk (1971) | CS Film | 24.05.2021 | 20:00 | |
Muži bez křídel (1946) | CS Film | 18.05.2021 | 12:00 | |
Proti všem (1956) | CS Film | 17.05.2021 | 16:00 | |
Poslední mohykán (1947) | ČT1 | 16.05.2021 | 06:40 | |
Poslední mohykán (1947) | ČT1 | 15.05.2021 | 14:55 | |
Vlčí jáma (1957) | CS Film | 13.05.2021 | 18:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | Prima MAX | 12.05.2021 | 13:30 | |
Sobota (1944) | CS Film | 12.05.2021 | 10:15 | |
Obchod na korze (1965) | CS Film | 11.05.2021 | 21:40 | |
Jan Žižka (1955) | CS Film | 10.05.2021 | 16:00 | |
Romeo, Julie a tma (1959) | CS Film | 09.05.2021 | 22:00 | |
Stříbrný vítr (1954) | CS Film | 09.05.2021 | 12:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | Prima MAX | 09.05.2021 | 11:25 | |
Vyšší princip (1960) | ČT1 | 09.05.2021 | 06:30 | |
Hrátky s čertem (1956) | Prima | 08.05.2021 | 16:05 | |
Vyšší princip (1960) | ČT1 | 08.05.2021 | 14:50 | |
Poslední mohykán (1947) | CS Film | 07.05.2021 | 22:00 | |
Zocelení (1950) | CS Film | 07.05.2021 | 18:00 | |
Jan Hus (1954) | CS Film | 03.05.2021 | 16:00 | |
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949) | ČT 3 | 02.05.2021 | 09:00 | |
Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (1949) | ČT 3 | 01.05.2021 | 20:05 | |
Občan Brych (1958) | CS Film | 30.04.2021 | 14:00 | |
Děvčica z Beskyd (1944) | CS Film | 29.04.2021 | 10:15 | |
Taková láska (1959) | CS Film | 27.04.2021 | 10:15 | |
Polnočná omša (1962) | ČT :D / ČT art | 26.04.2021 | 21:45 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 23.04.2021 | 22:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | CS Film | 14.04.2021 | 12:00 | |
Muži bez křídel (1946) | CS Film | 13.04.2021 | 18:00 | |
Cesta hlubokým lesem (1963) | CS Film | 13.04.2021 | 16:00 | |
Vlčí jáma (1957) | CS Film | 12.04.2021 | 18:00 | |
Sobota (1944) | CS Film | 11.04.2021 | 18:00 | |
Zocelení (1950) | CS Film | 08.04.2021 | 18:00 | |
Proti všem (1956) | CS Film | 07.04.2021 | 22:00 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | Prima MAX | 07.04.2021 | 14:15 | |
Poslušně hlásím (1957) | Prima MAX | 06.04.2021 | 16:10 | |
Poslušně hlásím (1957) | Prima | 06.04.2021 | 01:15 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | Prima | 05.04.2021 | 23:05 | |
Poslušně hlásím (1957) | Prima | 05.04.2021 | 16:05 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | Prima | 05.04.2021 | 13:50 | |
Romeo, Julie a tma (1959) | CS Film | 02.04.2021 | 16:00 | |
Stříbrný vítr (1954) | CS Film | 02.04.2021 | 12:00 | |
Jan Žižka (1955) | CS Film | 31.03.2021 | 22:00 | |
Místenka bez návratu (1964) | ČT :D / ČT art | 31.03.2021 | 21:35 | |
Občan Brych (1958) | CS Film | 26.03.2021 | 16:00 | |
Taková láska (1959) | CS Film | 25.03.2021 | 18:00 | |
Jan Hus (1954) | CS Film | 24.03.2021 | 22:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 20.03.2021 | 14:00 | |
Cesta hlubokým lesem (1963) | CS Film | 17.03.2021 | 12:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | CS Film | 15.03.2021 | 18:00 | |
Děvčica z Beskyd (1944) | CS Film | 10.03.2021 | 18:00 | |
Pražské noci (1968) | CS Film | 08.03.2021 | 14:00 | |
Muži bez křídel (1946) | CS Film | 05.03.2021 | 18:00 | |
Sobota (1944) | CS Film | 05.03.2021 | 16:00 | |
Vlčí jáma (1957) | CS Film | 03.03.2021 | 22:00 | |
Labyrint srdce (1961) | ČT :D / ČT art | 03.03.2021 | 21:40 | |
Poslední mohykán (1947) | CS Film | 03.03.2021 | 20:00 | |
Stříbrný vítr (1954) | CS Film | 01.03.2021 | 16:00 | |
Romeo, Julie a tma (1959) | CS Film | 28.02.2021 | 18:00 | |
Hry lásky šálivé (1971) | CS Film | 27.02.2021 | 12:00 | |
Taková láska (1959) | CS Film | 18.02.2021 | 12:00 | |
Proti všem (1956) | CS Film | 17.02.2021 | 12:00 | |
Zocelení (1950) | CS Film | 17.02.2021 | 10:15 | |
Občan Brych (1958) | CS Film | 16.02.2021 | 16:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | CS Film | 15.02.2021 | 12:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 12.02.2021 | 22:00 | |
Cesta hlubokým lesem (1963) | CS Film | 10.02.2021 | 16:00 | |
Jan Žižka (1955) | CS Film | 10.02.2021 | 12:00 | |
105% alibi (1959) | ČT1 | 08.02.2021 | 14:25 | |
105% alibi (1959) | ČT1 | 07.02.2021 | 21:55 | |
Jan Hus (1954) | CS Film | 03.02.2021 | 12:00 | |
Děvčica z Beskyd (1944) | CS Film | 01.02.2021 | 16:00 | |
Poslední mohykán (1947) | CS Film | 31.01.2021 | 12:00 | |
Stříbrný vítr (1954) | CS Film | 30.01.2021 | 14:00 | |
Happy End (1967) | CS Film | 28.01.2021 | 12:00 | |
Vlčí jáma (1957) | CS Film | 28.01.2021 | 10:15 | |
Sobota (1944) | CS Film | 27.01.2021 | 18:00 | |
Obchod na korze (1965) | CS Film | 26.01.2021 | 20:00 | |
Maratón (1968) | CS Film | 25.01.2021 | 14:00 | |
Proti všem (1956) | CS Film | 23.01.2021 | 14:00 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | CS Film | 21.01.2021 | 20:00 | |
Muži bez křídel (1946) | CS Film | 21.01.2021 | 18:00 | |
Romeo, Julie a tma (1959) | CS Film | 20.01.2021 | 22:00 | |
Probuzení (1959) | ČT :D / ČT art | 20.01.2021 | 21:35 | |
Jan Žižka (1955) | CS Film | 16.01.2021 | 14:00 | |
Občan Brych (1958) | CS Film | 15.01.2021 | 14:00 | |
Zocelení (1950) | CS Film | 14.01.2021 | 18:00 | |
Kladivo na čarodějnice (1969) | CS Film | 12.01.2021 | 20:00 | |
Taková láska (1959) | CS Film | 12.01.2021 | 10:15 | |
Děvčica z Beskyd (1944) | CS Film | 11.01.2021 | 18:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | CS Film | 10.01.2021 | 12:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 10.01.2021 | 06:50 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | ČT1 | 09.01.2021 | 14:40 | |
Jan Hus (1954) | CS Film | 09.01.2021 | 14:00 | |
Cesta hlubokým lesem (1963) | CS Film | 07.01.2021 | 12:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | CS Film | 01.01.2021 | 14:00 | |
Hrátky s čertem (1956) | Nova Cinema | 01.01.2021 | 13:05 | |
Poslušně hlásím (1957) | CS Film | 31.12.2020 | 16:00 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | Nova Cinema | 31.12.2020 | 10:25 | |
Hrátky s čertem (1956) | NOVA | 31.12.2020 | 09:15 | |
Hrátky s čertem (1956) | NOVA HD | 31.12.2020 | 09:15 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | NOVA HD | 31.12.2020 | 02:25 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | NOVA | 31.12.2020 | 02:25 | |
Hrátky s čertem (1956) | NOVA | 30.12.2020 | 16:10 | |
Hrátky s čertem (1956) | NOVA HD | 30.12.2020 | 16:10 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | NOVA | 30.12.2020 | 11:15 | |
Hostinec U kamenného stolu (1948) | NOVA HD | 30.12.2020 | 11:15 | |
Slaměný klobouk (1971) | CS Film | 25.12.2020 | 20:00 | |
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964) | CS Film | 23.12.2020 | 20:00 | |
Poslušně hlásím (1957) | ČT1 | 22.12.2020 | 14:45 | |
Vyšší princip (1960) | CS Film | 22.12.2020 | 12:00 | |
Poslušně hlásím (1957) | ČT1 | 21.12.2020 | 21:40 | |
Smyk (1960) | CS Film | 21.12.2020 | 16:00 | |
Ďáblova past (1961) | CS Film | 18.12.2020 | 10:15 | |
Padělek (1957) | CS Film | 16.12.2020 | 22:00 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | ČT1 | 14.12.2020 | 14:40 | |
Poklad byzantského kupce (1966) | ČT1 | 13.12.2020 | 22:30 | |
Pětistovka (1949) | CS Film | 11.12.2020 | 12:00 | |
Vzorný kinematograf Haška Jaroslava (1955) | CS Film | 29.11.2020 | 12:00 | |
Smyk (1960) | CS Film | 27.11.2020 | 18:00 | |
Jarní píseň (1944) | CS Film | 27.11.2020 | 10:15 | |
Poslední mohykán (1947) | Nova Cinema | 21.11.2020 | 06:40 | |
Poslušně hlásím (1957) | CS Film | 18.11.2020 | 22:00 | |
105% alibi (1959) | CS Film | 18.11.2020 | 20:00 | |
Poslední mohykán (1947) | NOVA | 18.11.2020 | 02:20 | |
Poslední mohykán (1947) | NOVA HD | 18.11.2020 | 02:20 | |
Vyšší princip (1960) | CS Film | 17.11.2020 | 14:00 | |